Smazat

Miluji ho ještě?

Potřebuji se vypsat a aji tak trochu poradit, nakopnout, co dál..samo sebou jde o chlapa...nevím, jestli jsem pořád zamilovaná, nebo jestli je to zvyk..

Ahoj holky,

pátým rokem chodím s přítelem, je to můj první kluk, chodíme spolu od sedmnácti a přes půl roku spolu ted bydlíme.

Chyba je asi určitě ve mě, on je, myslím si, pořád stejný..jeví o mě zájem, příjde se pomazlit, dává mi najevo, že se mu pořád líbím i když někdy mi to příjde možná trochu přihrané, nevím no..

Jenže ja prostě nejsem spokojená..mám ho moc ráda, rozumíme si, ale kdykoli můžu, pomyslím si třeba i na někoho jiného, dokonce se mi i zdají sny, kde jsem s jinými muži, které ani neznám! Nedávno jsem seznámila s jedním klukem, propařili jsme noc, nic nebylo, ani žádný doteky, ale jiskra přeskočila a u mě 100% i když ho vlastně vůbec neznám, nemůžu ho dostat z hlavy.

Tajně bych si přála, aby mi třeba i napsal, ale na druhou stranu nechci dělat žádné problémy, nemám v plánu zahýbat svému příteli, to bych neudělala, ale ten pocit, že se o mě někdo, kdo se mi taky líbí takhle snaží a já ho můžu jen provokovat bez ničeho, mě vážně rozpaluje a nemůžu se toho zbavit....

Dalším ,,trápením" je, že když prožijeme s přítelem krásnou noc, další den na to pomyslím a mám pořád motýlky v břiše, ale na další milování vlastně ani nemám chut...on by to chtěl pořád, mě to těší, ale nemyslí na mě a čím víc to ,,važaduje" tím víc se mi do toho nechce...samozřejmě mu to řeknu a nemilujeme se, nedokážu se přemáhat, ale on je schopný do mě půl hodiny rejpat a to mě ještě vic štve..on to nemyslí zle, myslí si, že me trochu rozehřeje, ale se mnou to nic nedělá...nevím, co mám dělat, přitom je to hezkej chlap, a když už se milujeme, tak to vážně stojí za to..ale...

Vypadáme jako dokonalý pár..na venek..já se ale asi trápím..mě to vždycky přepadne, nejaká depka a do týdne si pak třeba říkám, jak jsem šťastná, že ho mám, ale pak si říkám, že je takový a makový a že to není ono a jestli neztrácím čas...a kdybysme se rozešli, tak že vztah s jeho rodinou opadne a já si s jeho mamkou tak rozumím a ted máme ten byt..jsme sice jenom v nájmu, ale je tu toho spousty a navíc máme psa, kterýho oba milujeme a já nevím, kdo by si ho měl vzít, ani jeden by sme se ho nechtěli vzdát..a já bych asi byla v nevýhodě, ptž u našich jeden pes je a s tím se nesnese a u jeho rodičů má dveře otevřené...

No..raději končím, to by bylo ještě asi na dlouho...tak paaapa
 
arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslela, že tu budeš psát, co ti na něm vadí, že má nějaké špatné vlastnosti/zvyky... A on tě vlastně jen omrzel... No, co ti poradit? Leda omezit kontakt, aby ti začal být víc vzácný... Upřímně bych ti ale přála zažít, co ve vztahu zažívají jiní, možná by sis pak hodného přítele víc vážila a nemyslela na samce od vedle

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak asi ho nemiluješ, jinak by tě takové věci nenapadali a zvlášť, pokud se k tobě chová hezky. Mně přijde, že tě ten vztah nebaví a jenom přemýšlíš, jestli s ním být, jaké to má výhody, co dál atd. Těžko takhle soudit, ale podle mého názoru ho už nemiluješ.

arrow
profile_image
Enži
od 17. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na druhou stranu, když si ale představím, že bych byla bez něho, tak to vubec nejde, že bych se s ním už nevídala nebo tak...takže je to snad začarovanej kruh nebo ja nevím...Reaguji na denisanapl: omezit kontakt je asi dobrý nápad, že bych se na něj víc těšila a tak..ale je to težko řešitelný, když spolu bydlíme,..začala sem čtyřikrát týde chodit do cvičení, abysme byli co nejmí spolu..s holkama na kafčo...on má také své koníčky, ale stejně se vidíme pořád mi příjde...

holky, máte pravdu, jsem ******, měla bych se ho držet a vážit, kamarádky mi vždycky říkají, jaký mám štěstí, že nemusím řešit to a to...nejvíc mi na něm vadí asi to, že jeho priorita je prostě sport a odsuzuje lidi, když vypadají tak nebo tak...a sám nezaťuká rovně hřebík do zdi! nedoážu si představit s ním třeba (když to přeženu) stavět barák nebo něco zařizovat...a toho se asi aji dost bojím..když máme pracovat, když sme třeba vybavovali náš byt tak to byla samá hádka..

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Enži: Tak větší problém, že neumí zatlouct hřebík - to se může naučit, je to, že nemáš chuť na sex s ním. Nevíš, čím to třeba je? Tohle je podle mě do budoucna docela zásadní problém. Když se do toho budeš nutit, tak tím horší to bude.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po pěti letech hormony a zamilovanost zákonitě vyprchají a pak je jen otázka, nakolik spolu umíte vycházet. Musíš si sama rozmyslet, jestli se k tobě chová slušně a respektuje tě, jestli se umíte dohodnout na kompromisech, když se pohádáte umíte se civilizovaně a dospěle usmířit, atd. Prostě si rozumově zhodnotit, jestli to je člověk, se kterým dokážeš žít celý život a budete schopni vyřešit jak banální tak složité věci.

Pokud ano, tak se dá zapracovat i na té zamilovanosti, i když nonstop jízda jako na začátku vztahu to nebude nikdy.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Enži: pátým rokem chodím s přítelem, je to můj první kluk, chodíme spolu od sedmnácti

Nebudu to zbytečně rozvádět , první dětská láska dlouhou životnost mít nikdy nebude. Takže pokud ten vztah už nenaplňuje je na čase opustit partnera a jít dál .

Cituji Enži: holky, máte pravdu, jsem ******, měla bych se ho držet a vážit, kamarádky mi vždycky říkají, jaký mám štěstí, že nemusím řešit to a to..

Tak to já si třeba vůbec nemyslím, že by ses ho měla držet. Navíc kamarádky ti můžou říkat co chtějí oni tvůj život nežijí a netuší......

Být s někým jen ze zvyku a proto, že nechci být sama a zůstávat jen kvůli výhodám které přináší stejně nemá smysl , ale i na to jednou přijdeš. Možná se nerozejdete hned , ale s jistotou ti řeknu , že spolu rozhodně nebudete.

arrow
profile_image
Enži
od 17. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, díky moc za názory. Musím si to asi probrat ještě sama se sebou, co vlastně chci a hlavně, co nechci...

Asi chci zkusit něco novýho, ale na druhou stranu bych chtěla být zase s ním, protože si fakt rozumíme..ale nechci ho podvést, to bych neudělala. A nepříjde mi to vůči němu vůbec fér, že myslím na i na jiný kluky nebo tak..třeba si taky pomyslí, jen já o tom taky nemám ani páru a je se mnou jenom ,,ze zvyku"...

Vůbec nejsrandovnější na tom je, že jeho kamarádi mu mě taky ,,závidí" tak jako mé kamarádky mě jeho...a možná to tak růžový není ani u něj .. ale to teda vážně netuším, ani on to určitě netuší o mě, tím jsem si jistá.

Zatím ale nedokážu udělat tak velký krok, abych řekla ,,čau, odcházím" ..

 

Téma Miluji ho ještě? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené