Smazat

Miluje mě nebo jsem jen náplast?

Ahoj holky, potřebovala bych hrozně poradit. Našla jsem si nového přítele, jsme spolu asi čtrnáct dní a vše je fakt super, ale mám děsnej strach, že mu sloužím jen jako "převoznice" po rozchodu. Na druhou stranu se mi tomu ani trochu nechce věřit.

Seznámili jsme se přes společné známé a velmi intenzivně o mně stál od první chvíle. Je úžasný a já si nemohla pomoct. Problém je, že je to měsíc od jeho rozchodu s bejvalkou a nevím, jestli to není moc brzy.
Ale rozešla se s ním ona, chodili spolu asi tři a půl roku a z doslechu jsem se dozvěděla, že prý kvůli jeho nevěrám, jenže to jsou jen nepodložené řeči. Nikdy jsem nepotkala někoho tak vášnivého a láskyplného, říká, že mě zbožňuje a ačkoli nemáme ani jeden moc čas, snažíme se spou být co nejvíc.
Problém je i ona, znám ji jen od vidění, ale je hrozně hezká, oblíbená, všichni jeho kamarádi za ní pálili. On mi tvrdí, že to má srovnané, že ho opustila, tak ať jde k čertu. Ale nevím.
Pravdou však je, že si mě váží, obdivuje mě a to i kvůli mému zaměstnání, dokonce mi řekl, že klidně bude na mateřské on, abych nemusela přerušit kariéru takže budoucnost vidí.

Co myslíte?

Jinak mě je 29 a jemu 34.

Díky za odpovědi.
 
arrow
profile_image
Nicolkaa22
od 9. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji cutie7: jak dlho s s nim bola?

Byly jsme spolu 3 a půl roku ... pak jsme se rozešli a šla jsem prostě jinam protože samota nebyla nic pro mě ...

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jestli ti furt nevnucuje, že je krátce po rozchodu a že se rozhodně nechce zamilovat, nebo že není schopný se zamilovat, tak si myslím, že se nemáš čeho bát.. 2 týdny je brzo, nech to ať se to nějak vyvrbí.. ale ty řečičky o dětech a tvé kariéře bych brala s nadhledem

Holky se zamilují do toho, co slyší a kluci zase do toho, co vidí. To je důvod, proč holky nosí make up a kluci lžou
Háčkuje si tě holka. Každý chlap na začátku mluví o budoucnosti a je schopný klidně řešit i rodinu a pak se nestačíš divit )
Chodíte spolu krátce, aby se dalo posuzovat, ale pokud se snaží, tak jsi ho očividně zaujala. Třeba jeho city k ex už nebyly jako dříve . Každopádně z toho, co čtu jsem čekala, že jste oba dva mladší..

Tvrdí mi, že v kontaktu nejsou, budu mu věřit.

arrow
profile_image
B.M
od 5. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji cutie7: ale môže ...... môj ex po 4,5 roka si do 3 mesiacov našiel druhu...Tiež som ho nechala vlastne ja, tiež ma neskonale miloval, chcel si ma zobrať a maž so mnou rodinu.... Neverim, že si to len nalháva... Zároveň ma úplne odstrihol, všade zmazal, aj moje kamošky a povedal mi, že na mňa už zabudol, tak nech sa podľa toho aj zariadim.... Takže buď je to tak, alebo stavia dokonalý múr za ktorý ma nepustí. Každopádne tie tvrdé slová naozaj dopĺňa skutkami....

To samé, řekla bych, že ti chce jen dokázat, jak se přes tebe přenesl, a u toho mu pomáhala jiná. Dával ti akorát sežrat to, že si ho opustila.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji B.M: To samé, řekla bych, že ti chce jen dokázat, jak se přes tebe přenesl,

Takže to nemám brať vážne jo? ok, lebo dosť mi tým ničil sebavedomie

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To jsou ale velmi silná slova na 14denní známost někdo se z rozchodu oklepe za týden, někdo třeba za rok. A ano háčkuje si tě, někteří týpečci dobře vědí na kterou strunku břinknout... Nechala bych tomu volný průběh a pakliže bych měla podezření jako ty, snažila bych se udržet v jistém nadhledu a v myšlení, že ho až zas tak nepotřebuju a nežeru, po dvou týdnech sladkých řečí a milého chování se nedá nic usuzovat.

arrow
profile_image
B.M
od 5. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji cutie7: Takže to nemám brať vážne jo? ok, lebo dosť mi tým ničil sebavedomie

Já bych to vážně nebrala. Akorát tě tím trestal a chtěl aby ses cítila mizerně

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Nikdy jsem nepotkala někoho tak vášnivého a láskyplného, říká, že mě zbožňuje"
- promin, ale tohle si říkáš po 14 dnech, resp. on ti toto říká po 14ti dnech?

A dále: "Pravdou však je, že si mě váží, obdivuje mě a to i kvůli mému zaměstnání, dokonce mi řekl, že klidně bude na mateřské on, abych nemusela přerušit kariéru"
- tohle už snad nemyslíš vážně Ale k tomu, na co se ptáš - může za ní dál pálit, mít tě jako náplast a taky nemusí, je to buď a nebo. Ty ho přece taky teprve poznáváš a za pár dní si to můžeš rozmyslet Což bych udělala, vzhledem k tomu, jaké bulíky ti věší na nos

Je s ní pořád v kontaktu tak to je v háji.

 

Téma Miluje mě nebo jsem jen náplast? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené