Smazat

Má to s přítelem cenu?

Ani nevím, jestli to má s přítelem cenu. Zkrátka nejsem už nějakou chvíli šťastná a nemam moc chuť do života... zkuste mi třeba napsat, že jsem pitomá a řeším blbosti, nemám s kým si o tom popovídat :(

Mám skoro 4 měsíce nového přítele... Je samostatný, inteligentní, ví co chce, v názorech si rozumíme...teď přijde to "ale". Je s ním sice legrace, ale neustále mě popichuje, má jakoby "srandovní" narážky, vypráví mi vtipy a když je nepochopím, dělá si ze mě srandu. Nikdy jsem od něj neslyšela, že mi to sluší, sám od sebe mi pusu nedá, když usínáme, neobejme mě, objímám ho jedině já. Po pár týdnech přede mnou začal prdět, no achjo Já v něm vidím chlapa, o kterého se opřu, až budu starší, prostě si připadám ve fázi jako bychom spolu chodili X let... (je mi 21 a jemu 25) Z vyprávění měl asi hodně holek. Jenže v sexu, když se on udělá, už v ničem nepokračuje, nezeptá, nic. Komentuje kdykoliv mi přijde sms, což je zřídka. Jednou mi zapípal mobil, on si ho vzal a tu zprávu si přede mnou přečetl... Ale tak dejme tomu, že bych na tom všem chtěla zapracovat, dělat kompromisy atak...
Naposledy jsme jeli ke mně na byt, který rekonstruuji a připomněl mi, že jsem mu slíbila, že si obleču podvazky (jenže on mi ze srandy tehdy řekl, že když ne na mě, uvidí je na někom jinym). Mě se to docela dotklo a v ten večer jsem mu to po druhý připomněla. On se odtáhl, že se vtírat nebude, koukal do zdi a jenom ležel. Řekla jsem mu, že se nemusí hned urážet a on, že se neurazil, že se mu prostě nechtělo nic dělat, no a pak jsme tedy jeli každý domů... Nejsem typ holky co dolejzá, takže psát mu nebudu, jenom nechápu, že se tak urazil. Co si o tom myslíte? Jsem malicharná?
Na jednu stranu mi přijde škoda ho nechat, protože je to chytrej a samostatnej chlap, věřím mu (nebo mě to nezajímá)...na druhou stranu si vedle něj připadám často nepřitažlivá a docela hloupě... Asi se k sobě prostě nehodíme, ikdyž jsem si k sobě vždy někoho podobnýho představovala
 

Cituji mroskvicka: Vážně? Tak proč píšeš toto

na margo inteligentý asi tak

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych ho vynesla v zubech jen po prvním odstavci.

Reaguji na Tyniste:
Kvůli takovýmu nemá ani cenu psát deníček. A na to, aby jsi ho poslal k šípku, žádnou radu nepotřebuješ.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tohle zažila jen jednou a to jsem byla dost mladá - 3 rande, nejvíc galantní, hezkej, i chytrej a pak mě vzal k sobě a najednou to byl ,,jednodušší" hulvát - prostě obrat o sto procent..

Na rovinu říkám - hulvát, vyčůránek, sobec a ještě má chu´t tě ponižovat.
Má to asi jediné řešení - to co jsi nám řekla, řekni jemu - pokud se zachová stylem ,,když se ti to nelíbí, jdu jinam", tak se na to vykašli, ptz mu na tobě nezáleží.
Nebo tě taky může začít uhánět a slibovat - dala bych možná, pokud bych měla hodně ráda, druhou a poslední šanci. V případě vrácení do starých kolejí bych se rozešla.

Čtyři měsíce nejsou dlouhá doba, ale chápu že ho omlouváš, ptz bys právě měla být v největším opojení, zamilovanosti a nechceš nic vzdávat, ale zdá se, že ty moc dáváš a nedostáváš nic nazpět - vlastně pardon, dostáváš - ale nic pozitivního.
Ten kluk mi nepřijde na 25, ale na 15..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tyniste:
Tak určitě ho neudržuj jako toho bývalého.Nestojí ti za to takový hulvát ,který si myslí,že mu patří svět a musí se mu každý cpát do *********** on nemůže..Připomínáš mi moji známou,ale ta je zase hodně naivní a fakt nevyzrálá na svůj věk-ona věří i klukovi,kterýho potká na disku,když jí řekne-že je nekrásnější na světě -to jen tak mimo .Ale právě si najde vždy takové individum,který se snaží hrát jaký je inteligentní a jak jsi to sním vyhrála . A po pár měsících hrůza co z toho vyjde.A ona se tak nechá napálit pokaždé znova a znova.Vždycky řekne -né on už je jiný .Hlavní,je ,že ty si to uvědomuješ a hlavně ho nebran,zkus si sním promluvit a říct mu na rovinu,že to není člověk pro tebe.Aby jsi mu nemusela lézt do ****** za trochu lásky a úcty.

arrow
profile_image
Tyniste
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, už mi došlo po odstupu jakej je...teď sice trucuje, ale mně už je ukradenej, nejspíš ho uvidím v pondělí (protože se vecpal mezi moje kamarády na pravidelné turnaje ve volejbale)... bude mi trochu vadit, že tam chodí, protože každýho posuzuje a myslí si, že je nejlepší na světě... ale já k němu nic necítím, takže budu asi v pohodě

 

Téma Má to s přítelem cenu? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené