1. . .34567

Agy

Agy
3. chtěla jsem si spořit už na důchod, tak mi udělala kombinaci pojistky na důchod+ na úraz+ kdyby náááhodou se mi něco stalo tak aby dluhy nespadly na mamku s bráchou. výsledná cena této pojistky - 777 kč a v důchodu dostanu milion na stáří.
tomu nerozumím, mohla bys to ještě jednou vysvětlit? To se mi nezdá, do důchodu nemůžeš naspořit tolik, abys dostala takovou sumu.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janya
To se mi nezdá
Taky se připojím, můžeš být konkrétnější? Ty simulační programy finančních institucí je potřeba brát s rezervou...u některých i dost velkou...

Agy
U jaké firmy jsi byla?

Já dělala nějakou dobu fin.poradenství a už nikdy víc.. Naslibovali provize ze smluv a dál.. Ve finále se zachovali odporně a provize nebyly, vše shrábla firma takže docela pochybuji o tom, že když se zachovají takhle ke svým zaměstnancům, tak i služba, kterou nabízejí je solidní.. Já to o nich navíc slyšela, že se takto tato firma zachovala už dříve k více lidem a dluží vysoké částky za provize přitom sami majitelé mají majlant.

Moc na fin. poradce nevěřím, také máme jednoho, už 2 roky, něco zrušil, něco předělal, něco přidal, všechno, na co jsme se ptali,musel napřed "ověřit", zisk z toho všeho dosud žádný, banky mění úrokové sazby,poplatky. Maloval také domeček ap., jenom s ním velká ztráta času, manžel říká, že za tu dobu by si vydělal víc, než mu on uspoří.

arrow
profile_image
Rybička
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
já jsem přes známého dostala kontakt na výborného poradce v Ústí, nemůžu říct nic špatného...poradil mi pár změn a vůbec nemrknul okem, když jsem mu na jeden doporučený produkt řekla, že se mi to líbí, ale v té bance kterou mi doporučuje mám známou a obchod bych jí ráda nechala...radí mi dobře a myslím, že bych se sama tak dobře v té spoustě finančních služeb nevyznala...navíc - nic mi nenutí, prostě mi jen nastiňuje vhodné varianty, rozhodnutí je nakonec pouze na mě..takže se pro jistotu ptám a pídím ještě dál, jestli má pravdu a zatím mi to vždycky vyšlo jako že má pravdu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem si teď uzavírala stavebko a penzijko, kontakt přes známého. Ono to snad ani jinak nejde, než že Vám poradce někdo doporučí... Všechno bez vytáček vysvětlila, do ničeho mě nenutila. Původně jsem sice nic pořídit nechtěla, protože mi přišlo, že v 25 mám času dost a mám kde bydlet, ale zase teď spořím nula nula nic a mám státní příspěvěk...

P.S. Jestli chcete pošlu kontakt přes SZ (Střední Čechy na východ od Prahy + Praha)

arrow
profile_image
nel
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jeennn
A kolik maj teda ti finanční poradci provize...??
náš bere 1000,-Kč/hod

arrow
Neprodává v Bazaru

Noemi
Staveko a penzijko,nic lepšího ti nedoporučila?nejdřív musíš mít životní s připojištěním,když se ti něco stane,aby jsi měla kam šáhnout nebo aspon spořící účty,do kterých taky můžeš kdykoli šáhnout.Je sice hezký,že si spoříš,ale nejdřív být zajištěná.Na co ti bude stavebko,když se ti stane úraz a skončíš v invalidním důchodu,když ho budeš mít třeba 3 roky a nesmíš do něj šáhnout?
nel
Jak jsi přišla na 1000kč za hodinu?Jsou placeny od banky.Každá smlouva je obodovaná a podle toho dostanou peníze.Neslyšela jsem,že by někdo dostával 1000kč za hodinu.A to mu platíte vy???

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Maya
Životko už mám, na něj mi spoří pořád ještě rodiče. Úspory mám u GE Money za 3,6 %... Proto jsem říkala, že jsem si nemyslela, že by mi ještě něco vnutila...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to jo,když už máš zajištění,tak můžeš spořit.To je ok

My poradci také neplatíme, je to jak psala Maya, chtěl po nás 10 kontaktů na potenciální klienty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlas, nevím proč bych někomu měla platit za něco, z čeho má provizi... Jedině platit nějakému nezávislému poradci, ale pochybuji, že v ČR je někdo skutečně nezávislí...

arrow
profile_image
nel
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Noemi
Jedině platit nějakému nezávislému poradci, ale pochybuji, že v ČR je někdo skutečně nezávislí...
my máme daňového poradce, špatně jsem to pochopila Finanční má provizi, to je jasný

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak můj příspěvek bude o P.... když mi je sestra před rokem doporučila. Byla jsem naštvaná, ach jo zase nějací otravovači. Ale bylo to příjemné povídání, přehled o našich vyhlídkách a spíš uklidnění.

Teď po roce jsem v jiné sitauci a jsem na ní závislá. Chceme si pořídit vlastní bydlení, spíš je to akutní nevydržím s tchánovcema, kteří zadlužili syna. On podepsal úvěr před pár lety, ale netušil ani co podepisuje (tvrdili mu, že to půjde po roce zrušit - chacha)... ona se nám opravdu snaží pomoci. Už oběhala banky aby zjistila, že nám nikdo nepůjčí. Takže teď se bude snažit přeúvěrova tu hypotéku aby byl manžel a potažmo i já bonitní... Že mají z něčeho provize je mi jasné a přeju jim to. Myslím že nejsem blbá a dřív nebo později poznám, že mě někdo vodí za nos.

arrow
profile_image
twik69
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,doporučuji p.Podhorskou z Pelhřimova,má tam kancelář v Solné jeskyni Kateřinka,je pohotová a moc mi pomohla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené