arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Luciecz: Jsem sobecká a nevidím důvod myslet na paní domácí

Čistě teoreticky, chlap, který by nezajistil mému standardu přiměřený hotel a místo něj by mi nabídl použitou postel a krém své staré, by ode mne sklidil leda pohrdavý pohled. Evidentně máš nižší nároky a bereš, co je. To je sice dílem "sobecká" , ale především "chuděra"

Cituji dasenka11: ale rozhodně ne zadarmo!

Zadarmo je jenom smrt

arrow
profile_image
Luciecz
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: Tak to si teda nemyslím. V případě Reaguji na Luciecz: , soudím tedy podle toho co psala, jde jen o sex. Ona nechce nikoho rozvádět, rozcházet, nechce rozbíjet rodinu atd. To, že spí se zadaným sice není extra morální, ale na druhou stranu - netahá z něj peníze, má ho jen na sex, nestrká kalhotky do gauče....

Děkuji, aspoň někdo to trochu pochopil.

Cituji hanuliska: to tě naprosto vystihuje, ale chlubit se tím, to chce odvahu...a necítíš v sobě trochu prázdno? vážně tě to dělá šťastnou a nic ti nechybí?

Ne, necítím. Mně to fakt víc vyhovuje, ale málo kdo to pochopí. Je to bez stresu a zabere to méně času - Fyzický kontakt a sex je tedy vyřešen a psychicky mě naprosto stačí přátelé a kamarádi.

arrow
profile_image
Luciecz
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Čistě teoreticky, chlap, který by nezajistil mému standardu přiměřený hotel a místo něj by mi nabídl použitou postel a krém své staré, by ode mne sklidil leda pohrdavý pohled. Evidentně máš nižší nároky a bereš, co je. To je sice dílem "sobecká" , ale především "chuděra"

To je právě to, že jsi to nepochopila. Já nečekám od chlapa, že mi za "to" něco nabídne, protože to chci taky. Kdybych chtěla to, co popisuješ ty, tak bych se jako ***** cítila.
A jestli mě tedy považujete za naprostou trosku, co to musí dělat zadarmo, tak vám to asi stejně nemá cenu vysvětlovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Luciecz: Fyzický kontakt a sex je tedy vyřešen a psychicky mě naprosto stačí přátelé a kamarádi

Já bych neřekla ani popel, kdybys to provozovala taky s nezadaným...Ale nevěru neuznávám...

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji dasenka11: Ale tak Luciecz to tak úplně zadarmo nedělá ! Tipuju to tak na 25,50 (přepočteno na jednu dávku krému - podle kvality krému )

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Luciecz: Já myslím, že tohle prostě nepochopíte

Osobně mám pochopení pro spoustu věcí, i pro nevěru, ale i ta by měla mít určitá pravidla. Psát tady,jak máš pokřivený charakter, pokud tě rajcuje souložit s chlápkem v posteli jeho ženy a ještě se jí hrabat ve věcech asi nemá smysl, stejně jako přát ti aby tě jednou tvůj partner podváděl s děvkou, co přijde k vám domů a nasadí si tvoje papuče, protože z toho máš evidentně srandu. Nejsi mentálně tak zralá, abys dokázala pochopit, že není normální si v tomhle libovat. Možná by pomohlo ,kdyby se některá z nájemnic vrátila domů dřív než obvykle a nakopala tě do míst, kde končí záda, ale i tady pochybuju, že by se něco změnilo. Pro naprostou většinu těch chlapů jsi stejně jen flastr a s takovým přístupem budeš náhradnicí možná celý život.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Luciecz: tak bych se jako ***** cítila

No, já bych se tak cítila, kdybych se válela s ženatým chlapem v cizí posteli, ale to už je otázka preferencií .
Nejsem moralista, na sexu na jednu noc ani na využívaní chlapů nevidím nic špatného - dokud se do toho nezamotá jeho "oficiální" partnerka. Pokud je to dělání matrace vědome a pravidelně, dokonce v její "revíru" , no hnus, takovou nabídku podle mne každá, co má trochu hrdosti a úrovně odmítne.
Já pořád nechápu, proč nemůžeš své "jenom sex" provozovat s někým, kdo je naladěn na stejnou vlnu jako ty, chlapů, co mají stejné mínění je podle mne celkem dost. Dělat náhradu a utešitelku ženatému je příjemnější ? Třeba ti dělá dobře, když ti vykládá otřepané pohádky, jaký je chudák a jak mu doma nerozumějí a jak by se strašně chtěl rozvést, ale ... ?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na Luciecz:
No opravdu nechápu někoho, kdo sice se nechce vázat,ale to potěšení hledá u zadaných a ne volných mužů. A věř, že jsou i tací, co nemají nikoho a přesto hledaji pouze někoho na sex.

Takže za sebe - fakt nechápu, co máš na tom, dělat zle jiné ženě.
Jednou ten vztah budeš chtít a třeba budeš mít doma taky takového z.metka, co bude chodit jinam. Pak abys neplakala, až budeš na tý druhý straně....

arrow
profile_image
Luciecz
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Já pořád nechápu, proč nemůžeš své "jenom sex" provozovat s někým, kdo je naladěn na stejnou vlnu jako ty, chlapů, co mají stejné mínění je podle mne celkem dost. Dělat náhradu a utešitelku ženatému je příjemnější ?

Já se nebráním provozovat to s nezadaným, to jsem nikdy neřekla. Je mi prostě jedno, jestli někoho má nebo ne. Ale psala jsem, že v mé cílové věkové skupině prostě většina někoho má.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dasenka11: Já to tedy dělám jenom doma a se svým manželem, ale rozhodně ne zadarmo! Musí pěkně makat v domácnosti, starat se o děti, odevzdávat výplatu Zadarmo bych teda dneska už nedělala vůbec nic, je to neekonomické..

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lusinda: Obecně nemám nic proti čistě sex.uálním vztahům za předpokladu, že se na tom oba dohodli (tj. že si jeden z nich od toho neslibuje vztah-to pak bývá pěkný držkopád) a oba dva aktéři jsou nezadaní.

Když je to příkad jako Lucie, kde je zadaný jen chlap - a ona ho neuháněla ani ho nežene k rozvodu - no tak je to spíš vina toho chlapa, ne? On chce s*x s jinou i když je zadaný, on si vodí milenku domů, jemu není blbé podvádět svou partnerku v jejich bytě, posteli....Takových chlap je pro mě ignorant. Lucie by se sice mohla víc vcítit do ženy svého milence - ale také nemusí - žádné závazky k ní nemá, narozdíl od něj.

Pro mě je velký rozdíl, když milenka ženáče uhání ze své iniciativy - svádí ho třeba i několik měsíců ač ví, že je ženatý, pak se ho snaží rozvést a nakonec si s ním "vítězně" udělá dítě - aby ho donutila k rozvodu. Nebo když nechává u něj doma zastrčené kalhotky, píše manželce smsky, posílá anonymní dopisy a snaží se jim vztah rozbít.

Takové ty milenky, kdy je sbalí zadaný chlap /jeho iniciativa/ - a ony jen přistoupí na jeho hru - to je dle mě o něčem jiném. Tam jasně chlap chce být nevěrný - a byl by i bez Lucie. Prostě by si našel jinou, která by s ním spala. Lucie jim vztah nerozbíjí, to přece už udělal on když ji sbalil a přivedl si domů. Samozřejmě to od ní není zrovna hezké, to nepopírám, ale už jsem tady na omlazení četla horší story tohoto typu "jak ho mám rozvést, sbalit i když je ženatý apod."

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tyweee: Jednou ten vztah budeš chtít a třeba budeš mít doma taky takového z.metka, co bude chodit jinam. Pak abys neplakala, až budeš na tý druhý straně....

takové pak ječí a nadavají nejvíc...

arrow
profile_image
natalia7
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Diskuze se tu celkem rozmohla ufff než jsem to přečetla. Chci Vám říci jediné, nehledala jsem cíleně zadaného chlapa. Když jsem zjistila, že někoho má, tak mě to z míry vyvedlo hodně. Nicméně píšete zde jak je tedy možné, že jsme skončili v posteli. Prostě v tu chvíli jsem nevěděla podrobnosti, nevěděla jsem ani jak ji má rád, to že se s ní nechce rozejít. Naivně jsem si říkala, tak mu asi krachuje vztah a možná mají nějaké problémy. To, že s ní chce zůstat a mě mít jen na občasné povyražení jsem se dozvěděla až později a musela se ho na to zeptat, sám od sebe by mi to neřekl.

Mrzí mě, že jsem se jím nechala okouzlit....stane se. Pokračovat v tom pro mě nemá smysl, nehledám muže na sex (takových můžu mít...). Hledala jsem člověka se kterým bych případně mohla být šťastná, poznat ho...možná s ním i budovat nějaký vztah. Sex k tomu všemu patří a je pro mě důležitý, ale měl by být součástí všeho. U nás to byl bohužel asi jen "sex"! Takže si teď sama odpovím: "nemá cenu bojovat...a ani bojovat nechci"

arrow
profile_image
natalia7
od 10. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na martinam:
souhlasím naprosto s tvými názory .

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji natalia7: Mrzí mě, že jsem se jím nechala okouzlit....stane se. Pokračovat v tom pro mě nemá smysl, nehledám muže na sex (takových můžu mít...). Hledala jsem člověka se kterým bych případně mohla být šťastná, poznat ho...možná s ním i budovat nějaký vztah. Sex k tomu všemu patří a je pro mě důležitý, ale měl by být součástí všeho. U nás to byl bohužel asi jen "sex"! Takže si teď sama odpovím: "nemá cenu bojovat...a ani bojovat nechci"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené