Smazat

Mám strach, že už si s nikým jiným nebudu tak dobře rozumět a bojím se, že už nedokážu nikomu věřit

Mám strach, že už si s nikým jiným nebudu tak dobře rozumět a bojím se, že už nedokážu nikomu věřit. Ahoj holky, jsem cca 5 týdnů po rozchodu po 5ti letech vztahu. Byl to můj 1.vážný vztah (já 21,on 23) i jeho. Vztah to byl nádherný, až do letošního ledna, kdy začal pracovat. Změnil se, poznal nové lidi, zalíbila se mu tam jiná slečna (co jsem se dozvěděla až ted někdy..).

Ahoj holky, jsem cca 5 týdnů po rozchodu po 5ti letech vztahu. Byl to můj 1.vážný vztah (já 21,on 23) i jeho. Vztah to byl nádherný, až do letošního ledna, kdy začal pracovat. Změnil se, poznal nové lidi, zalíbila se mu tam jiná slečna (co jsem se dozvěděla až ted někdy..). Začal být divný, bydleli jsme spolu u mojich rodičů, naši po něm nic nechtěli, měl se tady "jako prase v žitě"..No hold to se stává, ale prostě se bojím, že už si s nikym jinym nebudu tak dobře rozumět a že už nikdy nikomu nebudu tak hodně věřit.. Mám strach, že zase do vztahu vložím vše a pak budu jen zklamaná, když se na mě zase ten člověk vykašle. Omlouvám se, potřebovala jsem se vypsat.
 

Tohle se prostě stává. Navíc, teď vidíš všechno černě, musíš tomu dát trochu čas, a projít si tou fází, kdy to bolí.
A zřejmě to slyšet nechceš-ale málokterý první vztah vydrží-měníte se,vyvíjí se vaše názory, vize do budoucnosti-prostě se vaše představy o tom, jak žít a s kým, změnily.
Na tyhle soudy, že už se nikdy nezamiluješ a nebudeš věřit, se vykašly. Teď si to představit nedovedš, za pár měsíců budeš mluvit jinak. A za pár let, bude tenhle první vztah už jen příjemnou vzpomínkou.
Je jasný, že to bolí, a ještě to bude bolet. Ale proboha, je ti 21, všechno máš ještě před sebou.Takže věř, žu bude líp, a najde se někdo, s kým ti bude dobře.
Já mám za sebou třeba dost hnusnou zkušenost z jednoho minulého vztahu, a nakonec jsem po velmi krátké době po rozchodu poznala svého současného partnera-jsme spolu přes pět let a nikdy mi s nikým nebylo tak dobře. A to jsem si po tom rozchodu říkala, že žádnýho chlapa už nikdy.Takže neboj, ono to přijde

Reaguji na aksile2aksile: Já s tím souhlasím, co jsi napsala, jen si to ještě nedokážu představit no .. To je mi líto, co sis prožila, ale hlavně, že jsi ted šťastná

arrow
profile_image
sweet
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na aksile2aksile:
vztahu, a nakonec jsem po velmi krátké době po rozchodu poznala svého současného partnera-jsme spolu přes pět let a nikdy mi s nikým nebylo tak dobře

Kde jsi ho prosímtě poznala?

Reaguji na sweet: Hele víceméně to byla opravdu náhoda,na jedné vánoční oslavě.On nikoho nehledal a já taky-spíš jsme byli takové osamělé duše a chtěli jsme zapít smutek a nějak jsme se dali rozhovoru a bylo to.

Reaguji na TerikT: Chtěla jsem ti jen říct, že rozhodně není na čase házet flintu do žita. Ber to z té lepší stránky(jsem strašný optimista), mohlo se to třeba stát za pár let-měli byste děti,hypotéku a on by třeba zjistil,že má jiné představy/málo si užil apod. Pro tebe to dopadlo relativně dobře, i když to bolí. Ale neboj, přebolí to,dej tomu čas a do ničeho se nenuť, uvidíš sama, že to bude za pár dní lepší. Navîc, vše co se děje, je z nějakého důvodu, aby jsme se někam posunuli-třeba k někomu lepšímu Hodně sil,bude líp.

 

Téma Mám strach, že už si s nikým jiným nebudu tak dobře rozumět a bojím se, že už nedokážu nikomu věřit je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené