arrow
profile_image
Asdfg
od 23. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenislavka:
Ano, taky tak. Původní náplasti, ani jsem si to nemyla - jen jsem to kolem asi 2x, než jsem šla na kontrolu, omyla žínkou .
Odchlíplé to mám pod levým dvorcem od normální kůže (nevím jak to popsat ), ale dneska jsem byla na kontrole, prý to tam nějak moc odtahoval steh, tak mi je vytáhl.
Jinak taky už mohu začít dělat tlakové masáže, dále mazat a lepit (lepit snad 2 měsíce mi říkal, teď si nejsem jistá). Ty náplasti - to mě docela překvapilo, jelikož jsem atopik, tak jsem čekala, že bude apokalypsa a nic mi kupodivu nedělají, ale možná to bude tou kalciovkou. Původně jsem měla taky naplánované sádlo, protože jsem se bála, že se ze všeho osypu a hle nic . Doporučil místo toho třeba jiné náplasti? Někde jinde jsem četla, že používaly i nějaké silikonové náplasti.

Ohledně toho laseru. Kolik to stojí a kam se na něj chodí prosím? Přemýšlela jsem o tom taky.

Mno, řekla jsem si, že přidám fotku i bez náplastí. Hlavně aby se ta levá bradavka už trochu zapojila do okolního dění, působí divně, jak je schovaná a změní to pak i ten dvorec. Každopádně i když bych ji necítila, pořád je to zázrak a když se podívám na fotky před, tak se jen musím plesknout do čela a křičet proboha

Reaguji na Asdfg:
Ahojky, na laser chodím ke kamarádce, kosmetičce. Mám to od ní grátis, takže super .
Ale někde jsem tady četla i tomto tématu a byly tam uvedené i ceny.
Co levá bradavka? Ještě nic? U mě pořád nic . Ale jsem trpělivá, určitě se vzpamatuje. Mám na té levé i trošku jiný tvar, zatím, je ještě jakoby staženější. Asi pracují stehy a na pravé se mi rychleji vstřebávají.
Náplasti už ani nezkouším dávat, stejně,asi tak 2x denně mažu a na to mastné by se náplast nechytala.
Každopádně se pořád prohlížím a kochám, jako puberťačka, které teprve rostou prsa .
Jak se to den ode dne hojí, mám vidět ty zbytky dvorců u svislé jizvy, ale na to jsem byla upozorněná dopředu, že to jinak nepůjde. Ale i tak jsem moooc spokojená

Už se ti to odchlíplé místečko trochu srovnalo po tom odstranění stehu?

arrow
profile_image
Asdfg
od 23. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenislavka:
Ahoj, po vytažení stehů se to krásně zacelilo. Dokonce i bradavka začala pomalu vystupovat a dvorec se lehce stahovat - taky mám u něj jiný tvar, ale zjevně to tak má být, protože jakmile se stáhl a bradavka vystoupila, tak to má hezký tvar . Jinak co se týče citlivosti - nic moc, ale už to není takový ten divný mrtvý dotyk jako na začátku.
Náplasti už taky nedávám, raději to mažu a dělám tlakové masáže. Ty jsou teda nepřijemné a křupe v tom jakoby , ale pod prsem to je na té jizvě už poznat, ostatně i u svislé mi zmizely hrbolky, ale není to to pravé ořechové - uvažuji, že si na ni koupím silikonové náplasti nebo zajdu na ten laser .
Jinak před zrcadlem se taky neustále vystavuji a kochám .

arrow
profile_image
Amazing
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Asdfg: Reaguji na Lenislavka:
Teda děvčata, máte je nádherně udělaná, někteří doktoři jsou opravdu kouzelníci. Hezky se hojte

Reaguji na Asdfg:
Ahoj, jj, taky mažu, masíruju a tlačím, jako o život. To křupání, to mi dělá zle, taky to tak mám. To praská vnitřní šití .
Hodila jsem si do profilu nové fotky. Mám tam i to, jak jsem to měla odchlíplé a jak to vypadá teď, zahojilo se to krásně. A taky je tam vidět to, jak mám ty zůstatky dvorců ve svislé jizvě, to mi je teda ještě hyzdí, ale věřím, že po opravě už to bude vše OK .
Ve čtvrtek jedu k panu doktorovi na kontrolu.

Reaguji na Amazing:
Ahojky, díky moc . Přihodila jsem nové fotky..
A co ty? Jak je ti a jak se hojíš? Dáš taky nějakou fotečku?
Věřím, že jsi spokojená, tohle je asi vždy k lepšímu..

arrow
profile_image
Asdfg
od 23. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenislavka:
Teda když jsem se podívala na tu fotku, kde to máš odchlíplé, tak to vypadalo hrůzostrašně. A na té zahojené fotce to je až k neuvěření, fakt se to zahojilo hezky .
Jinak ohledně té opravy - jsme se se známou dohadovaly jak to vypadá. Alá: pane doktore, chtěla bych reklamovat prsa . Předpokládám, že za to nic neplatíš ne?

Přihodila jsem taky další fotky

Reaguji na Asdfg:
Ahoj, tak jsem se ti dívala na fotečky, máš to opravdu moc hezké i krásně zhojené.
O těch mách zbytcích dvorců u jizev píšu v jiném tématu - Oprava vertikální jizvy po modelaci..
Věděla jsem to předem, že to tam budu mít, doktor mi to říkal už při malování před operací, že to jinak nejde, měla jsem ty dvorce moc velké a moc nízko .
Ve čtvrtek jsem byla na kontrole, pan doktor moc spokojený s výsledkem i hojením.Nafotil si to a hned jsme se dohodli na opravu v listopadě. Už nic platit nebudu a dělá se to už jen v lokální anestezzi.
Spíš mě trápí ta necitlivá levá bradavka, na to jsem se taky ptala a prý se to už asi nezlepší . Prý se to může ještě během roku aspoň trochu upravit, ale pojkud ji necítím vůbec, tak to asi tak jako před tím už nebude. Je to prostě daň za hezká prsa po operaci...
Tak alespoň je funkční ta pravá a budu doufat, že se to třeba alespoň trošku upraví. Jako ona mi reaguje na chlad, na dotyk, ale necítím to. Ale některé holky tady psaly, že se jim to vrátilo třeba i po půl roce, tak uvidíme. ,,Naordinovala,, jsem si injekce vit.B12, podporuje to regeneraci nervů

arrow
profile_image
Asdfg
od 23. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenislavka:
Ahoj, forum jsem si přečetla, je výhoda, že pracuješ ve zdravotnictví - člověk pak ví co kde a jak . S kamarádkou jsme právě řešily, zda-li by takové opravy byly v ceně - ona se přikláněla k tomu, že spíše ne.
Jinak na té fotce z dálky jsem si vůbec toho zbytku dvorce nevšimla. Jako první mě zaujal celkový vzhled pěkných prs - takže chlap by si toho nevšiml . Každopádně je super, že to jde opravit, budeš z toho mít dokonalá prsa. A to že to nešlo udělat hned (viz.to druhé téma) - myslím, že on ví co dělá. Já když jsem k němu šla s mou asymetrií, tak moje představa byla, že se to upraví pomocí implantátů. Doktor mi to ale rozmluvil, že by to šlo, ale jestli chci opravdu pěkná symetrická prsa, ať jdu do modelace s redukcí. Vysvětlil proč a i když jsem byla zklamaná, protože jsem se bála, že z toho budu mít lentilky pod kobercem, holky mě tu na foru a jejich fotky přesvědčily, že mu mohu plně věřit.
Dej pak určitě po opravě vědět a držím ti palečky .

Ohledně levé bradavky - já jsem po pravdě ráda, že začala vykukovat a celé to reagovat na chlad a dotyk, protože mi to celé připadalo jakoby zapadlé a dvorec s bradavkou nemá takový plný tvar jako u pravého, ale to jde vidět jen z vrchu. Není to rozhodně ještě ono, ale zlepšuje se to, takže to chce čas.
Citlivost se zlepšila, ale nic extra taky necítím. Doktor mi říkal, že růst nervů může trvat dlouho - záleží na poškození, takže uvidíme. Já věřím, že se nám to po čase vrátí. Levé prso přece jen bylo docela redukováno, takže to asi trvá než to sroste a když ne, tak čert to vem. Pravé je v pořádku a vypadají nádherně a proto jsem na to šla .

Reaguji na Asdfg:
Ahojky, dekuji moc za pochvalu . Taky jsem moc ráda, že jsem na to šla a jsem teď sťastná jako blecha i s těmi zbytky dvorců .

Máš to moc pěkně udělané a jizvičky nádherné

arrow
profile_image
pavlík
od 20. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahojky, mě pan doktor operoval ve čtvrtek 7.6 jsou to tři dny, ale když jsem koukala pod tu antisexuální šprndu, tak krása!
doufám že tak číslo a půl půjde dolů, mám je šíleně oteklý
mám mentor 350 kulatej střední profil pod svalem

Reaguji na pavlík:
Ahoj, neboj, za dva týdny otoky ustoupí a budeš se kochat krásnýma prsenkama .
Pan doktor je super, že?
Tak ať se dobře a rychle hojíš

arrow
profile_image
pavlík
od 20. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lenislavka:
jsou úplně nádherný!! Já ho miluju
ve čtvrtek to byl tejden od opky a na kontrole koukal jak jsem se mu po tejdnu zahojila. Jizvičky mám nádherný, prsa bez otoků a krásně sedly a to jsem 9 dni od operace. Říkal, že sednou ještě víc a půjdou více dovnitř.
Nosím i stahovací pás, v tomto vedru je to něco šílenýho!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já byla na konzultaci u Dr. Hýži 28.6. a vše super, akorát tedy čekací doba 2h, takže trpělivost s sebou! Ale pan doktor super, vše vysvětlí, vyzkouší, řekne co je a není možné zrealizovat, vyslechne váš požadavek a společně vyberete tu správnou cestu ke krásným prsám. Termín opky mám 14.8., v plánu je 235 - 350ml anatom Netrelle s extra vysokým profilem. Taky jsem po dvou dětech, nyní prsa vel. 70A.

arrow
profile_image
Guesses
od 20. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojte,holky,prosím Vás,kde tady najdu nějaké ty fotečky?vůbec nevím,kde je tady galerie?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené