Albi, manžel měl první ženu, byla to pěkná koule a stále je a vždy když mu tvrdila jak moc chce hubnout a chce být pěkná, tak mu tím otrávila jejich žití. Před ním se chovala jak málo jí, ale když se prý podíval do šatní skříně tak tam byli samí papíry od čokolád a sušenek. Pro mne je to nepředstavitelné mu takto lhát. Když mám chuť na sladké tak si to dám před ním a nelžu mu. Nehubnu totiž kuli němu, ale kuli sobě. Jsem ještě mladá ženská a chci si ještě v životě koupit nějaké super oblečení které si nekoupim nyní, protože v mojí velikosti je to fakt hnus a hlavně mám tak šílený bolesti zad, že jim musim ulevit. Díky člověku který vynalezl lindaxu, která nám ten boj s kilogramy usnadňuje.

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

andrea
ahoj - přesně a výstižně..................... já mám doma taky chlapa, který mě neustále uráží ohledně vzhledu a dá se říci, že přesně psychologicky ví kam se trefit a vzhled je pro něj u ženské prvořadá záležitost, a když ten problém nebyl v kilech, tak se našlo něco bokem...............mám pocit, že potom člověk nabírá ty kila i ze vzduchu, protože ta psychika je natolik narušená, že už si sám člověk ani nevěří. Stěmi chlapy je to opravdu těžké, bohužel je k tomu nabádá televize, tisk a široká veřejnost, že jen ženská , která je jak modelka má nárok na spokojený, finančně zajištěný život. Ty druhé - tzv. nedodělky by pomalu nemusely ani dýchat !!!! To je můj názor , získaný praxí v instituci zvané manželství!! Pa, pa a přeji všem hezký den.

arrow
profile_image
kacsia
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, neříkám, že je můj mužskej nadšenej z toho jak vypadám, ale nedává mi to hrubě najevo, ale vždy když se přitiskne, tak mi pomačká faldíky na zádech a jen se mile usměje, jasně mi dává najevo, že je to tam navíc, ale nic neříká. Nemá problém s tím koupit mi čoko. I přesto mi dokáže být oporou, ví, že když se rozhodnu hubnout, tak přestane nosit čokolády a začne nosit kytky, nebo mi koupí pomelo, které miluju. Nedokážu si představit, že bych měla vedle sebe chlapa o kterých tady píšete, pro mě nepředstavitelné. Každá jsme holt jiná a tím i nároky na chlapy jsou různé. Některá to prostě takhle potřebuje aby se sebou začala něco dělat. Jsem názoru, že to ženská dělá hlavně pro sebe, chlap může odejít, ale samy se sebou jsme až do smrti, tak ať jsme spoko. hezký den

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kacsia
to není zas až tak jednoduché, jakmi-le jsou ve vztahu děti, tak se lehce nepráská dveřmi a od muže neodchází. Povahy jsou různé a tak jedna zatne tipec hned na začátku s tím, tak podívej, tohle si ke mě nedovoluj. To jsem bohužel prošvihla hned v začátcích, protože jsem byla hold pipka, která si na sebe nechala líbit, byť kolikrát se slzičkami v očích čím dál více i těch negativních jeho reakcí ohledně vizáže. To jsou pořád výmluvy, že kvůli rodině, dětem ještě snesu to a to a stejně na to doplatíme na plné čáře, bohužel když už nám ty síly zdravotní i psychické ubývají - pak nastupují mladší ročníky, které jsou pro ně přítažlivější !!! Bohužel to se stává trendem v dnešní době čím dál tím více. Pa, pa a zatím.

Teda holky, fakt nemam slov. Oni většinou všichni chlapi jsou v začátcích v ohodě a nic nekritizují, ale kolikrát jsou třeba nepříjemní, protože mají oni nějaký problém a raději ubližují svým nejbližším, aby se nemuseli na sebe tolik soustředit. Mám kamarádku, má s postelí snad 50 kilo a naprosto super postavu, když byla po porodu svého druhého dítěte, tak přišla domu s porodnice a první co jí řekl manžel je, že by se sebou měla něco dělat (byla 5 dnů po porodu- pro představu). Tak samozřejmě plakala a byla z toho z deptaná a to měla jen vytažené bříško, my po porodech víme o co jde. Přibrala jen 4 kila, protože půl těhotenství prozvracela a domu se vracela se 48 kili, tak tohle je ubožák nad ubožáky.
Pro mne je toto nepředstavitelné, ale úplně si umim představit jak moc Vám Ti chlapi ubližují a kuli nim i ta sebedůvěra stojí za kulový. Tak se držte

Ahoj holky,ja si sehnala Lindaxu na čer.trhu a beru to pátý den. Je to original. Chci se Vás zeptat,jak to snášíte? Já mám potom takový návaly horka a zvedá se mi občas žaludek a to celý den,né hned,když to spolknu. Máte někdo podobný problém? A za jak dlouho to přestane a jak rychle kdo hubnete? Díky

proti tomu funguje si to dát pár dní se snídaní, po pár dnech si tělo zvykne a je to bez problémů

arrow
profile_image
kacsia
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

kanina
dnes jsem spolkla první a asi hodinu po jsem měla bolení hlavy, které po chvilce odeznělo, možná to s tím ani nesouviselo, zhruba po 3,5 hodinách mi bylo na zvracení, to jsem rozdejchala, tak uvidím, jaké to bude zítra. Vzala jsem to ráno při snídani, jinak se zatím nic neděje. držím všem palce

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

makena
máš pravdu, že když chlap má problém, vybíjí si ho na těch nejbližších a to je právě o tom, kolik si která nechá líbit.................. jakmi-le mu jednou ukážeš, že Tvé meze jsou posuvatelné, tak to je ten průšvih, že časem ani sama nevíš a už jen se díváš s očima dokořán, ale přitom on neustále vytahuje argumenty proti Tobě, takže se máš cítit provinile jen Ty , on je ta kladná postava, která Tě svým psych. tlakem jen usměrňuje - i když klasicky podceňuje a sráží sebevědomí. Lehce se radí druhému, ale když je v tom člověk namočený sám a to jak fyzicky tak hlavně citově..............TO JE POŘÁDNÝ PRŮŠVIH. Pa, pa . Ohledně té Tvé kamarádky a komentáři jejího muže, když přišla z porodnice- to je klasický příklad ubožáka, který si myslí, jen ať mám doma hezkou kočičku na vystavování ........... ach jo. Jako kdyby oni byli supermani !!!! Ještě že máme pro sebe Ty diskuze, aspoň vidíme, že v tom kolotoči partnerském i hubnoucím nejsme sami. Pa, pa

Vendulka

jj, to máš určitě pravdu. Tak Vám všem přeju doma pevné nervy. Pa pa

Ahoj holky, teda jak já to tady čtu, tak žasnu! A jsem šťastná, že mám doma takového chlapa, jako je ten můj. Ten dokonce chodí se mnou na procházky, hrát badminton a příští týden začínáme chodit do fitka... A taky papá to samé co já. Nevařím pro něj zvlášť. Když má chuť, tak si zamlsá, ale většinou ne přede mnou, ale teď už mi to stejně nic nedělá, už na sladký nemám vůbec chuť!
Jinak stále to jde pomalu dolů, vedlejší příznaky už úplně odezněly, takže třikrát hurá!
Tak držím pěsti, ať se daří i Vám. Papa

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nedá mi to nereagovat na příspěvek, který se týkal návratu z porodnice. Ten dotyčný pán je pěkný sobec a magor a jen to svědčí o jeho ubohosti a nízkém sebevědomí. Dokonce jsem někde četla, že lidé, kteří velmi kritizují ty druhé ohledně vzhledu, vzdělání apod.. sami trpí komlexem méněcenosti. Ach jo, proč jsou ti chlapi takový blbci???

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,
doufám,že vám nebude vadit,když se k vám přidám s hubnutím.Beru Lindaxu 10 od minulého úterý,tedy přesně 10 dní-vážila jsem se po týdnu a měla jsem - 2 kg,tak teď chci počkat,až doberu druhé platíčko-úplně mám strach na tu váhu vlézt.

Japistalka
Tak to doma máme obě báječný mužský.
Ty brďo mně chutě na sladké fakt docela berou, ale většinou se to dá zvládnout, ale když mám opravdu šílenou chuť tak si dám, to bych asi byla fakt potom zdrblá, že nic nesmim, hold si uberu jinde.
A už se denně nějak hýbeš na víc, že nic nepociťuješ? Já se snažím fakt na tom rotopedu a je to znát i když mně to moc nebaví, ale musim jinak bych se na sebe zlobila a na nic jiného nemam čas. Dítka mi fakt dávaj zabrat, ale spíše psychicky.
Jinak na váhu fakt nechoď, je to zbytečné stresování, jen se 1 za 14 dní změř. Dej zas vědět jak jsi na tom
Jinak ostatním gratuluji k úspěšnému hubnutí
Dobrou noc

arrow
profile_image
Fiona
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte dietářky!Chtěla jsem se vás zeptat,dnes jsem si vzala Lindaxu 10 pátý den a večer máme oslavu.Myslíte,že si mužu dát na ní víno?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené