arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat kolik měříte přes prsa s implošem 250cc (nejsem si jistá, ale nespíš je to střední profil). Pod prsy mám 68 a teď přes prsa 82cm. Před jsem měla velkou obavu, že to bude k mé malé postavě hodně, ale teď mi přijde, že ani nebudu moct nosit tílko bez podprdy. Ale nahá mi přijdou dobrá a přirozená a konečně se to jedno začalo i kulatit. A jakou nosíte velikost podprsenky (které máte podobné míry jako já)? Jsem 24dní po a na nákup se teprve chystám.

arrow
Neprodává v Bazaru

Máš tak akorát přes prsa k poměru kolik máš pod prsy.Né moc výrazdná je dělá ten střední profil.

arrow
Neprodává v Bazaru

Velikost 250ml jsem si určila sama - dal mi na výběr 200-250ml, ale profil jsem nechala na něm. Nejdříve mi chtěl dát vyšší, ale pak měřil a přemýšlel a vymyslel ten nižší, prý už by to bylo moc a já mu věřila asi škoda. Ale jinak jsem moc ráda, že jsem do toho šla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kdyby jsi šla do vyššího,tak by musel dát víc ml, byl by totiž užší.Já měla taky navrhnuto 250 ve středním,s vysokým mě už musela dát 300ml.Máš je krásné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky, ale v tom tílku mě to trochu mrzí. Ale 300 už by pro mě asi bylo hodně, už teď je dole nahmatám a na jednom mám vlnění, ale jen na pohmat. Nevím, zda se to ještě může zlepšit nebo už to zůstane.

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám 300 vysoký profil a v tílku to mám jak dvĕ ošklivý placky a přes prsa mám 95cm pod prsy 65 a před ooerací dem mĕla přes prsa 80cm

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kardoyla: To bych teda vůbec neřekla, na fotkách vypadají dobře. A tak tílka nenosíš? Stejně tedy nechápu, proč by měly být jak placky, tím vysokým profilem by měly být dost dopředu nebo ne? A jakou nosíš velikost podprsenky? Já přemýšlím, zda mám shánět obvod 60cm(těch je určitě málo, chtěla bych zkusit) nebo 65cm. Pod mám 68cm.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fifulka: ahojky, já mám pod prsy 69cm a přes ně 85cm, implantáty kulaté Natrelle 295g a podprsenku nosím 65E nebo 70D (košíčky jsou mi někdy ale těsné), ale obvod 65 skoro v žádném obchodě nemají, natož 60, takže budeš mít bohužel dost problém něco shánět...myslím, že skončíš taky u obvodu 70...jinak k velikosti, také se mi zdají naostro prsa malé a brala bych o něco větší, ale to tady většina holek

Já mám 240cc, což je malej rozdíl, a mám přes prsa kolem 83 cm. A podprsenky mám hodně různý velikosti, 65dd, 60e, 60f, ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené