Smazat

Mrzí mě přítelovo chování ke mně

jsem s přítelem několik let, pořád ho mám ráda a moc si nedokážu bez něj představit život, ale velmi mě mrzí jeho chování ke mně. Stokrát jsem ho prosila, ať mi nedělá, to co mi je nepříjemné nebo co mi vyloženě vadí.

Tím myslím například přítelovo návyky ohledně hygieny. Nechává po zemi svoje použitě věci i přesto, že jsem mu říkala, že mi to vadí, ale nic se nezměnilo. Dále mě mrzí, že já mu vždycky koupim nějaký dárek k narozeninám, svátku nebo třeba i na Valentýna, ale od něj nedostanu nic a když už něco, tak jen něco k jídlu a mě to popravdě mrzí. Jinak je přítel hodný a vim, že by mi nezahnul. Mám se smířit s tím, že už se nikdy nezmění? Jak řešíte to, že vám něco na partnerovi vadí a on to nechce změnit? Vadilo by vám, kdybyste od něj nedostávaly dárky k Vánocům, narozeninám atd..?
 
arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli jsou tohle jeho jediné záporné stránky a jinak ti dejme tomu pomůže uklidit, uvařit (nebo alespoň vyklopí prachy pokud držíte tradiční rozložení rolí), něco ti dá, někam tě vezme nebo pro tebe něco sám od sebe udělá mimo zákonem určené termíny, tak by se to myslím přežít dalo.

Ale teda "vím, že by mi nezahnul" se mi nezdá jako velký výkon. Například se to špatně prokazuje, pokud s ním ve dvojici nechodíš i na záchod. A také je užitečné sledovat to, co člověk opravdu dělá, protože dělat něco stojí více námahy, než si něco nechat utéct nebo neudělat.

Reaguji na kopaj:

Valentýn je kravina. To nic neznamená. Na narozeniny bych něco očekávala a na svátek alespoň kytku a nebo něco podniknout, ale pokud je jinak pozorný přes rok..

Vím, že by mi nikdy nezahnul je něco jako poslední věta před smrtí: Co bylo v té polévce?

K tomu oblečení, tak to ti neporadím. Takový problém se řeší asi skoro v každé domácnosti

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No vidíš, a já mám k svátku zrovna nejraději dárky "k jídlu", nebo ještě líp "k pití" a nějaké osrdíčkované kraviny na Valentýna by mne nechaly naprosto lhostejnou

Cituji kopaj: estli jsou tohle jeho jediné záporné stránky a jinak ti dejme tomu pomůže uklidit, uvařit (nebo alespoň vyklopí prachy pokud držíte tradiční rozložení rolí), něco ti dá, někam tě vezme

zcela souhlasím. Pokud to, co ti tak vadí, nedělá z lakomství, ale prostě z nedostatku fantazie, tak jej zkus nějak navést, co by ti udělalo radost.
A to, že by ti nikdy nezahnul ? To je takový suchar, nebo je tak šeredný, nebo žijete na pustém ostrově, ... nebo proč si to myslíš ? Žena se má správat tak, aby chlap neměl důvod zahýbat ( platí samozřejmě i opačně ) - a ne to stoprocentně vyhlašovat ....

Já dostávala k svátku kytku, čokoládu, lahvinku a udělalo mi to radost. Já jsem hrozně přes jídlo, tak mi stačí, když parter řekne, že jdeme na véču, oběd a nebo do cukrárny. I když to tak dělám po celý rok, ale mě to stačí. Důležité jsou narozeniny a Vánoce.

Není partner Vodnář? O nich se říká, že na svátky atd zapomínají, ale překvapí přes rok a vyrazí ti tím dech

Cituji dadabus: Pokud to, co ti tak vadí, nedělá z lakomství, ale prostě z nedostatku fantazie, tak jej zkus nějak navést, co by ti udělalo radost.

Jj. Když není fantazie, tak se musí navádět, ale moje kamarádka si takhle vybrala řetízek a podstrkovala mu to dva měsíce dopředu a pak jí koupil hrnec s tím, že se na tom aktuálním nedá vařit. No což

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud to jsou jediné věci, které ti vadí, tak si myslím, že se s tím dá žít. Ohledně povalování použitých věcí, taky by mi to vadilo, ale na druhou stranu každý máme nějaký zlozvyk, jeho na tobě třeba taky něco štve. K těm dárkům, tak si prostě řekni, co bys chtěla, vymýšlet a kupovat dárky každý neumí.

arrow
profile_image
kacik.789
od 10. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: A to, že by ti nikdy nezahnul ? To je takový suchar, nebo je tak šeredný, nebo žijete na pustém ostrově, ... nebo proč si to myslíš ?

myslím si to, protože znám jeho názor na to, samozřejmě se může stát cokoliv, ale myslim, že prostě na to nemá povahu, aby zahnul.

Cituji EleanorWoods: Není partner Vodnář?

vodnář neni Je štír.

Nechává po zemi svoje použitě věci i přesto, že jsem mu říkala, že mi to vadí, ale nic se nezměnilo

A to je pak po něm uklidíš nebo co? Já bych mu je tam nechala... tak nebude mít vypráno, když to nehodí, tam kam to patří...

Dále mě mrzí, že já mu vždycky koupim nějaký dárek k narozeninám, svátku nebo třeba i na Valentýna, ale od něj nedostanu nic a když už něco, tak jen něco k jídlu a mě to popravdě mrzí

No a říkala si mu to? Valentýna neřeším, svátek taky ne, tam stačí jen popřát, případně kytička, čokoláda... ale k vánocům a narozeninám by mě to dost mrzelo.. a to bych mu taky řekla...

arrow
profile_image
kacik.789
od 10. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Cherry_: A to je pak po něm uklidíš nebo co?

Většinou se kvůli tomu pohádáme a nakonec to uklízim já, protože se na to nemůžu koukat, jak se jeho špinavý věci válí po zemi.

Cituji Cherry_: No a říkala si mu to?

Říkala jsem mu, že mě mrzí, že od něj nedostanu nějakou maličkost, ale přítel na to nic neřekl. Spíš se divim, že mu není blbý to, že já mu dárky dávám a on mně ne

Cituji kacik.789: Většinou se kvůli tomu pohádáme a nakonec to uklízim já, protože se na to nemůžu koukat, jak se jeho špinavý věci válí po zemi.

Tak to po něm neuklízej, i když se na to nemůžeš dívat... řekni mu, že když to nedá tam kam to patří, tak to nebudeš prát... ono mu to třeba dojde až nebude mít čistý prádlo

Cituji kacik.789: Spíš se divim, že mu není blbý to, že já mu dárky dávám a on mně ne

No to se taky divím... tak jedině mu nic nedávat a drobnosti kupovat sama sobě ))

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherry_: "Lajk"

arrow
profile_image
Padlý Anděl
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ty špatné hygienické návyky a dělání bince by mi taky vadily...ale že nedostáváš dárky?no tak se na jeho narozky,svátek či vánoce vybodni taky...jak on na tebe tak ty na něj ne?udělej si něčím radost ty sama

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se taktika "neuklízíš - nebudu ani já" ani "nekupuješ mi dárky - já tobě taky ne" neosvědčila... Když chlap nechce uklízet a nechce kupovat dárky a jeho partnerka to přestane vyžadovat a sama dělat, bude jenom šťastnější... Z mých zkušeností (ale každý chlap je jiný, třeba odzkoušet) prostě chlap nebude dělat, co ho nezajímá (je jim jedno, jestli májí doma svinčík nebo uklizený byt), pokud z toho nebude mít nějaký užitek...a to nejlíp v podobě spokojené přítelkyně, která uvaří dobrý oběd a na večer nachystá horkou vanu, víno... (například, každý pár to má jinak). Takže co pomohlo mě, je ukázat, jaká přítelkyně můžu být, když se i on bude snažit Prostě donutit ho jednou ty věci uklidit, ikdybys ho k tomu měla dokopat a pak ho nějak "odměnit"... Nemyslím tím, že bych pro přítele pořád něco vymýšlela po jakékoliv hlouposti, co doma udělá, spíš začal vnímat, že pokud některé věci neřeší, začnu se chovat jinak a netrávíme spolu tolik času... Snad ti to pomůže.

 

Váš příspěvek

Mrzí mě přítelovo chování ke mně

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené