arrow
profile_image
pandička
od 9. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to tady projíždím,abych se něco nového dozvěděla,ale mám z toho pěkný guláš v hlavě.Netušila jsem,že existuje tolik metod prodlužování vlasů .Proto bych chtěla poprosit Ty zkušené z vás,které si třeba dělají vlásky doma nebo tomu jen rozumí, aby mi pomohly zpřehlednit toto téma a roztřídit.Jaké druhy existují,výhody,nevýhody,náročnost...atd.Děkuji.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

+ dodám, že ještě je prodlužování metodou tressů, ta tam myslím není (pokud jsem nepřehlédla) - metodou nalepování vlasových pásků, je tady o něm už minimálně jedno téma, třeba tady.
je to ale jen jeden typ, je jich více. vlasové pásky se buď "našívají" nebo přilepují lepícím páskem, u přilepování je zase více možností, buď sendvič: cizí vlasy-vlastní vlasy-cizí vlasy, nebo obráceně: vlastní-cizí-vlastní.

Zdravím potřebovala bych poradit-už jsem se párkrát ptala na stejnou věc, už dlouho přemýšlím o prodloužení vlasů, ale nejsem z těch co si můžou dovolit pravidelně dávat několik tisíc za kadeřníka-chtěla jsem se zeptat jestli by mi někdo neupřesnil co všechno prodloužení vlasůobnáší. Kolik by to stálo, Jak často se musí doplňovat a to je za kolik, jestli bych musela mít nějaké speciální kartáče a šampóny-kolik by tohle stálo....jestli je pravda, že ty vlasy dost vypadávají a je to vlastně nekvalitní úprava vlasů, která ničí vlastní....předem moc děkuju za odpovědi.

Cituji pajula: co všechno prodloužení vlasů obnáší

Ale to je tak strašně obsáhlá otázka, že na ni nikdy nedostaneš jednoznačnou odpověď. To by sis musela projít zdejší témata, kde je každý problém rozebrán samostatně. Záleží na typu a původu vlasů, na metodě, na počtu pramínků, na ceně kadeřnice, na rychlosti růstu tvých vlasů, na kvalitě tvých vlasů, na stálosti tvých hormonů, na následné péči, atd.

arrow
profile_image
romanticrocker
od 6. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, mám odbarvené blond vlasy.Celkem poškozené..Už dlouho chci mít dlouhé vlasy,jenže mi vůbec nerostou.Můžete mi poradit jaká metoda prodloužení vlasů by byla pro mě nejvhodnější?

romanticrocker
Pokud máš opravdu hodně poškozené vlasy, tak nejlépe žádná. Dej si vlasy dokupy nejdřív.

arrow
profile_image
Deelight
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Čaute dievčatá,
nemá niekto z vás skúsenosti s predlžovaním/zahusťovaním vlasov tzv. metódou "sewn in extensions"? Ide v nej o to, že sa približne na 3 miestach na hlave upletie od ucha k uchu tenulinký vrkôčik na štýl francúzskeho copu a doňho sa prišije dlhý pás zošitych vlasov. Viem, že to znie divne, ale skúste si to nájsť napr. na youtube a uvidíte, o čo presne ide. Údajne je to metóda, ktorá úplne minimálne ničí vlasy plus ide o finančne menej náročnú, ako sú ostatne...akékoľvek info, prípadne adresu, kde sa to robí, by som veľmi uvítala...

ahoj, já mám prodloužené vlasy cca rok a jsem naprosto spokojená mám to přes známou maminku na mateřské. Nejen, že ty vlasy narozdíl od salonu vypadají jako moje, ale je to i levné vydrží to a nevypadá to. Znám hodně slečen co si nechávaly dělat vlasy v salonu yes a nejvíc jim to pokazili bohůžel. Nemá smysl vyhazovat x tisíc v salonu, když to jde jinak a za méně. Já mám keratin vlasy mi nevypadávají a krásně mi dorůstají.

Nejlepší bude, si zajít přímo do kadeřnictví. Záleží na kvalitě vlásků, a každému vyhovuje něco jiného.
Vyzkoušela jsem snad všechny známé a dostupné metody, ale byla jsem zklamaná z keratinu. Strašně vlásků jsem vyčesala, takže po půl roce jsem z nich měla ani ne půlku. Nyni mám už přes rok a půl Micro ring a jsem naprosto spokojená. Záleží na kvalitě práce, pokuď jsou dobře udělané, rozhodně nepadají, navíc to "nepatlá" Tvoje vlásky.
Ale v každým dobrým saloně si s Tebou sednou a vyberou tu nejlepší metodu na Tvoje vlásky.
Rozhodně při výběru salonu neplatí, "Čím drahší, tím lepší"! Vlastí zkušenost.

Holky a co metoda BOND,kdo má zkušenosti...já jsem blondies s jemnými vlasy a chci jít do trv.prodlužka,zatím mám clip-in..ale je to otrava to sundávat a nasazovat atd...Chemlonovatí po čase středoevropské vlasy,lze je kulmovat,žehlit atd.?

arrow
profile_image
verru
od 13. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky, já mám prodloužené vlásky metodou Hairdreams. s vlásky jsem spokojená..nikdo na mě nepozná že je mám prodloužené, každý to chválí, že to vypadá na 100% přirozeně a opravdu fakt jsou krásné..přípravky používoám od Loreal Professionnel a ty dělají taky svoje..Už mám koupené druhé vlásy..Už si bez nich nedokážu představit život...

Já se přikláním ke clip-in Podle mého názoru se jedná o nejšetrnější metodu. Nosím je denně. Prodlužko na trvalo by u mě asi moc neobstálo, už jen z toho důvodu, že si musím denně umývat vlasy

arrow
profile_image
Tarran
od 22. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že nejšetrnější a nejpřirozenější metoda po clip-in jsou pásky. Spoje jsou širší než u keratinu a ringů, takže zátěž je rozložená do větší plochy a není to pro moje vlastní vlasy tak náročné. Je to vlastně jeko clip-in, jen to nemusíš při každém mytí sundavat. Vlasy se ve spojích neukroutí, neplstnatí, ani nejsou spálené a ulámané a ta trocha lepidla co občas zůstane ve vlasech, se dá vyčesat. Navíc vypadají přirozeně, protože nepramínkují a při předělání je spoj stále v původním stavu, jen očistíš, dáš novou lepenku a nasadíš znovu. Asi bych zešílela kdyby mi kadeřnice při každém předělání musela kus vlasů odstřihnout aby se daly znovu použít.

arrow
profile_image
Zuzik733
od 25. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Poradí mi někdo jestli je ring lapší než keratin?Holička mě tlačí do keratinu ale dle diskuzí se mi do toho moc nechce mám strach že si vlasy ničím teplem a lepidlem...Určitou zátěš na vlasech jsem už měla..3x za sebou jsem už měla rasta copánky a poslední rasta jsem měla 310 copánku a váha copánku a materiálu byla 1,4kg takže fakt byly namáhané...Ja bych raději šla do ringu ale někdo sem tam tady plácne že padají prameny,říkám si jestli to není tím že pruměr pramenu vašich vlasů do ringu není až příliž malý a proto sjíždí,na druhé straně když se přikloním ke keratinu je to metoda pevnější ale prameny už nikdy nepoužiju ...Poradte mi prosím jsem ráda za každou radu.. KERATIN? NEBO RING? .Zuzka Opava

28633_1241314847841_.jpg

untitledgtr.jpg

moje rasta copnky..vha 1,4kg

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené