Smazat

Muž, který se holce v posteli umí oddat.

Jak rozumíte tomu, když se chlap holce v posteli oddá? Představíte si nějakou prasárnu nebo naopak jen romantické řeči zastydlého panice? Asi jsem ještě nezažila nic, co by to plně vystihovalo.

Ahojky, nedávno jsem se bavila s jedním mužem, který se nechal slyšet, že má rád, když se mu holka v posteli plně oddá a on že se také umí oddat jí.
Zajímalo by mě, co si pod tím která představíte. Co lze od takového muže v sexu očekávat...
 

Myslím že to znamená že je fyzicky a psychicky napojená na něho a on na ní. Že si umí užít ten okamžik a na nic jiného nemyslet. To si pod tím představím já a myslím že to prožívám ve svém životě taky a poprvé, s bývalím přítelem mi to tak nešlo. Asi jsem teď hodně a úplně jinak zamilovaná. A je to super pocit, naprosto si to užívám

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Představím si pod tím to, že se dotyčný oddá okamžiku/prožitku, umí si to užít a vychutnat, druhému věřit...

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co lze od takového muže v sexu očekávat...

Chce prasit.

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jako žena pod tím vidím takové duševní i tělesné spojení, naprosto otevřené a bez ostychu. Obávám se, že muž pod tím vidí že on se oddá ženě tak, že si ho nechá vykkouřit ve všech polohách a ona se oddá tak, že si ho pak nechá nacpat do zadku. Pardon za upřímnost. Ale podle mě chlapi nevidí ty romatické představy jako ženy

Tj. si představuje, že uděláš vše bez hranic?

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně by se takový zjištění líbilo. Ráda se úplně oddám, jindy jsem ráda ta dominantní.
Myslím, že by to tak mělo být. Představuju si to jako naprostou důvěru v sexu a velkou otevřenost třeba i novým věcem.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Záleží asi od toho, co je to za chlápka, ale nejspíš bych řekla, že v tomhle případě slovo oddat se znamená "nechat si udělat vše, co se dotyčnému zlíbí a ještě se u toho tvářit, že se mi to stráááášně líbí,aby měl dotyčný pocit, že je borec" Ono vlastně o tohle by asi stálo devět z deseti chlapů, akorát ne každý má odvahu to říct
A nebo je dotyčný poznamenán dnešními "bestsellery" typu 50 odstínů, apod. kde se přesazují různé lehčí i tvrdší SM praktiky a líbí se mu svazovat a být svazován.
A nebo jsou to takové ty rádoby romantické větičky, které třeba vyčetl někde v červeném románu, který našel na sedadle v metru a teď zkouší, jak ta věta působí.
A nebo se špatně vyjádřil a měl na mysli oddat se "čaru okamžiku", t.j. zajít na pár panáků a pak si to doma prostě pořádně rozdat hned za dveřmi bez všelijakých hraček, svíček, dlouhých řečí kolem a přemýšlení kdo jak u toho vypadá a co si kdo myslí a co se hodí nebo nehodí, atd.
Ses měla zakladatelko zeptat rovnou jej, my tady toho navymýšlíme spoustu, ale bůhví, jak to vlastně myslel

Cituji dadabus: my tady toho navymýšlíme spoustu, ale bůhví, jak to vlastně myslel

Cituji Johannka: Chce prasit.

Cituji blackorchid: já jako žena pod tím vidím takové duševní i tělesné spojení, naprosto otevřené a bez ostychu. Obávám se, že muž pod tím vidí že on se oddá ženě tak, že si ho nechá vykkouřit ve všech polohách a ona se oddá tak, že si ho pak nechá nacpat do zadku. Pardon za upřímnost. Ale podle mě chlapi nevidí ty romatické představy jako ženy

jj, také mne napadly tyto dva extrémy...

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

též bych to pochopila spíš jako že si nechá všechno líbit, že udělá všechno co si budeš přát a naopak ... tady bych si moc láskyplné milování plné romantiky, něžnosti nepředstavovala pod tímhle slovem

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Majklik: Každý to vidí jinak, ale v podstatě si také myslím, že to takové to "Udělám ti to jak budeš chtít, splním ti každé tvé přání," a také to potom tak očekává od svého protějšku.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ze udělá uplně vše o co si on řekne, nebo vymyslí. takže jak psali výše, chce prasit

 

Váš příspěvek

Muž, který se holce v posteli umí oddat.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené