arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
jsem lesba a s přítelkyní jsme se rozhodly, že by jsme chtěly cca za rok miminko. Jenže jak jsme zjistily svobodná žena v ČR nemá šanci na umělé oplodnění (což se mi zdá dosti nespravedlivé, když žena například ve 40letech zatouží po dětátku partnera nemá a nehodlá se vyspat s někým na počkání) ,v zahraničních klinikách je to dosti drahé a žádného "obětavého kamaráda" nemáme a hlavně ani jedna se nechceme vyspat s chlapem, protože sex je něco důvěrného a obě to bereme jako podvod i za téhle situace. Proto se chci zeptat jestli popřípadě nějaká lesbička nebo svobodná matka má zkušenosti jak bezpečně otěhotnět ( bez "podvádění" partnerky, hrozby onemocnění mě nebo dítětě) Děkuji.

Ahoj, já jsem kdysi někde četla, že je nějaká speciální seznamka po lesbičky, které hledají dárce spermatu. Mrkni se na netu, určitě něco objevíš

Třeba tady jsem něco objevila a tady jsou přímo dárci

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jennynka001:
Moc děkuju. Na hledáni na netu jsem trochu levá a vždy to důležité přehlídnu =oD

Reaguji na SabinaS:
Jsou to samozřejmě jen nějaké typy "seznamek", ale co jsem tak pročítala, tak některé nabídky vypadají celkem normálně ...jinou cestou nevím jak byste mohly nalézt dárce..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj já bych řekla, že budou asi hodně malé :-/. Mám ve svém okolí jeden pár, co to řešil tři roky zpátky a nezbylo jim nic jiného než klasicky otěhotnět. Ta ,,pravá" maminka si prostě našla chlapa, který to nevědomky spáchal a teď mají holčičku. Okolí to vnímá dost špatně a to je asi ten největší problém. U nás se na to nahlíží podle mě fakt špatně. Někdo má 5 dětí a vůbec ho nezajímají a jiný by žil jenom pro dítě a nemůže ho mít :-/

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Verunka47:
V naší zemi je stím hrozný problém a to se netýká jen homosexuálů. Někdo má dítě, který vlastně vůbec nechtěl dá ho k adopci ovšem to dítě může získat zase jen "normální" rodina. ČR je v tomhle "sto let za opicema" a registrované partnerství má jen homosexuálům zavřít pusy, aby daly pokoj. Je to smutné, zvláště pak pro ženy, které mají problém najít si partnera, jsou starší a mají poslední šanci mít dítě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na jennynka001:
Moc mě mrzí, že v naší zemi se tohle nepokládá za normální a lidé jsou pak nuceni shánět dárce na internetu, kde není zaručeno že dítě bude v pořádku.

arrow
profile_image
Wiicky
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zrovna včera jsem se dozvěděla, že přítelkyně mé příbuzné je těhotná (15 let-děcák). A jak se to stalo? Vyspala se s nějakým chlapem z Prahy a neví ani jeho jméno,její máma to ještě neví. Nicméně je ve 4. měsící, začaly jí pohyby a obě se na miminko strašně těší.

Reaguji na SabinaS:
Je pravdou, že v našem právním řadě je mnoho nedokonalých právních norem. Ale o adopci dítěte pouze pro rodinu muž a žena plně souhlasím.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji sarra: Ale o adopci dítěte pouze pro rodinu muž a žena plně souhlasím.

Můžu vědět proč?

arrow
profile_image
Ilsa
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sarra:
S tím taky souhlasím a důvod? V ČR je hodně manželských párů, kteří čekají na dítě k adopci. Proč tedy těch pár dětí, pro které se vybírá adoptivní rodina, dát homosexuálům (nic proti nim nemám), když můžou mít maminku a tatínka a tím pádem i vzor obvyklé funkční rodiny s ženským i mužským prvkem, který je každý obohatí o něco jiného.

Cituji sarra: o adopci dítěte pouze pro rodinu muž a žena plně souhlasím.

Cituji Ilsa: Proč tedy těch pár dětí, pro které se vybírá adoptivní rodina, dát homosexuálům (nic proti nim nemám), když můžou mít maminku a tatínka a tím pádem i vzor obvyklé funkční rodiny s ženským i mužským prvkem, který je každý obohatí o něco jiného.

Souhlasím.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ilsa:
Souhlasím, že u adopce by se měla zachovat tato forma, ale proč nemůže mít adoptované dítě i žena samoživitelka? Mnoho žen vychovává děti sama a nemyslím si, že by to bylo pro děti nějaké trauma.

arrow
profile_image
Ilsa
od 27. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SabinaS:
Ze stejného důvodu. Kdybys jako zodpovědná osoba měla rozhodnout, komu svěříš k adopci dítě a hleděla na jeho zájmy a ne zájmy žadatelů, koho bys vybrala: manželský pár, single ženu nebo homosexuální pár?
A s tím, že to na dítě nemá vliv, nesouhlasím, obzvlášť chlapečkům tatínek opravdu chybí, maminka má pak sklony se na dítě hodně upínat a opečovávat ho, když je sama a navíc to dítě pak v dospělosti neví, jak se chovat ve vztazích, řešit partnerské neshody apod. A tohle si nevymýšlím, na to jsou sociologické výzkumy a statistiky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené