Smazat

Má cenu urovnat vztah, ve kterém mě přítel "přestal" milovat? ?

Ahoj holky, po delší době se k Vám obracím s prosbou o radu .. Chtěla bych slyšet Vaše názory, protože sama si nevím už rady ... Prosím, z kuste se vžít do mé kůže a nepsat názory typu "dobře Ti tak" nebo "ani se mu nedivím", to jsem už pochopila že za to můžu já ...

S přítelem jsme spolu 5 měsíců, z toho 3 měsíce spolu bydlíme ... bylo to narychlo já vím ... taky je o mě známo (i z minulých deníčků) že jsem hrozná žárlivka a v tom spočívá můj problém .. Svým žárlivým chováním a histerickýma scénama (doslova) jsem se přítely zhnusila a přestal mě milovat .... Žárlila jsem naprosto zbytečně, v pondělí mu napsala kamarádka ze školy, on ji napsal že se s ní chce sejít až bude mít cestu do rodného města ... začala jsem vyvádět jako by mě s ní podváděl prostě se mi zatmělo v mozku ... lituju svého chování a až teď si uvědomuju, že to nebylo správné... V úterý jsem se od něj "odstěhovala" s pár věci ke kamarádce. Celou tu dobu jsme si psali ... Psal mi, že když pomine moje histerické žárlivé chování, tak jsem jinak úžasná holka a že mě má moc rád ... že by chtěl začít od znovu ... a v tom je ten problém ... být ve vztahu s někým kdo mě přestal milovat a doufat, že se znovu zamiluje ? Je jasné že bych musela změnit svoje chování, což bude pro mě velice těžké ... v každém případě jsem za ním včera jela, jednak jsem ssi s ním chtěla promluvit a jednak jsem si jela pro papír co potřebuju na poštu ... začal se ke mě chovat úplně normálně, já si připravovala otázky na které se zeptám, a nebyla jsem schopná ze sebe vypustit ani jednu .... jako by se nic nestalo, neměla jsem tam v plánu zůstat, ale stalo se .... Vím, že holky s hoodně vysokým sebevědomím a s hrdostí mi budete psát, ať se k němu nevracím, že člověk který vás nemiluje za to nestojí a taky mi řeknete že si za tu můžu sama ... ano můžu si za to sama, ale mě na něm opravdu záleží a nechci ho kvůli své žárlivosti ztratit, chci to napravit ale nevím jestli to zvládnu když vím, že mě nemiluje .. ale zas tím, že mi chce dát šanci taky dokazuje, že se mnou chce být a chce mě znovu milovat ... A taky mě zarazilo, že za tu dobu co jsme byly od sebe chodil znovu na seznamky ... když jsem se ho ptala, jestli si hledá novou holku a je definitivní konec, napsal že ne, tak nevím jestli mi lhal, nebo jestli jsem hloupá že mu to věřím ... Od včerejška na seznamkách nebyl, když jsem se vrátila ... Vaše názory prosím ?
 
arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Majklik: Má cenu urovnat vztah, ve kterém mě přítel "přestal" milovat?

Hloupá otázka , pokud tě někdo nemiluje není co rovnat ani na čem stavět.

Cituji Majklik: tím ho samozřejmě neomlouvám za to co mi udělal,

Ale omlouváš , nejen tady to děláš. Jinak s tou tvou přehnanou žárlivostí a hysterickými výlevy to budeš mít těžké v každém vztahu , dokud nepochopíš , že je to zbytečné.a nic se tím neřeší .

Ach jo , když naivní dívčině poradí ještě vetší naivka je to na průplesk.

 

Téma Má cenu urovnat vztah, ve kterém mě přítel "přestal" milovat? ? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené