Smazat

Má to cenu?

nevím jak dál pokračovat ve vztahu, ale ztratit ho nechci:( možná by mi bez něho bylo líp, ale nedovedu si představit že bych netrávila čas s ním a všechno..

mám přítele 2 a půl roku, chodíme spolu do třídy, takže se vídáme každý den kromě víkendů, ale nějak jsme si zvykli, ale jsou dny kdy ho přepadne jeho nálada a je na mě hrozně protivnej a vždycky se musím ozvat já, a do 2 dnů je všechno zase v pohodě, ted v sobotu se na mě naštval protože mě nějak "vyslýchal" a já mu řekla že si rok píšu s holkou na fb, že máme stejný zájmy atd, a on se naštval že nemůžu vědět kdo za tím pc sedí a že to může být nějakej úchylák, ale at si dělám co chci že mě před tím varoval..včera přišla nová věc, když mě kontroloval na fb a prej ho mám vyplýho v chatu a že když se podíval k bratrovi že sem byla online ( tohle mi všechno přeposílal kamoš) a napsal mu, že prej když dělám tohle, že na žádnou brigádu ke mě nepojede a at si to užiju a že už se jen směje a že se mi nebude ozývat.. v neděli měl dojet skrz tu brigádu na 14 dní, těšila sem se jak blecha ale ted nevím jestli se teda ozvat, on to neudělá a ta brigáda by byla ztracená kdyby tam nechodil a nedojel..furt mi něco říká že se mu musím tak i tak ozvat, ale už je to 5dní co se nebavíme a bojím se, že by mě poslal někam a nebo by se semnou nechtěl ani vidět..kdybych se mu ozvala další den v tu neděli, nic by se nestalo, ale chtěla sem aby udělal něco on, ale je to ještě horší, mám se teda ozvat?
 
arrow
profile_image
Annie.Madrid
od 3. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

už se mi po 6 hodinách ozval ale poslal mi jen :
takze ani nevim jestli s tim navazat kontakt, treba se taky ozvu az za 6 hodin

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Annie.Madrid: treba se taky ozvu az za 6 hodi

A to jako vyřeší Tvůj problém ? Chováte se oba jak malí a pokud v tom budete pokračovat tak toho moc nevyřešíte

 

Téma Má to cenu? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené