arrow
profile_image
Melory
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj dámy. Chcela by som vám popísať situáciu, v ktorej sa nachádzam a poprosiť tie z vás, ktoré niečo podobné zažili, aby sa so mnou podelili o svoje skúsenosti.

Pred týždňom som sa zoznámila s chlapom ktorý mi bol sympatický. Ja 34, on 37. Obaja barani, slobodní, on dávno rozvedený. Zišli sme sa trikrát na drink, a strávili sme spolu kvalitný čas. Padol bozk a na štvrtýkrát sme sa spolu neplánovane vyspali. Tento muž voči mne prežíva veľké pocity a jasne ich demonštruje. Ja mu to ale neopätujem, pretože tak necítim. Dojíma ma a vzrušuje jeho náklonnosť a spôsob akým ju vyjadruje. Žiaľ, doteraz som nemala takto blízko seba nikoho, kto by mi rozumel tak ako on a bol taký nežný a oddaný pri milovaní ako on, a som z toho namäkko a nadšená, že existuje niekto, kto ma chce a dokáže milovať.

Zhodneme sa v niektorých pre oboch dôležitých témach ako je fakt, že nechceme mať deti, sme rovnako voľnomyšlienkarsky a sme v podstate na rovnakej vlnovej dĺžke. Ale je medzi nami priepastný rozdiel v tom, že kým on má vyvinuté sociálne cítenie, ja ho nemám a najmä v oblasti príjmovej/materiálnej: on pracuje v štátnej správe sa smiešne peniaze, kým ja mám vlastný biznis a zarábam mnohonásobne viac ako on. Z tohto pohľadu ako aj z pohľadu toho, koľko citov investuje do tohto kontaktu on, je to nevyrovnané spojenie. Je tu ešte jeden doležitý detail, ktorý budete možno považovať za moju márnivosť: odpoudzuje ma jeho štýl obliekania - oblieka sa nevkusne, "sedliacky" (niekde som čítala, že kombinácia športových botasiek s modrými ponožkami ku koženej bunde je česko-slovenská špecialita a .... och, no ako to napísať.... nepáči sa mi jeho pohlavie ... uch, a je to vonku

Ja som v princípe rozhodnutá, čo s tým chcem urobiť, ale by som bola nesmierne vďačná za vaše názory, podobné skúsenosti, aby som si potvrdila, či bude moje rozhodnutie správne (ak také vôbec existuje).

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, přijde mi, že jste takoví dobří kamarádi.
Ale na vztah partnerský by to pro mne osobně bylo málo. Já potřebuji partnera bezmezně milovat, toužit po něm. A to by mi chybělo.
Jo a mimochodem - povrchní mi to osobně tedy vůbec nepřijde.

arrow
profile_image
pampalatrala
od 6. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, se vzhledem pohlaví asi nic udělat nejde a se stylem oblečení sice ano, ale není to to nejdůležitější na vztahu, otázka zní, jestli jsou tvé hodnoty povrchní a na to bych odpověděla, že podle mého názoru jsou, píšeš, že jsi z něho nadšená, tak s ním buď, třeba mu můžeš i nenápadně změnit styl oblékání tím, že mu prostě někdy něco jako dárek koupíš, třeba pěkné triko, boty, ponožky

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nejmenší problém je to oblékání- když budeš chtít, tak mu můžeš poradit a myslím, že bude rád..jako většina chlapů..že se ti nelíbí jeho pohlaví? říkáš, že sex s ním je něžný a super a nelíbí se ti? no myslím, že pokud nemá v trenkách nějaké monstrum tak kdyby jsi k němu něco citila tak to řešit nebudeš a s penězi? jsi finančně nezávislá žena..pokud on vedle sebe takovou ženu snese tak v tom taky nevidím problém..

arrow
profile_image
lucieded
od 13. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky by mi vadilo mit chlapa, co vydělává méně jako já. Přijde mi to normální. Pak spolu ani pořádně nemůžete na dovolenou, protože on bude chtít do Tater a ty do Karibiku. Já se ze stejného důvodu teď také snažím rozejít s přítelem, co je úplně ten samý příklad, jak popisuješ ty, snad až na to pohlaví.... Prostě nad vztahy uvažuju i prakticky a tahle materiální stránka je pro mě problém. Zdurazuji, že nejsem typ, co si chce nechat kupovat drahe kabelky a prodluzka.....

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Oblékání je opravdu to nejmenší, sama jsem si přítele v tomhle směru dotvořila podle svého a dnes už nenosí jiné kousky oblečení než ode mě. S tím pohlavím sama nevím, těžko se to takhle posuzuje a taky nevím, zda bych to zkousla, ale zase na druhou stranu..,my prsa taky nebudeme mít pořád tak hezká a je v tomto ohledu potřeba určité tolerance, ale pokud to snižuje tvou chuť na sex, tak už bych v tom problém viděla. A co se týče peněz, to je asi největší překážka. Záleží nakolik jste schopni se dohodnout a jaké je v tomto směru jeho sebevědomí.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Narozdíl od většiny si myslím, že zrovna ty peníze jsou nejmenší problém. Pokud on "snese", že ty vyděláváš více a vzájemně se budete "doplňovat" v tom, že on bude mít více sociálního cítění a ty zase více obchodního ducha, mohlo by to klapat. Klape to tak ve většině vztahů, akorát je to obráceně /muž-žena/. A pokud jste oba dostatečně sebevědomí, dospělí a tolerantní, rozhodně to může v tomto směru klapat.

Oblečení - to lze celkem jednoduše změnit, správná ženská taktika a za chvilku se bude oblíkat podle tvého vkusu

Největší problém vidím v tom, že se ti "nepáčí" jeho pohlaví. Ale nevím co si pod tím mám představit, jestli ho má třeba moc velké, malé a nelíbí se ti jen "na pohled", tak to může být tím, že to moc řešíš...Hlavně, že "funguje" a líbí se ti sex, né? Vždyt ani my ženy nejsme úplně dokonalé....No, ale pokud bys k "němu" měla vyloženě nějaký odpor, tak nevím....To by se dost těžko překonávalo.....

Cituji Melory: Tento muž voči mne prežíva veľké pocity a jasne ich demonštruje. Ja mu to ale neopätujem, pretože tak necítim.

To mě sice zarazilo, ale přece jen se znáte jen týden, tak bych ani žádné velké "pocity" ještě neočekávala....Možná bych být tebou počkala, jak se to vyvine a chvilku nic neřešila...Za měsíc už budeš vědět víc.....

Reaguji na Melory:
Máš krásný sloh a způsob vyjadřování.
Pokud bych zareagovala na Tvůj dotaz, zda jsi povrchní, tak právě způsob, jakým to píšeš i otevřenost mne zaujala natolik, že i přesto, že jsi úplně jiná než já - miluju děti, mám muže, který mne živí atd., tak přesto si nemyslím, že jsi povrchní.
Bohužel, Tvůj přítel nemůže naplnit Tvá očekávání a z toho, co jsi napsala mi dostatečně napovědělo, že on není mužem pro Tebe.
Ty potřebuješ někoho opravdu silného, někoho, koho by sis mohla vážit a v neposlední řadě se Ti musí líbit jako CHLAP!
Jediné, co můžeš pro tohoto kluka udělat je, že se s ním čestně rozejdeš, protože takový vztah nemá cenu prodlužovat.

Já myslím, že jste to uspěchali. Kdybys měla možnost poznat ho blíž, tak buď by převážil "efekt modrých ponožek", a nebo by ses zamilovala, a pak by nějaké ponožky nebo vzhled pohlaví nehrály žádnou roli.

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na můj vkus je toho až moc, co se ti na něm nelíbí, nevyplatí se to potlačovat v sobě, dej na svou intuici.Pokud ti něco v tobě říká ne, fungovat to nebude.Hlavně nebudeš spokojená.

Přesně, pokud ti intuice říká ne, je velká pravděpodobnost, že to prostě nepůjde. Měla jsem přítele, taky oblíkání nic moc o přirození ani nemluvě Ale měla jsem ho ráda, ale prostě nestačilo to. Už dost by mělo vypovídat, jestli nám partner voní - nemám na mysli přímo parfém, ale prostě pach člověka jako takový - pokud ne, tak to je taky velký znamení.

arrow
profile_image
Diplomka
od 13. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Melory: nepáči sa mi jeho pohlavie

Cituji bucinek07: o přirození ani nemluvě

Co se Vám konkrétně nelíbí , já to nechápu, asi mi to už nemyslí, nebo jsem toho málo viděla

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Diplomka:
No tak jako se ti třeba nelíbí něčí obličej, tak se ti třeba nelíbí něčí pohlaví... já taky nevím...ještě jsem nikoho nepotkala o kom bych mohla přímo říct, že se mi nelíbí jak vypadá jeho pohlaví...no ale možné je všechno...

arrow
profile_image
Rosee
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Diplomka: Cituji Melory: nepáči sa mi jeho pohlavie

Cituji bucinek07: o přirození ani nemluvě

Co se Vám konkrétně nelíbí , já to nechápu, asi mi to už nemyslí, nebo jsem toho málo viděla

A nevypadají všecky penisy víceméně stejně? Jako liší se tloušťkou a délkou, ale v podstatě vypadají stejně, nebo hodně podobně, ne?
Jako penis obecně vzato není nic hezkého, že jo (pánové prominou) Tak kdybys napsala, že se ti nelíbí penis obecně, tak chápu, ale proč zrovna jen to jeho?

arrow
profile_image
Melory
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vidím, že tento *detail* zaujal najviac, tak trocha ozrejmím: Videla a zažila som už všeličo, pohlavný úd ako taký ma vobec neodpoudzuje, práve naopak, aktívny or.ál si veľmi rada užívam. Ale - tento chlapík ho má anatomicky tak zvláštne dizajnovaný, že som si na prvý pohľad myslela, že som s holkou! (a to som veľa nepila!). Samotný úd bolo treba v rozkroku výslovne loviť. Mj to bol najminiatúrnejší úd, ktorý som doteraz zažila a prvý prípad, keď som sa pri intímnostiach z prekvapenia zasekla.

Nicméne, aby nás pán moderátor neuviedol na správnu mieru, neodbočujme od témy Ďakujem všetkým prispievateľkám za spoluprácu. Svoje rozhodnutie som učinila a som presvedčená že správne pre obe strany. Mojho obdivovateľa to časom prebolí, aj keď ma dnes ešte urazene nazýva "grófkou", pre ktorú nebola jeho "maličkosť" dosť dobrá. A ja budem trpezlivo čakať na svoju "vranu", ktorá, som presvedčená, skor či neskor ku mne prisadne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené