1. . .678910

Reaguji na Lindie:
Nesouhlasím s tím, že se vlasy na páskách dredují. Mám toto prodlužko na hlavě už 3 roky a opravdu se mi to nikdy nestalo. U keratinu je to pravděpodobnější, věřte mi, mám s tím své zkušenosti. Sundavání je opravdu někdy náročnější, ale zbylá lepenka se dá odstranit důkladně olejovým odstraňovačem a a vyčesat tupírákem. Jestli chcete kvalitní vlasy na páskách, jděte do vlasů od perfectress, nosím je rok a jsou stále v poho. Jestli máte zkušenosti s jinou firmou, neházejte všechny pásky do jednoho pytle, já ne jejich kvalitu nedám dopustit.

Cituji vlasykacka: ExtendMagic

Kolik to stojí?

Mám svoje vlasy hodně krátké a mám je prodloužené metodami micro rings i keratinem. Keratinem mám vyladěný vršek a část okolo obličeje. Nahoře mám opravdu miniaturní spoje, asi z cca třetinových pramínků. Je to super, je to udělané tak, že není poznat přechod mezi mými a prodlouženými vlasy, a to je co říct, protože svoje vlasy mám opravdu hodně krátké. Prodlužko mi dělala Petra, nikdo jiný to tak neumí. Z micro ringů mám zase dobrý pocit, protože mi přijdou subjektivně šetrnější a jsem ráda, že je tam taky mám. Jsou secvaknuté pěkně do ruličky, takže jsou malé a necítím rozdíl oproti keratinu.

arrow
profile_image
Clary
od 22. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

...

arrow
profile_image
Clary
od 22. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na romanticrocker:

ahoj, pokud máš své vlasy hodně poškozené, kup si maximálně sponky - clipy. Pokud opravdu chceš "trvalé" prodloužení,tak určitě ne lepící pásky, zkus ringy nebo keratin. ALE doporučuji, aby sis pečlivě zvážila jakou délku a kolika prameny si necháš na svoje vlásy prodloužit. čím delší, tím více samozřejmě zatěžují tvoje vlastní vlasy. Záleží na tvé délce, prostě si své vlasy prodluž maximálně o 15 cm a stačí ti tedy 80 pramenů i méně. Není třeba své vlasy zatěžovat více než je nutné. A jde o kvalitu ne o kvantitu a také o přirozený vzhled..Nezapomen ale, ze zalezi take na kvalitě vlasů a na zkušené kadeřnici. Vlasy typu remy, nebo "umělé" vlasy jsou akorát špatnou investící, která se nevyplatí, sama mám zkušenost s vlasy z internetu a zkušenost není vůbec dobrá( Sama nosím pravé evropské vlasy, které vydrží cca dva roky..a už je nosím rok a není vůbec s ničím problém,vlasy jsou stále stejné, nekrepatí, jsou lesklé, necuchají se, mužu je žehlit, cokoliv..fungovat uplně bězne hodně sportuji a vlasy si denně češu, dvakrat týdně myju, natáčím.... jen docházím na pravidelné posunutí, což je další věc, na kterou je třeba dát si pozor, a to na kvalitní materiál, už pár lidí mělé to "štestí" že se jim z keratinu stala "zvýkačka" a při každém koupání a mytí keratin lepil, byl lepkavý a slizký( tenhle problém jsem mimo jiné s vlasy měla po prvé i já a sundavání bylo obrovské peklo a o bolesti ani nemluvim(

arrow
profile_image
KuJana
od 6. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
třetím týdnem mám nasazené evropské vlasy kombinací metod micro rings a keratin. Již několik dní mám s pramínky problém - vlasy nad spojem mě tvoří takovou malou vlnku - dolní část mých vlasů je napnutá a ta horní se kroutí do této vlnky/obloučku. Když si po vlasech přejedu rukou, tak tu vlnku cítím, a hmatem se mi zdá, jako bych měla nad spoji cucky. Nic ale nejde vidět a při pohledu na spoje v zrcadle, taky nevypadají nijak dramaticky zacuchané a pramínky jdou od sebe lehce oddělit. Mohl by mě někdo poradit, jestli to co popisuji je normální? Trochu se bojím, abych za pár dnů neměla ve spojích dredy. Předem děkuji

Ahoj, konečně jsem to rozsekla a rozhodla se nechat si prodloužit vlasy, jen se stále nemohu rozhodnout, jakou metodu zvolit. Mám nebarevné vlasy, středně hnědé. Trochu přes ramena a chci do půlky zad. Mám je moc rada, tak je nechci zničit. Hlavně hledám něco, co vypadá přirozeně. Nosím dost i culíky. Uvažují Ring nebo Bond plus. Mohla byste mi nektera poradit? Díky moc!

Reaguji na verini: Už jsem viděla ošklivé bondy i ošklivé ringy. Ne každý to umí a i když se člověk rozhodne pro nějakou metodu, musí dobře vybírat i toho, kdo mu to udělá. Tady na FB - URL je super fotka. Určitě nechoť k někomu, kdo nemá zkušenosti a podezřelou cenu. Ale jinak z metod nejvíce doporučuji micro rings.

Reaguji na verini: Micro rings jsou podle mě nejšetrnější, a přesně tak, musí se navíc umět hezky a dobře udělat. Bacha na prodlužovatelky, co nandají 100 pramínků za 500 Kč, nemají zkušenosti, podbízí se cenou a vlasy akorát zničí. To za to prostě nestojí.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já sama jsem zkoušela spoustu metod, ale nejvíce spokojená jsem asi s Micro ring, protože nemusím své vlasy zatěžovat hnusným lepivým keratinem, co pak nejde sundat. Clipy jsou super, ale zase nejsou na pevno.
U micro ring mám nejradši, že je to jednoduché, přidělávám si je sama a kdykoli potřebuji, posunu si je, nebo úplně sundám, což bych u pásků nebo keratinu nemohla.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Torey: Za sebe můžu říct, že moje máma chodila na drahé prodlužovaní, za přidělání dala 8000,- a za doplnění/posunutí potom kolem 2000,- ..Já sama zvládnu stejnou práci udělat mamce zdarma, včetně opravení pramenů, navíc pokud šla od té kadeřnice, bolela ji hlava, jak měla přitáhlé prameny a spousta jich povolila.
Takže nemůžu souhlasit, že levné prodloužení je špatné prodloužení. Kolikrát může být levná prodlužovatelka šetrnější a pečlivější, než drahá, která to fláká a nemá v rukou cit, nedejbože to dělá jen pro prachy.

arrow
profile_image
Pet51
od 20. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Roky jsem si nechávala prodlužovat jemné a podbarvené vlasy metodou bond od Lenky Nedbalové. Vždy cca 150 pramínků 55-60 cm, posunutí +/- 17Kč za pramínek a spokojenost. "nejhorší" co se ně stalo, že pramínek sjel. Sundání naprosto šetrné, člověk zvládne sám pomocí úzké žehličky. Potože mně vypadali vlasy po chemoterapii a když mně narostly nové vlasy příliš krátké pro bond, šla jsem do keratinu a přitom se fakt ukázalo, že "není špatná metoda, jen špatné kadeřnice". Koupila jsem si 1g pramínky a ona ještě některé spojila...přišlo ně to moc, ale říkala jsem si, že ona je odborník a ví co dělá. Výsledek krásný, spoje pevné...po krátkém čase se začaly prameny vytrhávat - kvalitní keratin nepovilí (nesjede). 10 let prodlužování bondem bylo bez problémů, po roce prodlužka keratinem neodbornicí - zničené vytrhané vlasy.

arrow
profile_image
Terka62
od 18. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem také vyzkoušela snad všechny metody k prodlužování vlasů a musí říct, že se mi nejvíce osvědčila metoda Micro ring. Jednak pramínky hezky drželi a po posunutí jsem neměla vlasy nijak zacuckané a poškozené, také záleží na zkušenosti kadeřnice. Já si vlasy nechala prodloužit zde http://www.vlasy-prodej.cz/prodluzovani-vlasu a zatím spokojenost. Navíc slečna byla velmi ochotná a dala mi prodloužení na dvě splátky. Takže kdo je z Brna mohu doporučit.

arrow
profile_image
marr-tina
od 27. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, Prosím vás nemate některa z vás zkušenosti s metodou nano ring. ? Uvazuji o ni, ale v Česku je to zatím málo známa metoda a chtěla bych vědět zda ji někteří mate a jak jste spokojena ? Mockrát děkuji :-)

arrow
profile_image
Kopretinka18
od 25. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na CamilkaM: Ahoj. Mohu se zeptat kolik času ti zabere sundávání a připevňování clip in?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené