Cituji skategirl1: Mám docela jemné vlasy, tak se microringu bojim...

Pokud máš jemné vlasy, tak pásky vůbec nezkoušej. Pásky se u spojů dredatí mnohem více a rychleji než třeba u ringů, takže rozčesávání dredů je pak mnohem drastičtější a můžeš přijít o mnohem více vlasů.

Cituji skategirl1: Prosím tě a od čeho se tady u této metody odvíjí cena?

Cena je většinou za poloviční sadu pásků (20) nebo celou sadu (40 pásků) bez nasazení. Nasazení má pak každá kadeřnice různě, některá 500, 1000 Kč...

arrow
profile_image
IvcaP
od 9. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojik, mám vlasy prodloužené metodou micro ring. Ráda bych si je začala posouvat sama, co všechno k tomu potřebuju? A jak se předělává to keratinové zakončení na jednotlivých pramenech? děkuju moc za podrobný návod

Reaguji na Atom Ant:
Díky za pomoc...tak asi budu uvažovat spíš o microringu. Ale jentak to asi nebude, protože jsem teď musela dát dolů 5 cm zničených konečků, takže počkám až vlásky dorostou, aby ten přechod mezi přírodním a prodlužkem nebyl tolik vidět...

arrow
profile_image
andyy84
od 15. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Znáte někdo tuhle? http://www.prodluzovani-vlasu-praha.cz/prodluzovan i-vlasu.php, metoda Hairdreams

Reaguji na andyy84: Vždyť to je YES VIP, nejhorší volba ze všech, viz: https://www.omlazeni.cz/zkusenosti-v-salonu-77-3819 -0.html
Jestli mám dát za prodlužko 30 tisíc, tak ne za nekvalitní vlasy evropského typu z Yesu, ale za pravé luxusní panenské hebké středoevropy z obchodu s vlasy, kde mají výběr a kde si vlasy ošahám!

Reaguji na andyy84:
Měla jsem Hairdreams, je to jen "značkové" prodloužení keratinem.

arrow
profile_image
andyy84
od 15. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Chalandrea: díky

Cituji Shakhbaz: Dají se co nejmenší spoje vytvořit s keratinem i micro ringy? A kde dělají nejmenší a uhledné spoje? Děkuji.

Dají, dají.
Jen si dej ještě pozor na bondy (třeba bond plus), tam jdou udělat taky malé spoje, ale je to na úkor tloušťky pramínku. U bondů se pramínky připravují hrozně tenké, takže sice se může zdát, že za 100 pramínků zaplatíš nějakou rozumnou částku, ale je to jako kdybys s ringy měla třeba 60-70 pramenů.

Cituji Shakhbaz: Já bych jen nechtěla dopadnout takhle.

Cituji Shakhbaz: A nebo takhle.

Jo, to jsou šílené obrázky a takhle by to nemělo vypadat. Já mám spoje od Dlouhovlásky a jsou malinké a úhledné, takže z vlastní zkušenosti doporučuji. A pak se mi líbily i podle obrázků spoje u Elišky Bučkové, ty jsou myslím asi z Afroditi.

Já mám nejraději micro ringy. Jdou nejlépe sundavat a u nich mám stoprocentní pocit, že se mi při sundavání nijak neničí moje vlasy.

Cituji Lucinka58: minitwix

Minitwix je podobný jako micro ringy, ale u minitwixu se musí dávat strašně tenké pramínky (a úplně zbytečně). Takže za mě vedou micro ringy s pramínky o normální tloušťce.

Cituji Chalandrea: Jen si dej ještě pozor na bondy (třeba bond plus), tam jdou udělat taky malé spoje, ale je to na úkor tloušťky pramínku.

Taky souhlasím.

Cituji Sunfish: Já mám spoje od Dlouhovlásky a jsou malinké a úhledné, takže z vlastní zkušenosti doporučuji.

Taky mám odtud vlásky a spoje jsou malé a přitom drží až do posunutí.

Cituji Jamaya Imitatednevaduplicated: Já mám nejraději micro ringy. Jdou nejlépe sundavat a u nich mám stoprocentní pocit, že se mi při sundavání nijak neničí moje vlasy.

Také se mi nejlépe nosí micro rings.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já mám metodu Minitwix a jsem s ní spokojená. Paní kedeřnice se se mnou trosku trápila, protože jsem chtěla prodlužko z tupě sestřihaného mikáda, ale myslím, že se jí to povedlo. Přidávám fotky před a po. Mám to měsíc, zatím dobré, jen jsem trošku experimentovala s barvou a dala jsem přeliv, který se mi moc nelíbí. Ale nevadí, počkám až se vymeje do světlejšího.

arrow
profile_image
basinka
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, někdo kdo by mi mohl dát podrobné info o minitwix??Mám velmi jemné vlasy, které mi díky špatné antikoncepci velmi zeslábly a zřídly. Přemýšlím o zhuštění a prodlužku. Chtěla bych co nejšetrnější metodu ale moc se v tom nevyznám. Minitwix se mi zdá nejšetrnější ale nevím. Díky za info.

arrow
profile_image
choco-late
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marka13: Ahoj , můžu vědět kolik máš pramenů a jaké vlasy?

arrow
profile_image
Lindie
od 19. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mishapa: Máte někerá z vás prodloužené vlasy páskovou metodou? V čem je její plus? díky za info?

Mezi plusy páskové metody patří to, že je to metoda příjemná hned od prvního dne nošení, protože ty pásky jsou měkké. Taky je to rychlejší metoda na nandavání.
Mezi mínusy ale patří to, že se nevyrábí s panenskými vlasy, všechny typy vlasů jsou nějak upravované a nejsou tedy tak kvalitní. Kvalita vlasů mi přijde jako největší mínus. Dalším mínusem je, že se vlasy rychleji zadredují mezi kořínky vlastních vlasů a spojem, protože je nelze nijak oddělovat jako u metod, kde jsou pramínky. Sundavání tedy není rychlejší a ještě se na něj nebo na posun musí chodit častěji než u metod s pramínky.
Co se týče samotného sundavání pásků, to je různé. Některé pásky vůbec nedrží, takže vlasy popadají ještě do posunu, a některé pásky jdou naopak sundat tak špatně, že ve vlasech ulpí tuna lepidla, které se vymyje až tak po pátém umytí vlasů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené