arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na luli84: Uvidíš, že budeš spokojená. Já jsem spokojená moc a příště bych šla k němu zase. Pokud budeš mít nějaké otázky, tak mi klidně napiš. Vím, že když jsem měla před opkou já, tak se mi hlavou honilo všechno možné A já měla mít původně termín teď v půlce února, ale před vánocema jedna paní onemocněla, tak mi to Hýža nabídl a já jsem to hned vzala a to pak byly fofry

arrow
profile_image
luli84 mojeid
od 27. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Bára72:
Abych se přiznala tak mi hlavou lítají opravdu strašné myšlenky. Jestli se mi bude výsledek líbit, jestli bude vše v pořádku, bolesti, mám 8-mi měsíční dcerku tak jestli to s ní zvládnu atd. atd. Je toho hodně... Taky mi pan doktor volal, že se mu uvolnil termín 15.2., ale byla jsem nemocná, takže bohužel z toho nic nebylo... jinak bych ten termín hned vzala, aspoň bych to měla za sebou... Třeba se mi ještě ozve...

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,
já měla konzultaci skvělou. Mudr. Hýža mi padl do oka hned. Zaprvé je velmi zkušený a dělá nejsložitější mikrochirurgické zákroky. Operoval maminku přítele, dělal ji ambidoplastiku ( asi jsem to napsala špatně, je to něco jako operativní liposukce - prostě se to odřeže ). A z toho materiálu jí udělal prsa, sice tam má docela viditelnou jizvu, ale prsa má moc pěkný. Zvláštně po tom, co jedno prso díky rakovině neměla vůbec.

Termín dává většinou až za dvě měsíce a čeká se. Když mě operoval, přišla jsem ráno na 10tou a vzal mě asi v 16:30, po mě jednu paní dovezli až v 0:30. Mají toho hodně, ale to nemění nic na tom, že Hýža je super...navíc milý, empatický a krásný chlap.

Po operaci mám dnes 18tý den a jsem velmi spokojená. Prsa se zatím moc nehnou ze své pozice, ale už začla poměrně měknout. Neměla jsem ani žádné výrazné otoky, mudr chválil, že se hojím rychle. Implantát vložil dvorcem, na sále jsem byla asi hodinu a půl. Moje kamarádky chodí na zvětšení z 2-4 a mají řez v podprsní rýze. Mně doktor vložil velký anatomický implantát 445 ml dvorcem, abych byla co nejvíce spokojená. Říkal, že to zabere více času, ale bude to stát za to. Prostě šikulka. Zvětšovala jsem z 0-3. Každý mi říká, že prsa sedí k mojí postavě.

Prostředí bych se nebála, je tam sice víc lidí s různými neestetickými zákroky, ale to nikomu neublíží, když tam bude jen 2 dny. Pokud někdo váhá, jestli jít k Hýžovi, ať neváhá. Na svých www má knihá návštěv a jsou tam samé pozitivní příspěvky. Po čase dodám foto prsou. Jinak jsem volila Natrelle ( dříve McGhan ) a považuji je za jedny z nejlepších implantátů - spolu s Mentor.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak se může někdo děsit obsahu, co mám. Ale to je šířkou a výškou implantátu. Mám široký hrudník.

Reaguji na cal: Reaguji na cal: ,ahoj, tak já jdu k Mudr. Hýžovi už pozítří na modelaci.Než jsem se rozhodla pro něj, byla jsem na 2.konzultacích a i když to mám do Brna trošku dál, jednoznačně jsem se rozhodla pro něj.
Na konzultaci jsem byla v půli února a na opku jdu ve čtvrtek. Dnes jsem říkala své obvodní doktorce, že na žádnou operaci jsem se netěšila, ale na tuto joooo ..
Ve čtvrtek ráno nastupuji, kolem 16.hod by mě měli operovat a druhý den propustit, jen nevím v kolik asi hodin, kdy si má přítel pro mě přijet.. Můžete poradit?
A ještě jsem se chtěla zeptat, za jak dlouho po opce (modelaci) jste byly schopné trochu fungovat v domácnosti? Myslím vaření, nádobí atd. Jinak dovču jsem si vzala 3 týdny.
Díky za rady a příspěvky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lenislavka:
Já to asi objektivně neposoudím, protože jsem byla na zvětšení a ne modelaci a nepochopila jsem správně, jestli se jedna o modelaci s následným použitím implantátů. Ale zřejmě bez nich.
3 týdny dovolené je myslím dostatečně dlouhá doba, mně ve čtvrtek končí třetí týden a v pondělí nastupuji do práce. Já byla schopna umývat nádobí cca po druhém týdnu, do té doby jsem měla docela problém stabilněji udržet hrnek v ruce ( ale to spíš první týden ). Ale první týden u augmentace bývá většinou náročný. Počítejte s tím, že první týden nebudete nic dělat. Asi byste to zvládla, ale nebudeme mít chuť. Já bolestí první týden ani moc nejedla, teď to pěkně doháním.

K tomu odvozu. Myslím si, že neuděláte špatně, když pro vás přítel přijede kolem 10-11 hod - ale musíte počítat s tím, že by mohl čekat. Mudr. Hýža však chodí včas. On se dokonce chodí v 1 ráno po operací ptát, jak se cítíte. Pro mě je to prostě frajer.

Můžu se zeptat kudy bude veden řez? Jak se to u modelace provádí?....
držím palečky

Reaguji na cal:
Díky moc..., ano, jdu jen na modelaci, velikost je v pohodě. Tak to ani nebude tak radikální zásah, jako u augmentace nebo redukce a pan doktor říkal, že to ani není tak bolestivé..
K tomu řezu, zjednodušeně se dá říct, že se ,,jen,, odstraní přebytečná kůže. Vyřízne se takový jako tvar klíčové dírky (nemůžu ještě vkládat smajlíky, ale smích...), zmenší se dvorec a posune se výš, ta tkáň se odstraní a když se to pak sešije, jizva je ve tvaru kotvy. Jizva je v prsní rýze, pak kolmo k bradavce a kolem bradavky.
Vím, že budou vždycky trošku vidět, ale raději tenké jizvičky, než ty hrůzy, co nosím teď....
Kamarádka byla asi před osmi roky a kdybych to nevěděla, nepoznám to.
I když se už strašně těším, začínám být lehce nervozní....(smajlík..)
Ale zítra touhle dobou už bych to měla mít za sebou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lenislavka:
no hlavně dejte vědět..už byste pomali měla být doma.

Reaguji na cal:
Ahoj, jj, už jsem od včera doma. Ale ještě jsem včera dospávala po narkoze. Dnes je mi fajn.

Ve čtvrtek mi pan doktor Hýža ,,vymodeloval,, prsenka a včera jsem se vrátila domů. Pan doktor je fakt machr, jsem naprosto spokojená. Jen se mi zdají takové malé (smích). Ale to je asi tím, že mi před tím plandaly proklatě nízko u pasu, ha ha.
Cítím se dobře, čekala jsem mnohem větší bolesti. Trochu to táhne a spíš mám pocit, jako bych měla začít kojit, jak je mám nalité..
V Brně na Berkové všichni moc hodní a milí, super sestřičky. Po opce jsem měla hroznou zimnici. Sestřičky kolem mě běhaly, balily mě ještě do deky, pořád chodily kontrolovat. Pan doktor se na mě přišel podívat i pozdě večer, než odcházel domů.
Tak, teď doufám, že se mi to bude hezky hojit a nebudou nějaké komplikace s ránama. Beru ATB, vitamíy. Od bolesti jsem si dnes už ani nic brát nemusela.

arrow
profile_image
Amazing
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cal: A kde je máš uložené - pod sval?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenislavka:
Tak to jsem moc ráda, že jste spokojená a dopadlo to dobře. Ale vzhled se určitě ještě bude vyvíjet a to pravé ořechové to bude až za nějakou dobu
Závidím, že na druhý den už jste nemusela brát žádná analgetika. Ony ty implantáty v těle asi udělají hodně, no jo nemají tam co dělat takže modelace bolí asi o dost méně.
Ať jste brzy fit a dejte vědět a nejlépe časem i nějaké foto

Reaguji na Amazing:
jj, u mě by to ani jinak nešlo, měla jsem nulky.

arrow
profile_image
Asdfg
od 23. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem byla 17.4. na modelaci a redukci (asymetrie prsou) a naprostá spokojenost . Jediné, co mě trápí je, že necítím zatím vůbec levou bradavku, což doufám bude časem ok .
Pana doktora doporučuji, jeho výsledek je úžasný. Až budu mít chvíli, tak přihodím fotky.

Reaguji na cal:
Moc děkuji
Modelace bolí určitě méně, ale zase víc jizev
Fotečky přihodím.. Ale varuju předem, to co jsem měla před je prostě děs

Reaguji na Asdfg:
Ahoj, tak to gratuluji . Minuly jsme se o dva dny .
Já taky ještě necítím levou bradavku, pravá začala ,,fungovat,, teprve včera . Určitě to chce čas. Tak ať se ti vše krásně hojí....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené