Smazat

Má mě rád - nemá mě rád aneb vážný vztah z lásky na jednu noc?

Zmatenost. To je stav, který mně nedává posledního půl roku spát. Je možné, aby z lásky na pár nocí vznik něco hlubšího? V tomto případě asi ne, i když...Posuďte sami. Tohle je můj příběh.

Je mi 25 let, jsem bez vážné známosti, duší stále mladá, ráda si užívám a vážný vztah zatím nehledám (či spíše se ještě neobjevil někdo, kdo stojí za to, abych změnila svůj dosavadní způsob života). Před půl rokem jsem byla na 3 měsíce na pracovním pobytu v zahraničí. Po práci a o víkendu jsem si užívala - bary, diskotéky, koncerty... Na jedná z diskoték jsem se seznámila s jedním klukem, o 4 roky mladším. Skončili jsme u něj doma. Oběma bylo jasné, že šlo jen o to jedno. Do konce pobytu jsme se sešli ještě 3x. Všechny schůzky probíhali stejně - žádné dlouhé povídaní - šlo se rovnou na věc. Během týdne jsme si ani nepsali. Nic. Žádné city. Odjela jsem. Konec zvonec. Žádná sms na rozloučenou.

Po návratu jsme si psali jen párkrát a vždy ku nějaké příležitosti - narozeniny, Vánoce. Pak mi jednou napsal, že jede pracovně na Slovensko, že by mě rád viděl, že může přijet do Čech. Já však měla hodně práce a nemohli jsme se domluvit. Nedávno mi zase psal, že za mnou přijede (bydlí 800 km ode mě), z ničeho nic, napsal sám od sebe. Já nevím, co na to mám říct. Já na něj myslím každý den celý půl roku, chybí mi a chci ho vidět. Jen nechápu, proč to dělá on? Je hezký, holek má určitě dost a mladší než jsem já, takže kdyby mu šlo jen o jedno, tak nemusí jezdit tak daleko. Na druhou stranu mi pravidelně nepíše a nechová se jako zamilovaný - aspoň já to z jeho zpráv necítím.

Je blbost si myslet, že z několika krátkých schůzek vznikne láska. Nejsem naivní. Ale něco tam je. Nevím, co, ale něco mě nutí na něj pořád myslet. Jen nevím, co nutí jeho, aby přijel?
 
arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak podle mě je dost štěstí, když vyjde vztah ze vztahu na jednu noc, moc tomu nevěřím..a z tvého příběhu mi přijde celkem očividné, že o nic víc nejde...tak evidentně se mu to asi s tebou líbilo, tak proč si to nezopakovat? myslím že ta vzdálenost není pro chlapa problém, někteří jezdí kvůli sexu i dál)) já myslím, že je to pro něho ideální, u tebe už ví, co čekat, je to jednodušší, než testovat nějakou kamarádku, jestli by do toho šla, jaká by byla..ta vzdálenost je i výhoda na jednu stranu, normálně se nevídáte a moc toho o sobě nevíte, takže to může bez problémů utnout, kdyby něco a ví, že nebudou problémy, já bych za tím nic víc nehledala...tak to často bývá, že chlapovi jde jen o sex a holka do toho začne tahat city:/ i když samozřejmě stát se může cokoliv, ale nedělala bych si moc naděje./ jestli tě to trápí, tak se ho na to zeptej přímo a budeš to mít černé na bílém...

Já jsem to od začátku brala jako známost bez citu. To jen kamarádky mě pořád přesvědcovaly, že v tom něco bude, tak mě tím trošku znejistěly. Já na něj myslím proto, že to s ním bylo fajn a klidně bych si to zopakovala,ale vážný vztah od toho nečekám. Jen třeba mě to potěšilo, jelikož je student, chodí na brigády, takže těch peněz až tak nemá a přesto přijede. Zeptám se ho, jsem zvědavá, co řekne. Působí na mě, že je hodně upřímný a není takový typ, který věší bulíky na nos, aby něčeho dosáhl...

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji xTery: tak evidentně se mu to asi s tebou líbilo, tak proč si to nezopakovat? myslím že ta vzdálenost není pro chlapa problém, někteří jezdí kvůli sexu i dál)

tohle je mi povědomé jakmile chlapa ovládne touha, tak nějaká vzdálenost nehraje roli.

Zakladatelce držím pěsti, já sama jsem měla pár takových "úletů" když to ve finále šlo přes city - bohužel jen mě (ačkoliv jsem to nechtěla a ze začátku to brala fakt jako zpestření, časem v tom stejně bylo proti mé vůli i srdíčko), ale nikdy z toho vztah nebyl. Proto nevěřím, že z kamarádství přes postel, může vzniknout něco vážnějšího... pokud to dokážeš od sebe oddělit, tak proč ne

 

Téma Má mě rád - nemá mě rád aneb vážný vztah z lásky na jednu noc? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené