Smazat

Masáž s happy endem

O víkendu jsem šla jako každý týden na masáž zad. Hodně cestuji, takže na masáže chodím téměř vždy někam jinak. Tentokrát jsem byla ve čtyřhvězdičkovém spa hotelu.

Na recepci jsem se chtěla objednat na masáž zad na 30 minut, ale paní to nešlo zadat do systému, tak mi s mým souhlasem zarezervovala hodinovou masáž celého těla. (Neupozornila mě, že masáž by měla být nějaká nestandardní a i cena byla za hodinovou masáž zcela běžná). Masér byl atraktivní muž, asi o deset let starší než já. První polovina masáže proběhla běžně. Při masáži nohou začal velmi letmo příležitostně zajíždět rukou až do mého rozkroku. Nic jsem na to nenamítala, tak pokračoval. Byla tam velmi příjemná atmosféra, přítmí a relaxační hudba. Jenom jsem ležela a užívala jsem si to. Potom mi některá místa, řekněme, masíroval i jazykem. Masáž skončila mým orgazmem.
No a teď k dotazu? Chci zdůraznit, že pokud bych o tyto aktivity neměla zájem, tak bych neměla problém ho okamžitě poslat do háje. Takže zneužitá se rozhodně necítím. Ale zajímalo by mě, co to jako bylo? Bylo to z zahraničí, je možné, že jsem si objednala špatný typ masáže? Nebo jsem prostě narazila na úchyla? Nebo to byl jeho způsob jak si zajistit vyšší dýško? Dýško většinou masérům nechávám, ale tento nedostal žádné. Po masáži jsem z toho měla pocit win-win situace, že já jsem dostala nadstandardní službu a on si mohl pořádně sáhnout na mladou holku. A navíc by mi přišlo dost nepatřičné za tyto služby platit. Stalo se Vám to někdy? To ti maséři takto dělají běžně? Zpětně tomu vůbec nerozumím, co ho k tomu vedlo? Z mé strany k němu vůbec žádná aktivita neproběhla? Budu ráda za nějaké vysvětlení ??
 
arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi jsi na špatných stránkách, úchyle

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli je tento příběh pravda, tak jsi úchylná Ty, moooo. Nejsem rozhodně prudérní, ale co je moc, je příliš. Aspoň podle mě.

 

Váš příspěvek

Masáž s happy endem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené