Každý z partnerů má ve vztahu svou pozici, svůj úkol, posláni a tak by to mělo být. Maminka ochránce domácího krbu, tatínek ochránce jejich příslušníků. Já jsem to štěstí neměla a přesto, že jsem měla šťastné dětství, kdy taťka plně zastal i ženskou roli, přesto mi něco chybělo. Nyni mám jiź vlastní rodinu, svou karieru, zdravé děti, snažím se, aby naše děti vyrůstaly v plné rodině muž a žena. Naštěstí můj partner je stejného názoru, takže ta snaha je z obou stran. Jsme i stejného znamení "raci", takže pro děti.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SabinaS: jednou jsem četla o nějaké soukr. klinice tuším ve Zlíně, kde se to dá zajistit.

Spolužačka pracuje na podobné státní klinice ve Londýně - a tam může o oplodnění zažádat každá žena do 50 let. Nikdo se jí na nic neptá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ilsa:
Já tedy nevím, ale já vyrůstala bez otce a jeho roli zastoupil děda, takže mi nechyběl. Vím, že pro dítě je nejlepší klasická rodina -žena, muž- ale proč například při tom umělým oplodnění nedát šanci i svobodným matka a lesbám?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na farahh:
Právě že ve Velké Británíi, Německu, Rakousku atd. na umělé oplodnění může jít žena bez toho aniž by měla partnera, manžela a aniž by se jí někdo ptal proč si to nezařídí přirozenou cestou.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SabinaS: nezbývá než začít šetřit na cestu
Nebo se zeptat na víc soukr. klinik tady - snad někde stačí, když prohlásíš, že žiješ s partnerem, ale nikdo ho osobně lustrovat nebude.

Cituji SabinaS: ale proč například při tom umělým oplodnění nedát šanci i svobodným matka a lesbám

proč zrovna v naší ateistické zemi při velikém počtu rozvodů bazírují na tomto také nechápu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Nechat se oplodnit od někoho, koho ani neznáte? To bych tedy nemohl. A myslím, že když někdo má potřebu rozdávat své spermie, tak asi v něm bude něco zvláštního, třeba nějaký komplex. K čemu je, že žena ví, že dárce studuje vysokou školu, když nezná mnohem podstatnější věci jako je jeho charakter, vlastnosti, skutečná inteligence včetně inteligence emocionální apod.? To neznáte žádného skvělého muže? Třeba kamaráda. Prostě někoho, koho se aspoň zkusíte zeptat, jestli by to pro Vás neudělal.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SabinaS: Ahoj, já jsem nedávno asi přišla na to, že jsem lesba, ale ještě si nejsem 100% jistá. Hodně věcí tomu nasvědčuje a začalo mi to dávat smysl... Je pravda, že s tímto problémem se setkává spousta lesbických žen (viz. třeba TLW) Děti chci už od školky a bojím se, že je mít nebudu. Zkuste s přítelkyní sehnat nějakého "hodného kamaráda" a můžete to zkusit doma. Prý to lesky zkoušejí např. stříkačkou. Adopci asi nedoporučuji, je to zdlouhavé, není nic jisté, je to těžké pro obě strany, dítě bude patřit právně jen jedné atd. Ale bez muže to asi nepůjde no... Jinak já jsem někde slyšela nebo četla, že svobodná žena, která třeba nemůže najít přítele, může jít na umělé oplodnění, ale možná se to netýkalo ČR. Je fakt, že ty naše zákony a jiné blbosti stojí za velký kulový. A můžu se jen zeptat, ty nebo tvoje přítelkyně chcete dítě porodit nebo se spokojíte i s adopcí? Nevím jak to chodí u nás, ale vím že si můžete najít třeba nějakou mladou těhuli, co určitě dítě nechce a dá vám ho k adopci hned po porodu. Akorát je pak blbý, když si to po prvním spatření dítěte rozmyslí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené