arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, dnes jsem začala na předpis lékařky brát lindaxu 10. Nikdy jsem nic podobného nebrala, vždy jsem úpravou životosprávy a více pohybu dokázala shodit bud s menšími či většími problémy, ale šlo to. Nyní však díky psychickému tlaku doma jsem na sebe pěkně nastřádala kilogramy a kilogramy tuku- takže BM index mám kolem 40. Tudíž si myslím, že jsem na diskusi opravdu oprávněně oproti ženám, které zápasí se 3-5kg ......co bych za to dala!! Nevím, co se mnou lindaxa udělá, zatím mi je dnes tak všelijak, dopoledne tlak na zadní straně hlavy (trpím na migrény...má někdo zkušenost jak tomu předejít??? ) návaly horka, trochu sucho v puse, prostě se asi moc sleduji, ale něco se v těle určitě děje...není to normální stav !!! Může mi někdo napsat, zda se dá předejít nežádoucím účinkům, hlavně třeba té migréně, na kterou prý normální analgetika nezabírají. Beru surgam a v momentě, kdy by mi na bolest nezabral, bych musela asi braní lindaxi ukončit. Poradí někdo na co si dát pozor?? Co je pozitivní, že opravdu i když chuť na jídlo mě zatím neopouští, tak jsem od rána vypila docela dost vody !!! Díky za Vaše reakce.

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

K lindaxe jsem se odhodlala po shlédnutí Vaší diskuse, kde jsou docela dobré reference. Našla jsem i příspěvky, kdy tedy pisatelka upozorňuje na negativní dopady, ale prostě zkusila jsem to. Snad mi¨lindaxa pomůže nastartovat odbourání mých tukových zásob trošku rychleji. Doktorka mi doslova řekla, že u toho musím držet správnou životosprávu a pohyb. Že braní lindaxi má dopomoci si člověku utvořit správné stravovací návyky. Hlavně nehladovět nebo na druhou stranu si myslet, že když mám prášek, tak můžu sníst co chci. Zatím mám předepsanou lindaxu 10 na měsíční zkoušku. Dá mi někdo v začátku nějaké cenné rady, aby se úspěšnost braní chemického preparátu zvýraznila?? Kafe nepiji, tak to je snad plus, ale ty chutě hlavně na uzeniny, chlebíčky.............to nějak odbourat. Díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

vendulka
Ahoj preji ti hodne stesti pri brani lindaxi at te co nejmene trapi vedlejsi ucinky ja ´jsem se diky lindaxe aspon naucila pit jelikoz budes porad mit sucho v puse musis pit je to znak dehydratace . . .ja jsem nikdy za den nevypila ani sklenicku vody a dnes dva mesic co neberu lindaxu piji opravdu hodne zvykla jsem si na to a myslim ze je to dobre...pa

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pitný režim je důležitý. Pořád mám nějaké obavy, aby mi to nějak nerozházelo metabolismus, ale když tady čtu jak to funguje u druhých, tak snad to bude dobré. Asi si pořád říkám , že je to chemie, ale kde dnes chemie není, že ??!

arrow
profile_image
zelenazaba
od 29. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já už mám asi dva týdny tu lindaxu 10 a žádné negativní účinky na mě nemá, jen to sucho v puse a víc pocení, jinak nic. Zatím jsem se navážila ani neměřila tak nevím jestli má nějaký účinek, ale mám menší chuť k jídlu a sním toho míň než dřív

Vendulka
Bohužel na chutě to nepomůže, ale po pár dnech si uvědomíš, že jsi pořád plná a na to by ses měla zaměřit a pak by Tě ty chutě mohli trochu přejít. Teda já to tak měla. První týden jsem jedla lindaxu se snídaní aby se předešlo vedlejším účinkům, řekla mi to lékarnice. Ten pohyb je nutný, já se ze zásady nevážím, ale měřím a hlavně to vidí okolí jak se měním. Hodně štěstí

monikahe
ahojky, zhubla jsem 3kg za 14dní

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Makena,
děkuji za podporu. Ty chutě jsou prostě bestie, nejhorší je, když je nějaký psychický tlak a už stojím před ledničkou...... a přitom vím, že jen škodím sama sobě. Jak dlouho vlastně už používáš lindaxu? Obávám se trochu těch bolestí hlavy, protože trpím na migrény, snad v poho.

Vendulka

Já jí beru 20 dní. Na začátku jsem schodila tři kila a od té doby se nevážím. Řekla jsem si, že se budu měřit a úbytek nejen cítím, ale i vidim po přeměření což je fajn. Určitě tuto metodu doporučuji. Jinak se snažím každý den jezdit hodinku na rotopedu a obden k tomu přidat posilování, ale začnu každý den posilovat bříško, to se prý doporučuje, tak uvidim jak to dopadne. Už jsem si i pořídila nové kalhoty, které mi lépe padnou a těšim se až i tuhle velikost vyměním za menší. Přeju Ti mnoho úspěchů a neboj jná si občas dám taky kousek něčeho zakázaného, včera to byla jedna sušenka.

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Makena.
Děkuji za podporu.Dnes je to druhý den a zatím oproti včerejšku v pohodě, žádné návaly, sucho minimální a hlavně odezněl tlak v zadní části hlavy.Chci hlavně začít chodit plavat-plavání posiluje tělo komplet,takže se obrním proti pohledům druhých, jak se hroch koupe a v pondělí vyrazím. Beru lindaxu jako podpůrnou berličku, tak snad mě podpoří a urazím s ní podobnou cestu jako Ty. Ohledně jedné sušenky, jsi machr. Na mě se dívá v ledničce dobrý salámek, ale zatím dobře odolávám.

Vendulka

Já bych se na pohledy druhých vykašlala, je důležité, že s tím bojuješ a to je mnohem důležitější než ty nepříjemné pohledy, naprosto Tě chápu, ale já si vždy říkám, že jsou hloupí Ti co se posmívají a naopak se ještě před nimi nesu. Musíš se povznést nad lidskou hloupostí. Tak se určitě ozvi jak Ti to jde, taky bych chodila plavat, ale bohužel nemám hlídání pro svoje broučky a tak si to musím vynahrazovat cvičením doma.
Pěkný víkend

arrow
profile_image
dudu
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mám zkušenosti s lindaxou15 za tři měsíce jsem zhubla 10kg.tři dny jsem měla jakoby dutou hlavu,ale pak to přešlo.jsem spokojená,nejvíce mi zhubly stehna a v prsou.

Dudu

Tak to je pěkný úspěch, gratuluji

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

makena a dudu
ahoj, musím se smát pojmu dutá hlava, ale prostě něco se opravdu v těle děje, takže cévy prostě reagují. Já mám trošku nahnáno, protože jak jsem psala na migrény opravdu trpím a doktorka mě varovala, že lindaxa je slušný spouštěč a prý pak analgetika na bolest od lindaxi nezabírají. Zatím musím zaklepat dobrý. Vařím se jídla dle doktorky Caj.z pořadu Jste to co jíte, i když prohřešek udělám taky, ale dnes beru lindaxu teprve třetí den, tak doufám, že po zkombinování zdravého rozumu ohledně stravování, přidání pohybu se výsledky dostaví. Jinak jak jsem psala včera salám v lednici je stále, ale večerní chutě mě zatím úplně neopouští. Těžko hodnotit třetí den, hlavně musím vydržet, ve čtvrtek jdu na odběry krve k doktorce, tak doufám, že nějaký cm bude někde znát. Zatím přeji hezký zbytek neděle.

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dudu
doktorka mi schválně na začátek napsala lindaxu 10 - na zkoušku, zda to tělo vůbec snese. Nikdy jsem žádné prášky neužívala, ale nyní je to nutnost, klouby bolí kvůli obezitě a BMI mám bohužel velmi vysoký, takže potřebuji hlavně ze zdravotního hlediska.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené