arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chudobka: týden na rozhodnutí je málo

Souhlasím s Pikola a ostatními, kteří říkají, že není důvod další delší dobu. Já bych ji taky na jeho místě nedala (pokud by vůbec nějakou lhůtu dostala).
Navíc manžela dostala do dost podivné situace - neumím si představit, co se v té práci muselo dít, že po měsíci vše ví manžel.

Cituji lucinkaf: musel by o být ohromný formát, aby jí odpustil

I to je třeba brát v úvahu, ale zase chlapi když za něčím udělají tlustou čáru, tak tu tlustou čáru narozdíl od žen dodržují a nevytahují staré věci - měla by to ale případně být součást dohody s manželem, že tohle bude za onou tlustou čárou..

MadHouseCat
Komu není rady, tomu není pomoci - podobné románky je vhodné utnout dřív než začnou, pokud nejsi schopna je držet v rozumných mezích. Kterého si vybrat ti tady nikdo zodpovědně neporadí, protože nikdo neví, zda je tvůj muž skutečně tak špatný nebo zda s tebou tak silně mávají hormony zamilovanosti - a ty si ani jedno objektivně nerozebereš ..
Každopádně zvaž, zda jsi případně ochotna projít rozvodem a vším souvisejícím - odstěhování, dělení majetku, atd. Pokud se rozhodneš pro manžela, doporučuji také vysmahnout ze současné práce, jinak to nedáš, si myslím..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se spíš zaměřila ne na motýly, které ( ne až tak dlouhým ) časem prostě uletí, ale na to, co zůstane pak. Jednak materiální hodnoty ( pokud jsi bydlela s manželem ve Vašem vlastním domě s dvougaráží a zahradou, po přestěhování k milenci do podnájmu 1+1 najednou můžou opadnout růžové brýle a vytanout problémy pramenící z nespokojnosti a poklesu životního standardu, i když bys teď jistě řekla ne ne ), ale ještě víc mám na mysli společné zájmy a životní cíle. Třeba : píšeš, že s manželem nemáte děti - co když je nový přítel začne najednou chtít a Ty ne, nebo naopak ? Nebo co bude s prací, kdo půjde z firmy - nová práce taky nepřináší právě pohodu.
My jsme s Tebou nebydleli, musíš si sama probrat, jestli Ti bylo s Tvým manželem opravdu tak otupno, nebo to jenom tak vidíš v odlesku nového vztahu - a nebo jestli Ti stojí za to zůstat v původním vztahu i za cenu případných výčitek a ztráty důvěry.

arrow
profile_image
panda
od 15. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou dala bych si od obou na nějakou dobu voraz (tedy pokud je to možné, říkáš, že všichni pracujete ve stejné firmě a navíc ti manžel dal ultimátum). Každopádně si myslím, že by ti prospělo nebýt na čas ani s jedním, pak by ti možná došlo, kdo je pro tebe důležitější, s kým chceš být. Třeba na konec přijdeš na to, že ani s jedním a že být na čas "single" taky nejni špatný každopádně hodně štěstí při rozhodování!

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji MadHouseCat: A teď babo raď - záleží mi na obou, oba jsou hodní, laskaví a milující a oba mi říkají, že mě milují a jsou ochotni udělat prakticky cokoliv aby mě získali... Pomozte mi, prosííííím

hmmm........ v tom ti asi nikdo nepomůže , budeš muset sama. A ať se rozhodneš tak nebo tak poznáš až s odstupem času , zda to bylo správné.

Cituji MadHouseCat: Ze začátku to mezi námi celkem klapalo, ale po čase jsme se začali odcizovat. Fyzická přitažlivost byla tatam, o milování ani nemluvě a po citové stránce jsme se brali tak automaticky,

Cituji MadHouseCat: A já prostě nevím... Manžela mám ráda, hodně jsme toho spolu zažili a když si představím, že bych ho definitivně ztratila, tak to bolí.

tady si trochu odporuješ , protože kdyby jste se tak odcizily jak píšeš tak by tě ta představa , že ho definitivně ztratíš asi težko bolela.

Cituji MadHouseCat: S přítelem je mi strašně moc hezky a představa, že už bych s ním nikdy nebyla, je pro mě strašná.

a to je jediné co cítíš ?? To je dost málo ne ?? Tomu se říká zamilovanost a co dál....?

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

panda
Pokud manžel stojí aspoň trochu za něco, tak tímhle přístupem (oraz od obou na nějaký čas) ho definitivně ztratí... a zamilovanosti se stejně v tak krátké době nezbaví, aby se rozhodla s čistou hlavou...

jataky: Ale tím odloučením od obou by mohla aspoň zjistit, který jí víc chybí, po kterém se jí stýská a za kterým by se radši vrátila. To si myslím, že by mohlo pomoct, protože kolikrát chce člověk to, co zrovna nemá, takže když bude s mužem, tak bude myslet na milence a naopak.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

jataky
Souhlasím. Je to frajer ( kterých není moc ) , miluje jí a je ochoten dát jí šanci, ale pokud to není trouba, tak na nějaké oddechy nepřistoupí.

V tomhle ti nikdo neporadí, skutečně musíš sama ... Neexistuje universální model... Neznáme tebe, manžela ani milence.

Jedna zůstane s manželem a odřízne milence s odstupem času ví, že to bylo to nejlepší rozhodnutí.

Jiná se rozvede vrhne s cizincem do nového života a za půl roku škemrá u manžela, protože zjistí, že právě to byl ten pravej...A motýlci jsou v tahu...

Třetí je po časem sama, ani s jedním a na té životní pouti potká jiného, nového a pokud žije, jsou šťastní do dnes

Takže dopředu nemůžeš vědět, které rozhodnutí je to správné, je to každé co uděláš, protože je tvoje...

MadHouseCat
upřímně, tvůj manžel má můj obdiv, že ti dal ještě šanci...
při rozhodování měj na paměti, že jsi zamilovaná a to rychle pomine...a co ti zůstane potom
a taky nechápu jak se to mohlo tak rychle provalit, přijde mi, jako by jsi to tak skoro i chtěla?Možná se pletu.
Mám ještě takový dotaz, dělali jste s manželem něco pro to, aby jste se neodcizovali?Ono vztah se musí taky opečovávat, pokud nechceš aby rychle zevšedněl, ale samozřejmě je jednodušší najít si někoho nového...až se odcizíte tak někoho dalšího, ale do nekonečna to nejde

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Flink ti to napsal jasně a výstižně. Jak jsi psala že jste se s manželem odcizili tak to bude spíš jednostranné, jinak by ti manžel žádnou šanci nedal. Taky nechápu co tady čekáš za rady. Když jsi byla schopná se rozhodnout k nevěře, tak musíš být stejně schopná udělat další rozhodnutí z toho plynoucí. Zamilovanost je nádherná, ale hezčí je s milovaným člověkem zestárnout. U mě byla někdy zamilovanost jen poblázněné hormony a když se zklidnily tak vztah vyšuměl.

Zajímalo by mě, jak ses rozhodla. Podle mě v tom vztahu s milencem hrála i roli silná fyzická přitažlivost a to dělá hodně. Ta může ale časem opadnout, ale hlavně - pokud jste měli s manžemel krizi, hledala jsi v nevěři asi něco jiného, nového a pokud jsi to našla, tak ti to moc přeji. Život je příliš krátký. Podle mě ses rozhodla pro milence.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené