Smazat

Materiální pomoc pro pejsky v nouzi.Jak pomoci útulkům?

Chtěla bych pomoc zvířatum a rozhodla jsem se pro to něco udělat jen potřebuji poradit zda stím ma někdo zkušenost hodně mě to zajíma už sem se pokoušela spolupracovat s děckejma domovama kam dáváme pár holek oblečení hračky atd.

Krásny den tak si sedím v práci a přemyšlím nad tím co pejskové v utulku jak jim pomoc a kde sehnat finance či krmivo (Sponzoři ) či prostě něco nebo někoho kdo by chtěl pomoc také chtěla sem udělat Charitativní organizace (třeba koncert kapel) a poté vybráne peníze darovat utulkum.Jenže zase něco stojí pro takovou akci zvukař a zaplatit kapely tak aby mě zbylo na zvířatka máte nějaké rady co pro to udělat?
 

Určitě přenechej psaní plakátů na někom jiném. Myslím, že kapelu a uspořádání koncertu je trošku velké kafe. Ale možná, by se ti mohlo podařit mezi svými kamarády a v rodině uspořádat sbírku a darovat vybrané peníze útulku.
Nebo jen sem tam, jim přinést žrádlo, hračky ... materiální věci taky určitě ocení.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejlepším řešením je najít si ve svém okolí útulek a tam se dojít zeptat, s čím je potřeba pomoct. Některé útulky to mají i na webovkách, že můžeš přispět na účet, případně třeba donést žrádlo apod. Někde můžeš psa 'psy) chodit i venčit.
Pokud s tím nemáš zkušenosti, tak se do takových akcí, jako jsou koncerty, nepouštěj, protože na tom prodřeš kalhoty. Jednak je to teď dost profláknuté a lidi už na to tolik neslyší, za druhé abys zaujala, tak by Ti např. někdo známý musel dělat ambasadora nebo něco na ten styl.
Jinak znám holku, co se tímhle zabývá, a kolikrát mi píše, že zrovna ani není nic potřeba. Jindy zase to materiální zajištění chybí citelně.

arrow
profile_image
Rockabillová
od 31. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přítel je pořadatel hodně koncertů chtěli sme benefiční pravě ale bojíme se že nezaplatíme kapely a zvuk třeba a pak nezůstane ani nic pro pejsky a další toje to vyhlídlej a už trošku jsem se poinformovala u nás o darech atd já tam každej mesíc donesu granulky a pamlsky co náš mrnous nebaští ale nejsou to kvanta bohužel nedokažu uživit celej utulek i když bych si je vzala všechny myslíte že má cenu kontaktovat různé firmy atd?

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych ti doporučila si projet internet a najít si někoho, kdo potřebuje pomoc. Já moc na útulky nejsem...myslím, že jsou lepší možnosti, jak pomoct. Já si třeba vyhlídla občanské sdružení, které se zaměřuje na záchranu chovných fen z množíren. Tam šlo o JRT, a proto, že i já mám doma JRT z množírny, zkrátka jsem jim napsala meila, co by se jim hodilo, jestli třeba deky, peníze nebo tak. Požádali mě o granule nebo obojky proti klíšťatům, tak jsem jim to poslala. Zkus se zaměřit takhle, takových malých sdružení nebo jednotlivců, kteří se snaží pomoct, třeba týraným psům apod. je dost a pomoc se hodí každému....Nebo určitě budou potřebovat pomoc aktuálně lidi po povodních a jejich mazlíčci...atd.

 

Váš příspěvek

Materiální pomoc pro pejsky v nouzi.Jak pomoci útulkům?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené