arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já bych závěrem (snad ne předčasným ) řekla, že fakt kdyby nebyly svolné ženské bez dostatku sebeúcty, takovýhle věci by se prostě neděly. Neobhajuju chlapy, jsou to mnohdy asi trochu zvířátka na úrovni nejnižších pudů, jen zkrátka je faktem, že fungujeme trochu jinak, než oni a ač jsou to samozřejmě autonomní bytosti s možností volby, tak mají prostě o něco blíž k tomu, aby něco takovýho udělali, když se jim namane příležitost. Ale ohledy má brát jak ten chlap, tak i ta ženská, pakliže jí teda není putna, že se jí jednou bude dít to samý...

A jinak, abych mluvila úplně k prazákladu tématu, tak chápu, že zafungovala chemie a že už předtím, než vzal zakladatelku k sobě dom, tam byla určitá platonika a chemie a že už někdy může být trochu těžší to rozseknout, když se člověk citově byť jen malinko zaháčkoval. Ale snažila bych se s tím poprat a nechat být, když nemá dostatek úcty a respektu k partnerce a je schopen si zaš...t ve společný posteli a k tomu tvrdí, jak je spokojenej. Nečouhají z něj podle mýho valný kvality.. A dost možná nejsi jen "ta druhá", ale jedna z mnoha, které třeba ani netuší...:-/

Cituji miminko: maminky s dětmi, takže hádám kolem třiceti a výš

chápu, že to bylo psáno obecně, ale u mě tedy hádáš špatně, dítě nemám, a do třicítky ještě pár let chybí...zatím jsem nikdy "neujela", ale morálku jsem tady primárně předvádět taky nepřišla...prostě jsem reagovala na věci, který mi fakt přijdou zlý

arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na miminko:
tak čistě hypoteticky se to třeba některým stát mohlo, někdy v dávnější minulosti. A třeba si to prožily, možná následně i protrpěly, poučily se a jdou dál a je to minulost, už tak nesmýšlejí, jsou napravený, mají ujasněný názory a snaží se být dál dobrým člověkem. ))

arrow
profile_image
miminko
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Raketa:
Tos napsala moc hezky, ale o to tady jde, kdysi v dávné minulosti, je jedno jestli jim bylo sedmnáct nebo třicet, když ublížili nějakýmu člověku, někoho zradili, podvedly atd. Jde o to, že to udělaly a proto teď nemají právo někoho tímhle stylem urážet. Třeba ty holky, co jsou teď ty špatný si tím taky projdou a pak toho budou litovat, poučí se z toho a budou chtít být lepším člověkem, přesně jak píšeš. Když se ženská zamiluje, nebo do někoho bezhlavě poblázní, dělá v zatemnění mysli různý věci, který ji v tu chvíli přijdou jako nejlepší možný řešení a až časem zjistí, jak neomluvitelně se chovala. Tím si projde každej, netřeba se tu hned sypat na člověka, kterej potřebuje jen poradit a hned psát: TO JÁ NIKDY, JAK JSI VŮBEC MOHLA, STYĎ SE atd. (teď mám na mysli natalii)

arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na miminko:
jasně, já právě nereagovala na natalii, ale na luciicz, jelikoz jsem ochotna pochopit a pripustit, ze se stane, ze holka zkratka trochu ztrati hlavu, ac si racionalne porad pripomina, ze tohle prece ne, tak emoce s ní šijou a zkrátka třeba dýl trvá, než si tou zkušeností projde a najde sílu to utnout. Mně, přiznám se, hnula žlučí ta kombinace toho, že se někdo podílí na nevěře a k tomu se tam zkrátka rozcapuje po bytě, v peřinách, kde spí něčí žena, atd. Když se podíváš na téma, které jsem nedávno založila, možná pochopíš moje pohnutky, že mi to tímto způsobem zkrátka přijde poněkud nechutné.

arrow
profile_image
miminko
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsou tu neustále se opakující témata typu:jak dostat zadaného, ženatého, podvedla jsem přítele, bla bla. Stále stejné otázky a stále stejné reakce, se divím, že ty holky vůbec prosí o radu, se tu na každou sesypete jako roj včel, místo abyste jako starší a zkušenější zkusili pomoci. Každý nemá to štěstí, že je její idol nezadaný, případně ona sama bez závazků, láska je nevyzpytatelná a proto neustále dochází k těmhle různým kiksům a kotrmelcům, myslím, že kdybysme si to všichni uvědomili a zároveň si dokázali přiznat svoje chyby, mohly by mít všechny tyhle diskuze daleko jiný charakter.
Ale to je asi utopie, jsme přece jen na anonymním fóru, tady je lehký si na něco hrát, ale sáhnout si do svědomí, to už je horší, co.

arrow
profile_image
miminko
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Raketa:
Jo já to chápu, myslela jsem to spíš v obecné rovině, jak se k těmto problémům tady na fóru celkově přistupuje. O té holce nemluvím. Ale asi sem přestanu chodit, je mi z těch témat blivno a bojím se, že se mi takhle taky někdo v budoucnu nakvartýruje do bytu.

Cituji miminko: kdybysme si to všichni uvědomili a zároveň si dokázali přiznat svoje chyby, mohly by mít všechny tyhle diskuze daleko jiný charakter.

fajn,tak v jaké z tebou vyjmenovaných fází vztahů jsi ty?

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Dasule: Cituji Mischule: a to já bych jim to přála, aby se holky hezky potkaly, když jsou tak hrozně volnomyšlenkářské a nezatížené. možná by to potom pochopily...i když sobectví a bezohlednost s těžko takových lidí pouští....

Myslím, že nemá cenu v této diskuzi pokračovat...přečti si ještě jednou po sobě co jsi napsala....a trošku se nad tím zamysli....pokud někomu přeješ takové věci, jen proto, že má na věc trošku jiný pohled než ty....?
Jsem jen ráda, že jsem neklesla na takovou úroveň, abych přála lidem špatné věci jen na základě diskuze, kde se vyměňují názory a úhly pohledu....

naprosto souhlasím

arrow
profile_image
evelyne
od 12. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na miminko: moje slova

arrow
profile_image
evelyne
od 12. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: kdy ty člověče stíháš denně ty teplé večeře, když vysedáváš a radíš pořád tady

arrow
profile_image
miminko
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
Nejsem v žádné z těchto fází, ale pokud tě to fakt zajímá, byla jsem kdysi hodně mimo z jednoho zadanýho, takovým způsobem, že mě ani na minutu nenapadlo, že bych mohla ublížit další osobě. Naštěstí jsem si zachovala alespoň zbytek zdravého rozumu a nevyspala se s ním. Ale doteď lituju toho, že jsem se snažila ho dostat a je mi ze sebe samotné občas zle. Je až moc lehký k tomuhle sviňstvu sklouznout a člověk si v tu chvíli vůbec neuvědomí, že dělá něco špatně.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na natalia7:

když ti někdo řekně , že je ve vztahu spokojený a nehodlá na tom nic měnit a přesto vyhledává jinde tak to mluví za vše., O takového chlapa já osobně bych nebojovala, není totiž o co . Dělat někomu madračku jen tak, není moc dobrý styl. Pokud Ti , ale takový vztah vyhovuje a necítíš vůči jeho partnerce žádnou vinu pokračuj dál. Ale zůstane jen u sexu a nikdy výš nepostoupíš sorry, To není odsuzování to jsou životní zkušenosti a tvrdá realita bohužel.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji mikkýsek: Dělat někomu madračku jen tak, není moc dobrý styl.

jsou takové, co jim stačí jen ten sex

už jsem to psala několikrát

k nevěře musí být v tom vztahu vždycky dva, a teď opravuju - tři

ten, kdo si tu bokovku (milenku, milence) hledá - tedy ten nevěrník
ten, kdo se tou bokovkou (milenkou, milence) stane - tedy ta mrcha
ten, kdo je tu podle podváděný - tedy ta chudinka

takže, pokud je někdo ve svém vztahu spokojený, nehledá kompenzaci (sexuální, materiální, intelektuální, fyzickou, psychickou) jinde
prostě je spokojený, s tím, co má doma a je tam rád a je s tím, koho má doma rád

ve své podstatě, za to, že si žena nebo muž hledá jiného sexuálního partnera může právě ten, kdo je podváděný a kdo je za tu chudinku (tedy pokud její parner není sukničkář, proutník, zamindrákovaný hňup který se právě posiluje na tom, dobývat jiné, sbírat kalhotky, dělat zářezy, . . )
a to jen z jednoho důvodu - protě jim to z nějakého důvodu doma neklape a to, že spolu zůstávají
- tedy ta krásná fráze - mám manželku, nechci ji opouštět - neznamená, že tento jejich vztah má nějaký citový podtext (co si budem nalhávat, většinou v tom je pohodlí, setrvačnost, majetek, peníze, neochota něco měnit, . . .)

Cituji matadi: ve své podstatě, za to, že si žena nebo muž hledá jiného sexuálního partnera může právě ten, kdo je podváděný a kdo je za tu chudinku

Určitě to nelze paušalizovat, ale pokud budeme mluvit o lidech, co už skutečně jsou trošku starší a mají nějakou rodinu, tak často je důvodem nevěry u chlapů, to že utíkají od manželky ze vztahu, kde se už vytratila romantika, chlapi doma znají jen sekýrování a buzerování a komunikaci pouze typu "vyzvedneš děti ty nebo já" "ukliď si po sobě ten bordel" atd...no a milenka je najednou nový, atraktivní kus, co nabídne "pochopení", romantiku a péči....mluvím o zkušenosti z okolí, nikoli své....

No a na druhou stranu, pokud je chlap takové záletnické hovádko, co mu není nic svatý, není lepší, když se to ta ženská dozví, sice jí to strašně ublíží, ale pak si třeba najde někoho, kdo k ní bude mít úctu? Jestli není lepší ve finále, když jim ta milenka vztah rozbije a takový nevyhovující kus si usalaší u sebe doma např?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené