Smazat

Mám říct příteli po 6 letech, že je pro mě ...

Přítel chce rodinu, děti, já ne, navíc ho beru jen jako kamaráda.. Celých 6 let jsme se o tom, jak to máme, nebavili. Nějak jsme nedokázali si o tom všem promluvit na rovinu.

..."jen" kamarád?
Ahoj, trochu se vám tu svěřím a budu ráda, když mi poradíte. S přítelem jsme se seznámili před 6 lety. Mně je 27, jemu 35 let a bydlíme od sebe 90 km. Nikdy mě nepřitahoval, nelíbil se mi jako chlap, takže jsme spolu nikdy neměli sex. Sice zpočátku - první rok nějaké intimnosti mezi námi byly, ale pak jsem přišla na jeden jeho zlozvyk, kterým se mi zprotivil úplně a přestaly i ty intinmosti, které mezi námi do té doby byly. A celých 6 let jsme spolu bez sexu. Na povrch vypadáme jako běžný pár, jen my dva víme jak to mezi námi je. A přítel mě celých 6 let jako partnerku bere, jen já jeho ne a a ni jsem mu to nedokázala nikdy říct - zatím. Já jemu nic neřekla a dál si hledala někoho jiného - což také vůči němu nebylo fér. A přítel na mě nikdy nenaléhal, že by chtěl sex - na tolik mě má rád. Sice si duševně rozumíme, ale jinak jsme si za těch 6 let prožili také pravé peklo ohledně hádek. Neskutečně jsme se vždy hádali, nejhorší to bylo mezi námi, když jsem u něj ze začátku vztahu 1 rok bydlela. To jsme se vždy hádali kvůli každé prkotině a hádka nám vydržela několik hodin a tak se to opakovalo docela často. Většinou jsme se hádali, že mi na něm stále něco vadilo. V tu dobu, jak jsem u přítele bydlela, mě živil, já byla bez práce. Teď už práci mám a každý bydlíme zase zvlášť a celkově už se tolik nehádáme a docela spolu vycházíme, ale stále ho bohužel celkově nemusím. Nějak jeho přítomnost nevyžaduju. Jinak je přítel až moc hodný, slušný, hlavně na začátku vztahu pro mě udělal co mi na očích viděl, vše mi koupil, kupoval mi dárky, bral na výlety, dovolené, zkrátka vše, co jsem si přála, mi splnil. Moc si mě hýčkal a rozmazloval, udělal pro mě i mnoho jiného, platil mi různé moje záliby, když jsme spolu někam šli, platil vždy on a já to brala jako samozřejmost, protože jsem na to od něj byla zvyklá už od začátku. A toto vše mi poskytuje dál, i když už v menší míře. V tomto vztahu já brala, on dával. Až teď si to vše uvědomuji, že to tak samozřejmé není. Zvlášť, když já jeho nemusela, neměl se mnou sex, věčně jsme se hádali apod. Já jsem mu za vše, co mi kdy dal a co pro mě udělal, vděčná, proto si říkám, že by bylo fér si s ním o našem vztahu promluvit - že ho považuji jen za kamaráda a jestli tedy můžeme dál být jen přátelé? Vlastně jako doteď, jen s tím rozdílem, že si vše povíme na rovinu. On si totiž přeje celou dobu rodinu a původně si jí přál se mnou - vím to, i když jsme o tom spolu nikdy nemluvili. My se vůbec spolu málo bavili o tom, jak si to představujeme do budoucna apod. Vím, že jsem mu o tom, že ho beru jak jako kamaráda, měla říct už dávno, ale nějak jsem to doteď nedokázala. Možná z důvodu, že bych nerada přišla o to vše, co mi doteď poskytoval? Ale teď si o tom všem s ním chci co nejdříve promluvit - zaslouží si to. Jak to vše vidíte prosím vy? Moc děkuji
 

jednim slovem hrozný, je mi líto tvýho přítele, 6 let ho taháš za nos,kdyby to někdo dělal tobě, tak proč s nim seš.....nechápu...fér si o Vašem vztahu promluvit?myslim, že slovo fér bych ve Vašem vztahu nepoužívala, prostě ho nech nějaký, co si ho zaslouží...nechápu jak spolu nemůžete 6 let spát, to spíte každej s někym jinym?nebo jak to jako děláte?

Na jaký jeho zlozvyk jsi přišla ? To jsi ho dokázala 6 let vodit za nos ? Chudák tvůj ''přítel''. Co nejdřív mu řekni pravdu.

Jak to vše vidíte prosím vy?

Prosim tě, řekni mu to ...

Mě je z tebe upřímně docela špatně. Jsi schopná o něm říct, že ho celkově nemusíš, že tě nepřitahuje, ale pod vidinou materiálních věcí jsi ochotná vést tento divný vztah.
Nedokážu pochopit, jestli je tvůj přítel takový chudák, že musí mít vedle sebe člověka, který je schopný dělat to, co ty. Jen brát, nic do vztahu nedávat. Nerozumím tomu, co jeho drží u tebe.
Nejhorší je, že jsi spokojená, jediný co chceš změnit je, aby věděl, že je pro tebe jen kamarád. Opravdu chceš mít tento vztah? V budoucnu ho odkopnout, až se objeví někdo lepší? Myslím, že vás to oba dva formuje a že v budoucím normálním vztahu asi budete oba koukat, jak to funguje.

arrow
Neprodává v Bazaru

On asi nebude v pořádku,a ty ho nejspíš taky nepřitahuješ když nenaléhal skrz sex.

arrow
profile_image
horstfuks
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tvůj přítel je naprostý ňouma a ty nestojíš za jediné písmenko.

On nevyžadoval sex? 6 let neměl sex?....To je zvláštní. Proč jsi mu to udělala, to měl tak špatný zvyk, že si zaslouži vytrestat?....Nemanipuluješ s ním trochu (tedy hodně)?

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hm docela zvláštní vztah. Ale asi to tak vyhovovalo oběma stranám, když to vydrželo 6 let. Každopádně nevím jaký je tvůj "přítel" ale tohle si od tebe nezasloužil. 6 let ho taháš za nos a teď najednou chceš něco zmněnit. Není náhodou pravým důvodem nový chlap?

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Není to zas nějaký vymyšlený příběh?

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je divný. Vy 2 byste spolu vůbec neměli bejt a nejlíp už se asi nevídat a neměj strach mu to říct, protože jeslti spolu 6 let nic nemáte tak ti nejspíš zahejbá což ho chápu a proto mu to nevadí. Jinak tvůj přítel je trouba a svim způsobem si to zaslouží když si nechává takhle s**t na hlavu.

Víc nenormální mi příjdeš ty než tvůj přítel..Jak psaly holky výše, nejspíš ho taky nepřitahuješ. Jsi jen zlatokopka, co si nechá ráda za vše platit, ale nic nedá na oplátku. Proboha,řekni tomu chudákovi, že s ním nechceš být at má šanci na normální hezkej vztah.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to mezi váma je jako vztah a ty si dovoluješ ho nazvat svým přítelem?! Doufám, že je to fake...

arrow
profile_image
Gatty
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

6 let spolu - bez intimností, bez společného soužití?
Zvláštní.
Určitě si s ním promluv! Je mi ho líto tedy... Souhlasím s holkami výše.

arrow
profile_image
BelitaChiquita
od 20. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi líto jak tvého přítele tak i tebe..Jako jak může normální zdravá holka být 6 let bez sexu s vlastním přítelem a být s někým kdo jí nepřitahuje??

 

Téma Mám říct příteli po 6 letech, že je pro mě ... je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené