arrow
profile_image
Timsla
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poprosím o zkušenosti.Měla jsem hustě promelírované vlasy a chtěla je sjednotit světle hnědou.Bohužel mi v salonu tzv.kadeřnice udělala na hlavě dle ní krásnou medovou (Loreal Diarichesse), dle mě prostě tmavě plavý zrz ve kterém se necítím.Ráda bych si tuto barvu stáhla stahovačem (Black, Subrina,ColourBe4 apod.).Jedna kadeřnice radí raději ne, ať si vlasy nezničím (díky předchozímu odbarvení-melíru) a druhá , že to není problém.Máte prosím někdo zlušenost?Pokud ano prosím podělte se.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Timsla: krásnou medovou (Loreal Diarichesse), dle mě prostě tmavě plavý zrz

Ehm...co je podle tebe medová?Ono hned všechnu špínu hodit na kadeřnici je lehké,vybrat si odstín podle vzorníku už je pak větší problém...

Jinak k tématu--použít by se teoreticky dal,ovšem nikdo ti nezaručí výsledek,tím myslím především stav vlasů-je otázka jak moc byly vlasy narušené před tím přelivem,jaký byl jejich celkový stav.Ano,je možné že se s nimi nic nestane,ale spíše bych počítala s tím,že jelikož je to dost velký nápor,vlasy budou podle toho vypadat....Raději bych počkala-ten nový odstín se bude na melíru vymývat,tak jako každá jiná barva,zanedlouho budeš tam,kde si byla předtím...

Já měla vlasy melírované, poté nabarvené na tmavou a nedávnou jsem barvu stahovala odstraňovačem B4 Color. A na kvalitě se to nijak zvlášť nepodepsalo. Je pravda, že byly sušší, ale stačilo používat dobrou masku a jsou v pořádku.

Ahoj, já použila na zesvětlení vlasů zesvětlovač od Syossu ten střední 11ctku. Měla jsem to na hlavě max půl hodky a zesvětlilo mi to tmavě hnědou lehce do žluta pak jsem si dala na vlasy jen přeliv ve světle hnědém odstínu a vše bylo ok

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co to zkusit jen na část vlasů, třeba někde vespod, a pak podle výsledku případně na celou hlavu? Anebo navštívit jinou kadeřnici.

arrow
profile_image
Timsla
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na adrianqa: myslím, že jsi kadeřnice dle tvých rad v jiných tématech Vysloveně jsem kadeřnici řekla, že chci studenou světle hnědou ..no a mám z toho medovou + střih, který z mé hřívy udělal oškubané kuře a to vše za "pouhé" dva tácy.Teplá barva se ke mně nehodí a zatím se to vymývá pomalu.Uvažovala jsem o Black serveru..takže zase nevím zda riskovat či ne.

arrow
profile_image
Timsla
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lauratygrik: já nemyslela ani odbarvovač ani zesvětlovač , ale stahovač chemické barvy (ten nezesvětlí přirozenou barvu)

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Timsla: Ano jsem Jako zákaznice máš právo vidět barvu na vzorníku,odsouhlasit,nebo ne,nikdy bych si nenechala dát na hlavu co sem třeba vůbec neviděla,ať je to sebeluxusnější kadeřnictví.Střih je jiná kapitola,ten můžeš reklamovat na místě,ostatně i barvu,pokud je to něco jiného než si chtěla a samozřejmě nejsi povinná za to platit,ve slušných salonech tato "služba" funguje,je to lepší než zbytečné scény...Bohužel ze zkušenosti vím,že čím luxusnější,dražší salon,tím větší problémy s přístupem pracovníků i následnou reklamací....na tvém místě bych našla kadeřnici za normální cenu,ale kvalitní a opravu nechala na ni,stejně tak případné stahování barvy.Každý má vlasy jiné,to co působilo u jiných,to u tebe může udělat pěknou paseku....

arrow
profile_image
Timsla
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na adrianqa: ano máš pravdu..chodívala jsem k "obyčejným" kadeřnicím, 2x mi spálily vlasy, ale pak jsem měla jednu která mi léta dělala melír.Jenže mě chytl "rapl" a chtěla jsem svým hustým vlasům ulevit a provzdušnit je..ale jak říkám vlasy dorostou Právě, že mi jedna kadeřnice napsal že mi klidně barvu stáhne (Black server ..) a druhé u které jsem to chtěla koupit tak mi to rozhodně nedoporučila.Asi ještě chvíli počkám jak moc se ještě barva sama vymyje a uvidím.Moc děkuji za názor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené