Smazat

Malá prsa - jak na mindrák?

Neustále řeším prsa,svoje,cizí..já mám obyčejná,malá, a mám z toho mindráky.Závidím těm,co mají krásná.Připadám si méněcenná..co s tím? Chci velká a pak se zas bojím umělých...bludný kruh znáte to?
 
arrow
profile_image
mbliss
od 5. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči: Já právě mluvila za sebe, že se mi těžko shání podprsenka a ty jsi hned psala, že se dá sehnat v pohodě. Myslím si, že to je dost individuální a hlavně já, jakotžo nositelka ne moc pevných prsou, s tím mám docela problémy narazit na dobrou padnoucí podprsenku. A sama tu uvádíš, že jsi s tím problém dřív měla taky, takže mě určitě trošku chápeš

Ja mam tiež malé prsia. Nosím podprsenky velkosti 70A.Aj to mi nesedí hociktorá. Vacšinou mám pod košíčkom prázdne miesto. Nemám z toho šialený mindrák,že by som nadtým rozmýšlala dennodenne aké je to strašné ale popravde mať ich vačšie bola by som spokojnejšia,čo si budeme hovoriť.
Kedysi som mala dvojky ale ako som schudla,prsia šli dolu prvé.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, jsou to "jenom" prsa. Mějte se rády takové, jaké jste. Každý má své přednosti a nemusí to být vždy prsa. I chlapi jsou různí...Někteří mají rádi velká, někteří malá A pokud z toho máte fakt moc velké psychické problémy, tak se vždy dají zmenšit, nebo zvětšit. Ale přírodní jsou hold přírodní, ať jsou jaká jsou

arrow
profile_image
Bubonika
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Stafulka: Chci velká a pak se zas bojím umělých...bludný kruh znáte to?

Tak si nenech dělat velká prsa, doktor Ti stejně doporučí co je pro Tebe nejlepší. Z nulek mít pětky ani nemůžeš, ten implantát se tam prostě a jednoduše nevejde ..... Jsou implantáty od 200 ml, možná i menší, budeš mít krásná přirozená prsa a budeš spokojená. Každá situace má řešení. Takové milé dvojky jsou hezké na pohled a podprsenky pod topík tak jako tak nosit nebudeš

arrow
profile_image
StefiPrincess
od 24. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Qamilecka: Děláš si srandu že? Ve 14 řešit malé prsa, když se ještě vyvíjíš...

Naučít se mít je ráda a hrdě je nosit.

Mám obyčejná Céčka a brala bych klidně menší...velká prsa mi připadají směšná a hnusná Nafouklé balony trčící dopředu jak předvoj. Nechápu, jak si někdo dobrovolně může udělat silikonová Ečka

Líbí se mi štíhlé, křehké postavy a k těm prostě balony nepatři

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám pouze 75A (bo mi taky sedí 70 B ], prostě pidi prsa. Ale komplexy z toho fakt nemám. Jediný problém je, že mám "kamarádky",co se jim líbí prsa větší takže mají pořád narážky... Asi mají prostě pocit,že MUSÍM být nespokojená... fakt mě to jejich chování irituje... no co...kvůli nim na plastiku fakt nepůjdu

Já asi nechápu, kdo si může stěžovat na třeba 80B... Mám tu nejmenší možnou velikost 70A a někdy to stejně je moc, potřebuju tunu vycpávek... Ale co, už jsem taková Příteli se to líbí (doufám, že mu můžu věřit )... Taky jsem přemýšlela nad umělýma (ať už silikony nebo z vlastního tuku a tak), ale hodně lidí mi řeklo, že by to byla chyba... A já radši půjdu na operaci očí, abych viděla ten pěkný svět kolem sebe Ono ta malá velikost při mých 155 cm není ani tak výrazná, že..

arrow
profile_image
tres
od 12. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mívám občas depky z mého poprsí, ale naštěstí mě má přítel rád, takovou jaká jsem. Za to jsem mu moc vděčná .
Aspoň nemám problémy se zády a při běhu mi nic nezavazí .
Je pravda,že si nemůžu dopřát top s výstřihem. Zvykla jsem si na to,že v obchodě po topech s výstřihem se raději nedívám. A je pravda, že se mi do nedávna těžko sháněla podprsenka, protože jsem pořádně nevěděla jaké číslo mám. Ale v Tezenisu jsem sehnala úžasně padnoucí podprsenky,které mě nezklamou.

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky mě občas chytne mindrák, protože dnešní trend je bohužel takový, že se nedivím holkám s malýma prsama, že se mohou cítit méněcenně...pořádná ženská = ženská aspoň s trojkama a plným výstřihem, jinak se můžete stát terčem nejapných vtípků a narážek...jako by ženská s malýma prsama nebyla žena ../ takže taky to na mě občas padne....možnosti, jak se s tím vyrovnat, jsou asi takové - nechat si plastiku nebo se s tím smířit a udělat z toho přednost...myslím, že druhá možnost je trvalejší...)

Nesnáším, když někdo vykládá, že dívky s malýma prsama nemusí v létě nosit pod tílko podprsenku... Jenže napadlo vás třeba, že nikdo pod tím tílkem nechce mít dvě placky, které absolutně nemají žádný tvar, takže vypadáte jako 12ti leté dítě?!

arrow
profile_image
tres
od 12. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Denisse.L:
přesně tak...to já bez pod prsenky bych nevyšla ani na krok

arrow
profile_image
azuritek
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Denisse.L:

taky nepochopím jak může někdo tohle říct. Bez podprsenky nechodím ani doma, necítím se tak dobře a ven bych bez ní nevyšla ani náhodou.

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Denisse.L: to souhlasim, taky bych bez podprdy nevyšla ))

 

Váš příspěvek

Malá prsa - jak na mindrák?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené