arrow
profile_image
natalia7
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na martinam: Reaguji na lusinda:
díky

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak nechápu zdejší mohutné znechucení nad Luciecz - ze strany nezadané...Nečetla jsem sice celou diskuzi,takže nevím,co konkrétně vás tak pohoršilo,ale proč by měla brát ohledy na někoho koho vůbec nezná (přítelkyně) ? Neříkám,že zkoušet kosmetiku dotyčné a podobně je uplně v pořádku,ani že by mi bylo jedno,kdybych byla na straně dotyčné já,ale to,že spí se zadanýma, na tom opravdu z její strany žádný problém nevidim. Ona neubližuje, nechce nikoho tahat od rodiny, nechce vztah.....že je bez charakteru chlap,to přece řešit nemusí,ne? Kdyby to nebyla ona, byl by to někdo jinej - slečna by se trápila stejně,protože chlap to má zkrátka v povaze. Možná teď budete mít za zrůdu i mě, ale postoj Luciecz naprosto chápu. Copak vy všechny žijete podle zásad desatera?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na bagheta: Kdyby to nebyla ona, byla by jiná. Ale proč být tou, co to dělá??

Moc nechápu názor na to, že když muž podvádí je hovado, ale ta s kým podvádí je anděl.

Cituji bagheta: Ona neubližuje

Nesouhlasím.

arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Luciecz: nevim, no, ale kdybych si na tvým místě představila, že boží mlýny melou a že se poměrně bezcharakterně chováš k x lidem, když pácháš to, co je zmíněno výše, asi by se ve mně trochu hnulo svědomí. Nehledě na to, že se tady nerozebírá, jestli to vůbec děláte s ochranou? Ani takhle nemyslíš na oficiální partnerky? Nemluvím teď o kvantitě, která ti prošla rozkrokem, ale zkrátka jestli máš dostatečný povědomí, o tom, že jsi pořádně zdravá a že když už nic dobrýho, aspoň neuženeš stávající přítelkyni nějakou chorobu? To je paráda, říct si - vůbec ji neznám, tak na ní zvysoka dlabu. Jedeš prostě jen na sebe na úkor ostatních. Jako určitý tělesný potřeby se samozřejmě dají pochopit, sexuální drive patří k základu, ale chca nechca z tvého projevu, z tvojí lhostejnosti k ostatním - i k sobě, se mi prostě dere na jazyk, nebo spíš na klávesnici dost nepěkná představa (a jí odpovídající název) o tvojí osobě. Ale toť už můj problém Žes objevila super krém? Ty brďo, gratuluju, to je velká věc.. Fakt si nedovedu představit samu sebe, s jakým pocitem si patlu na svůj obličej krém ofiko ženy. A že to tady pak ještě zahlásim a zhusta to prosměju. Prostě nevim. Je mi z toho nějak ouzko. Kdyby všechny ženy měly dostatek sebeúcty, aby nekejvly zadaným chlapům, bylo by na světě všem asi o dost dýchatelněji a nevěra prostě nebyla. Ale když někdo smýšlí jako ty a obestře to kecama "jsem sobecká a ostatní jsou mi jedno", pak se asi těžko divit, že je život občas trochu trpkej.

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lusinda: .A neš....t s kdekým, notabene zadaným, myslím patří k základnímu slušnému vychování.

ale ona přece nepsala že š..á s kdekym. Pokud jo, tak mi to teda uniklo...

Cituji NiC00La: Moc nechápu názor na to, že když muž podvádí je hovado, ale ta s kým podvádí je anděl.

to nikdo neřekl, jen to,že ona nikoho nepodvádí. Ona s tím chlapem nespí aby ublížila jeho přítelkyni,ale proto,že chce..ikdyž jasně, v konečnym důsledku jí ubližuje......vy máte svůj názor, já mám svůj......Uznávám,že možná až jednou budu mít přítele, budu tady taky bojovat za práva zadaných žen, ale ze strany nezadané to vidím takhle.

Cituji bagheta: Uznávám,že možná až jednou budu mít přítele, budu tady taky bojovat za práva zadaných žen, ale ze strany nezadané to vidím takhle.

Nejsem zadaná a stejně to považuju za odporný. Přišla jsem o přítele (sice ne kvůli nevěře, to by možná bolelo míň a v mých očích by klesl na úroveň rohožky na podlahu) a vím jaký to je, jak se člověk cítí, jak dlouho se z toho dostává. Myslím, že někdo kdo tohle neprožil, nepochopí. Tím nechci říct, že to někomu přeju. Jenom pokud máte to štěstí, že se vám nic takovýho nestalo, tak nad tím aspoň zkuste popřemýšlet.

Cituji lusinda: To je fakt, my ženské máme tendenci sr..t si do vlastních řad, muži jsou k sobě navzájem daleko solidárnější.

Noooo to bych ani neřekla...holky tady v diskuzi možná nejsou solidární k cizím ženským, ale na druhou stranu, co jim je po nich...naopak mi přijde nechutnější, když se kočka rozejde a velmi dobří kamarádi jejího ex (když ví, že on ji má stále rád) to na ni zkoušejí...ať už rande či sex
Ještě jsem nezažila, že by se po rozchodu na kluka sesypala hrstka kámošek jeho ex

Cituji martinam: Pro mě je velký rozdíl, když milenka ženáče uhání ze své iniciativy - svádí ho třeba i několik měsíců ač ví, že je ženatý, pak se ho snaží rozvést a nakonec si s ním "vítězně" udělá dítě - aby ho donutila k rozvodu. Nebo když nechává u něj doma zastrčené kalhotky, píše manželce smsky, posílá anonymní dopisy a snaží se jim vztah rozbít.

Takové ty milenky, kdy je sbalí zadaný chlap /jeho iniciativa/ - a ony jen přistoupí na jeho hru - to je dle mě o něčem jiném. Tam jasně chlap chce být nevěrný - a byl by i bez Lucie. Prostě by si našel jinou, která by s ním spala. Lucie jim vztah nerozbíjí, to přece už udělal on když ji sbalil a přivedl si domů. Samozřejmě to od ní není zrovna hezké, to nepopírám, ale už jsem tady na omlazení četla horší story tohoto typu "jak ho mám rozvést, sbalit i když je ženatý apod."

Ano, souhlasím...no a podle toho, co Lucie píše, asi bude na starší kluky a to je jasné, ti mají partnery, rodiny...no a něco tam chybí, jinak je vztah třeba super a klape...no a ty manželky možná můžou být rády, že si našel takovou, jako Lucie, většina milenek se chce dostat na místo přítelkyně - hodně žen říká, že pokud by vztah byl super, tak by jakž takž překously to, že má muž milenku právě jen na sex...

Cituji NiC00La: Moc nechápu názor na to, že když muž podvádí je hovado, ale ta s kým podvádí je anděl.

To samozřejmě nikdo neřekl, tohle je fakt paušalizování, k ničemu do diskuze není....

Btw pro všechny Lucie tu nepsala že spí s kdekým a taky co se týče pohlavních nemocí - to se snad netýká jen mileneckých poměrů? Někdy mi přijde, že jsou tu milenky za prašivé, nicméně nemoc můžu chytnout aji když si třeba najdu nového přítele

arrow
Neprodává v Bazaru

Dasule, Bagheta,
nevěra je prostě hnus a je jedno z jakýho důvodu to Lucie dělá...já pro ní mám oslovení, který bych tu stejně musela vytečkovat,takže to nebudu ani psát.
Jak už jsem psala, nemám nic proti volnýmu sexu, ale jenom pokud jsou oba single! Kecy, že ona ho neuháněla a vlastně jí je manželka u pr...le vyjadřují její charakter - vlastně to o sobě sama napsala - je sobecká a já pevně věřím, že na každou sv.ni se vaří voda nebo slušněji s těmi božími mlýny...

Cituji dasenka11: Takže, Dašule, opravdu to není žádné terno, když ti manžel chrápe s nějakými volnomyšlenkářskými ženštinami, i když se rozvádět nechce !

No to jsem nikdy neřekla, že to je terno, ani že bych něco takového schvalovala....nevěru samozřejmě neschvaluju, ale je potřeba jí brát tak, že prostě existuje...a taky samozřejmě, že by to manželka neuvítala se skákáním...

Já nevím, prostě to beru tak, že nic není černé nebo bílé, nejsou lidi jen hodní a jen zlí...
a neříkám, že chování Lucie nějak schvaluju nebo s ním souhlasím, jen si nemyslím, že by kvůli jen jedné této věci byla totální špína a nějaká satanka....navíc je to příspěvek do diskuze z jiného pohledu, mě to třeba zajímalo slyšet, jak taková holka přemýšlí...
To je trošku OT, ale kolikrát si říkám, když se tu řeší různá témata - nevěra, lži, podrazy kamarádek, pomluvy....atd...tak všichni říkají: to jááá neeeee! - kde jsou potom ty lidi co toto dělají...? Že by bylo omlázko jen plné čistých a fér holek?
Já se řídím tím, že se snažím nesoudit, abych nebyla souzena...a o chlapech si nedělám moc žádné iluze

schválně jsem nečetla žádné příspěvky, abych nebyla ovlivněná a napsala ti upřímnou odpověď.
každopádně, v tomhle příběhu nejsi ty ta špatná. týpek se nudí a potřebuje změnu. že tě pozval do bytu, kde žije s přítelkyní bylo od něho vrcholně necitlivý k tobě i k ní.
těžko říct, jaký mají nebo nemají vztah...ale měl ti hned na vaší první schůzce říct, že někoho má, že jim to třeba neklape, směřuje k rozchodu, co já vím..
dala bych od něj ruce pryč.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Dasule: ale kolikrát si říkám, když se tu řeší různá témata - nevěra, lži, podrazy kamarádek, pomluvy....atd...tak všichni říkají: to jááá neeeee! - kde jsou potom ty lidi co toto dělají...? Že by bylo omlázko jen plné čistých a fér holek?

To asi ne, ale já si prostě nějak nedokážu představit, že bych si to s milencem rozdávala v posteli jeho ženy a je mi trochu zle z pocitu, že přijdu domů a můj manžel se tam bude válet po jakési slečně. Když budu tvrdit, že nechci někomu nabourávat vztah, nebudu se cpát do jeho bytu a postele, protože pravděpodobnost, že se jednou mezi dveřma objeví majitelka je docela velká... no někdo má tyhle adrenalinový sporty rád.
Každopádně všem obhájkyním Luciecz přeju, aby se s ní a jí podobným nikdy nepotkaly ve vlastním bytě...

arrow
profile_image
Mischule
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tamaris: Každopádně všem obhájkyním Luciecz přeju, aby se s ní a jí podobným nikdy nepotkaly ve vlastním bytě...

a to já bych jim to přála, aby se holky hezky potkaly, když jsou tak hrozně volnomyšlenkářské a nezatížené. možná by to potom pochopily...i když sobectví a bezohlednost s těžko takových lidí pouští....

Pokud podvádí s tebou, bude jednou podvádět tebe a budeš ve stejné situaci jako nynější přítelkyně. Bývalý mě podváděl, nikdy mne neopustil, až jsem sama vyhrotila situaci a vše prasklo a on se nemohl dál plácat ve vztahu, ve kterém byl odhalen. Odešel k milence, tu podváděl stejně jako mne, vztah skončil, vyhodila ho, protože mu na to přišla a s kým myslíš, že je ... s další milenkou, se kterou podváděl jí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené