arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Edge
to byl jen takový nápad, ale někdo dělá pro záchranu vztahu ještě více ponižující věci, než tohle

Cituji milacat2: pak jsem mu oznámila tu krásnou novinku a bylo zle, nechci to tu rozepisovat, i jeho matka mě poslala na potrat, já si dítě nechala. Celé těhu se mě nedotkl, občas jsme spolu něco měli, ale byl hnusnej, ani u porodu jsem ho pak už nechtěla, ale nakonec ho zavolala, měla jsem hodně ošklivý porod a ani to s ním nehnulo, jde to do háje od té doby

A čemu se divíš.Pořídila jsi dítě chlapovi,který ho nechtěl.
Je celkem normální,že tím pádem skončil jeho vztah k tobě.I když ono to asi bylo už narušené před těhotenstvím.Dětma se žádný vztah slepit nedá................pokud tě nemiluje,nechce a dělá si co chce,tak těžko si lásku vyžebrat.Bohužel je to tak.

Cituji milow33: tak bych ho nažhavila a pak se před ním odhalila, třeba to vyjde a bude to zas dobré.

to rozhodně nevyjde...leda by jí dal přes "hubu" za šmírování.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

42

Cituji Laky: to rozhodně nevyjde...leda by jí dal přes "hubu" za šmírování.

přesně tak, zoufalí lidé dělají zoufalé věci, ale tohle je ten nejhorší nápad, jaký jsem četla.. bič a pryč!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky: "A čemu se divíš.Pořídila jsi dítě chlapovi,který ho nechtěl."
Ještě že jsi jí to řekla, jinak by to chudák ani nevěděla! Kdyby jsis to ráčila přečíst, tak o tom tady už dávno mluvíme a hledáme řešení, né hloupé připomínky.

Raaven: "...bič a pryč! "
A kam? Každá rada drahá.

Cituji Romi1: Kdyby jsis to ráčila přečíst, tak o tom tady už dávno mluvíme a hledáme řešení, né hloupé připomínky.

No zdála se mi překvapená,že s ní manžel nekomunikuje a zda to půjde ještě urovnat nebo je to konec.Podle mě je tam konec už dávno a uživatelka se brání to přijmout.Takže řešení je zařídit si vlastní život například rozčleněním domu na její a jeho část,poohlédnout se po právníkovi,který to dá na papír a pomalu si najít jiné bydlení,protože na splácení hypotéky asi mít nebude,tím pádem bude donucena pokud dojde k rozvodu dům opustit.V domluvě s manželem taky může právník být užitečný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Laky souhlasím. Ona ale potřebuje spacifikovat samu sebe a uvědomit si, že bez něho může a hlavně CHCE žít. A potom jistě můžou následovat přesně ty kroky, které jsi popsala.

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Laky: to rozhodně nevyjde...leda by jí dal přes "hubu" za šmírování.

A nebo by zjistil, že je mu s ní dobře po netu, tak by to mohlo být i ve skutečnosti. Já bych to taky asi takhle neudělala, zřejmě koukám hodně na televizi, no, tak mě nekamenujte

ze všeho co se tady psalo ,je zřejmý ,že tvůj muž tě nemiluje,sexuálně ho nepřitahuješ a jak už někdo psal ,lásce těžko poručíš.jsou lidé,kteří tak dokáží žít a jsou v klidu ale to zřejmě není váš případ.jestli nedokážeš odejít kvuli sobě tak to udělej pro děti.jsem toho názoru,že nechat děti vyrůstat v rodině bez lásky,je to nejhorší,co je může potkat. každý má právo jak ty,manžel ,děti, žít svůj život ,tak aby to stálo za to.jste dospělí lidé,měli by jste si sednout a rozumně promluvit nebo navštívit poradnu,dnes je to běžné.a jestliže nebude mít zájem něco řešit,odhodlej se a můžeš zajít sama do poradny,biť jen z toho důvodu ,že celou situaci s ňekým probereš,najdeš řešení ,která bys mohla udělat a budeš odcházet s větším seběvědomím a odhodláním celou věc řešit si myslím,že to za to stojí.

arrow
profile_image
milacat2
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky ale vy jste mě nepochopili, já si to dítě přeci neudělala schválně, my se milovali, on mi řekl, stejně miminko chceš, tohle řekl a tak to udělal¨. Myslela jsem , že ho chce, nedoufala jsem že otěhotnim na poprvé, když 2 roky jsme se pokoušeli a nic a jsem odpůrce potratů, když vidim toho úžasného klučíka, zpětně si to i vyčítám, že jsem na to myslela. Mam kamarádku, ted porodila syna a je se 2 dětmi sama. Asi chci slyšet od něho, chci se rozejít, ale on mi řekne vždy takovou hovadinu, že ani nevim na čem jsem, chápete to? Pořád si myslim, že něco zůstalo a já se to snažím zachránit, protože takový nikdy nebyl, byly problémy, ale né takové. Jsou dny, kdy se dětem věnuje, ale pak mu prostě hrábne a chová se takhle, je asi pravda, že mě vynechává, prostě si to jen nechci připustit a rozhodně nelituju, že mam 2 děti. To může říct jen ženská, co děti nemá.,..

Cituji milacat2: Asi chci slyšet od něho, chci se rozejít, ale on mi řekne vždy takovou hovadinu, že ani nevim na čem jsem, chápete to?

Tak to ti řekne až bude s nějakou chodit a doopravdy se zamiluje, ale ne teď, kdy ještě hledá a užívá si flirtování a třeba i nezávazný sex. K rozvodu tě požene, až najde tu, která mu bude vyhovovat a oblbne ho tak, že pro ni udělá cokoliv. Rozvod totiž není jen tak. Ale je opravdu potřeba na to čekat?(tedy jsi s ním vdaná, nebo ne?)

arrow
profile_image
milacat2
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tink_2kdybych byla dominantní, necham se sebou takhle orat? No tady to opravdu nemá cenu, nakonec budu ta špatná já. Nehraju si na chudinku, to nejsem, jen jsem chtěla slyšet, co si myslíte, většina z vás mi odpověděla, že náš vztah je v háji, oki, ale on nemá ani tu sílu mi to říct na plnou pusu.Jsem s ním 10 let a nemam potřebu tu číst, že jsem ho někam dotlačila.Kdyby nechtěl, tak tu celou dobu nebyl.

arrow
profile_image
milacat2
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tink_2asi jsi nikdy nezažila tchýni co by tě urážela, nadávala do hajzlů, vyhazovala se svojí dcerou z domu, ve 2 ráno kdyby jsi byla po odpolední ti tchán vrtal za hlavou zásuvku, že to musí dodělat, asi jsi nepoznala život, že se tu do mě navážíš, já ho tak milovala, že jsem na vše kašlala, udělala bych pro něho cokoliv, pak už to nešlo a tak jsem řekla, že chci bydlet bez rodičů, už tu takové debaty jsou ne? Tak mi neříkej, že já ho tlačila, přišel on, že se tu prodává dům. Kde to vůbec jsme, jsi snad chlap nebo co?

arrow
profile_image
milacat2
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

maximaděkuju, jsi moc hodná, chtěla jsem znát nestranný názor někoho, kdo mého muže nezná, kamarádky mi říkají odejdi, včetně švagrové, která má jeho bratra, odchází také, jen je horší škola dětí, já nemůžu denně dělat 60 km kvůli škole a malá je tu štastná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené