arrow
profile_image
Andysek7
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, úspěšně jsem odmaturovala na samé 1, přípravě na maturitu jsem věnovala veškerý můj volný čas. O svatáku jsem se také pilně učila (140 hodin). I v běžném studiu jsem měla vždy vyznamenání. To se ovšem nedá říct o mém příteli, který je na učilišti a už jednou tam propadl. Letos dělá závěrečky, už má za sebou praktické, které udělal jen tak na 4 a zbývají mu ústní. Ty bude dělat za 6 dnů. A ještě se nezačal učit! Dneska dostal strach, že se bojí že to neudělá a já místo abych ho podržela, tak jsem mu řekla, že se mu nedivim, když pro to nic nedělá. On mi řekl, že dneska začne. Ale stejně tomu moc nedá, protože na 3 dny jedeme pryč. Pohádali jsme se, že prý on mě před maturitou pořád utěšoval, že to zvládnu, jelikož jsem měla velký strach. Ale zase u mě to bylo něco jinýho, já sem se pilně připravovala. Nevím jestli jsem se zachovala správně. Co byste udělali vy? Je na mě naštvaný, řekl mi, že už mě nikdy v ničem nepodrží, když já na něj takhle. že jsem na něj svi*ě

Mě to trochu zavání citovým vydíráním. Chápu, že je asi ve stresu, ale má něco dělat, ne jen kecat a pak se urážet. Nevím,kam máte na 3 dny odjíždět, ale řekla bych, že to není moc vhodné, že by se měl spíš učit. Dokázala bych mu odpustit, že třeba vybuchl, ale nadávat ti do sviní, to mi příjde už trochu moc. Myslím, že teď by se ti měl omluvit on a ne ty jemu. Pokud to udělá, tak se ho snaž podržet a pomoct mu, ale jestli je to lenoch a do ničeho se mu nechce, tak pak mu asi není pomoci...

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Největší problém žen a dívek je,že na sebe berou problémy jiných lidí... tak jděte slečno oslavit svou maturitu a chlapec ať se s tím popere jak umí...

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych mu že teda s ním nikam nejedu, aby se mohl plně věnovat studiu a nevyhledávala bych jeho společnost, aby měl 100% klid na učení.

jak se říká "kdo se chce kam, pomocme mu tam". Je to úplně jasný, že maturu teď nedá. (můžou ho teda učitelé podržet, nebo mít velký štěstí) Já teď taky dělala maturu. Ve třídě jsem byla s 28 kluky, takže je mám dokonale přečtený. Jesliže dal praktickou za 4, nechápu, jak si představuje udělat ústní. Praktická zkouška mi přišla jedna z nejjednodušších, obzvlášť na učelišti. Kdyby se učil, nemusel by se ted stresovat, hold jeho blbost. Ty za nic nemůžeš, to je jeho boj

arrow
profile_image
Andysek7
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedeme na chatu. On sice tvrdí, že si to tam vezme sebou, ale tak znáte to, stejně se toho moc nenaučí, když bude semnou.
Reaguji na katuska009: maturitu nedělá "pouze" závěrečné zkoušky na automechanikovi.
Takže myslíte, že nejsem špatná, když jsem mu to řekla? Měla jsem právě výčitky svědomí, protože já jsem hrozněj nervák a on mě vždycky povzbuzoval, utěšoval a byl mi velkou oporou a já pak na něj takhle.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Andysek7: ale tak znáte to, stejně se toho moc nenaučí, když bude semnou.

Tak na chatu nejezděte- jednoduché. Docela mě udivuje, že si taková cílevědomá, na vlastní maturu si se učila jako blázen, ale o jeho "svaťák" ho klidně vytáhneš na chatu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andysek7: když přítel dělal maturitu,tak taky jsme byli spolu a já jsem se učila s ním.Třeba že jsem si to s ním četla nahlas,nebo jsem ho po částech zkoušela a nakonec ji udělal,a to jsem mu udělala překvapení,že když měl jít na ústní zkoušku,tak jsem přijela za ním a byla u něj,ale byla jsem víc vyklepaná než on

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, mě příjde, že ve vašem vztahu ty jsi ta hvězda, která se šprtá aby měla samé jedničky a cokoliv jiného je pro tebe nepřijatelné.

Pokud s přítelem jsi, snad víš jaký je a asi ti to vyhovuje i když nemá super školu a i tu fláká. Jinak nevím, proč s ním jsi. A když vím, že je partner jiný než já, nebudu mu to vyčítat a samozřejmě ho podržím.
Jak vůbec můžeš říct, že si tvoji podporu nezaslouží?? To může říct rodič fetákovi a záškolákovi a ani to ne. Ale partnerka chlapovi?

To si musí věci ve vztahu zasluhovat?

To jednou, až např.ty budeš na mateřské a on bude mít svoje podnikání s autama taky počítáš s tím, že si budeš muset zasloužit jeho podporu? At partnerskou či finanční, protože on ti řece říkal, že nebudeš moc pracovat tak jako ty jsi mu ted říkala, aby se učil? Přijde ti to normální? Holka, nevážíš si člověka, který tě má rád a jen po tobě chtěl pár slov útěchy.. Zkus si tady pročíst pár partnerských témat, uvidíš jak se chlapi běžně chovají

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Andysek7: Jedeme na chatu. On sice tvrdí, že si to tam vezme sebou, ale tak znáte to, stejně se toho moc nenaučí, když bude semnou.

Nejezdila bych. Mohl by ti to pak vyčítat, že kvůli tobě neměl čas na učení a že je to tvá chyba atd. když už teď po tobě vyjel, že ho nepodporuješ.

arrow
profile_image
Andysek7
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lentilkah: Na tu chatu chce jet hlavně on, nebudeme tam sami, mají tam přijet přátelé, které jsme rok neviděli, a jindy není čas. Po zkouškách odlítáme na dovolenou a pak celý prázdniny máme pracovně zabitý. Todle byl jeho nápad. Já bych se samozřejmě taky raději doma učila.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Udělala jsi naprosto správnou věc. Já mám maturu už dávno za sebou a pamatuju, jak všichni stresovali... K čemu by mu bylo, kdyby jsi mu říkala, to dáš, to bude dobrý,když by jsi stejně věděla, že to neudělá. Třeba jsi mu aspoň trochu otevřela oči, i když co tu od Tebe čtu tak si hošánek spíše myslí, že mu to nepřeješ. Být tebou tak s ním na chatu nejezdím. V případě, že by zkoušky nedal Ti to vyčte, že Ty jsi měla čas jen na učení a on ho musel trávit s Tebou.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Andysek7: Na tu chatu chce jet hlavně on

Tak ať si jede. Ty si vymysli nějáký jiný plán a když to pak hošánkovi nevyjde, tak vinu nebude moct házet na tebe.

arrow
profile_image
Andysek7
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dirtyangel: Jsem s ním 3 roky. Školu flákal vždycky, pokaždý ji jen tak tak prolezl. Taky jsem to přežila, ale bylo to pro mě vždy těžké, protože moji rodiče jsou velmi přísní a vše si tvrdě vybudovali a nesnáší takovéto "týpky" a lajdáky. Neustále mi ho rozmlouvali a zakazovali. A já se ho vždy zastávala. A ještě jeho utěšovala, že má zase jiné přednosti, aby se necítil tak špatně před mými rodiči. Nemysli si, že ho nikdy nepodporuji. Ale dneska už mi prostě bouchly nervy.

Cituji Andysek7: O svatáku jsem se také pilně učila (140 hodin).

A nebylo to 141 hodin?
A co to je jako zasloužit? Ve vztahu se něco zasluhuje? Choval se nevhodně tak nezaslouží podpořit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené