Dobrý den, s přítelem jsem 1,5 roku a skvěle nám to klape. 3 roky zpátky jsem začala masturbovat a teď, když jsem ve stresu, tak je to nejúčinnější způsob, který mi tak nějak pomůže. Zvykla jsem si na to a nemůžu se toho zbavit, štve mě to Jinak milování jsme začali tak před půl rokem...je to nádherné, krásné pocity, ale nic...někdy mi přijde, že ta masturbace je pro mě vším. Strašně toho lituju, ale nevím co mám dělat. Chci si to s partnerem užívat více než sama se sebou. Jednou jsem týden zkoušela toho nechat, jenže po týdnu to na mě přišlo zas :/ nevím si rady...

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na časté masturbaci nevidím problém, spíš ale ukaž příteli jak na to, co se ti líbí, ať tě může uspokojit on.

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lucie95: Musíš mu ukázat jak na to. Je přeci jasné, že sama si to uděláš nejlíp, protože víš přesně co chceš, ale partner to tak přesně neví. Zkus ho "navigovat" a uvidíš, že to bude lepší!

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já měla svůj první orgasmus při sexu s přítelem až po 4 letém vztahu....Za celé 4 roky nic. A o to víc mě to teď baví.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

přesně tak, ukaž mu co na tebe platí

Reaguji na Klariska1241: A jak jste na to přišli? Jen tak? nebo jsi ho musela navést?...jinak taky pořád doufám v to, že se to jednou povede...ale když na to zas při tom začnu myslet, je jasné že to nejde

A co je častá masturbace podle tebe?
Já ze začátku taky neměla, ale asi po pulroce to samo přišlo..
To pude, ukaž mu jak na to I když já podle sebe bych ho asi nenavedla, nevím

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lucie95: .ale když na to zas při tom začnu myslet, je jasné že to nejde

To je normální. V tomto případě ti doporučím buď trochu alkoholu nebo Up! love drink (fakt bezvadně nakopne a ztratíš zábrany).

Reaguji na Eveyli: Často znamená, téměř každý den, obden..někdy několikrát denně. No právě, líbí se mi, jak to dělá, má vlastní způsob...takové pocity při masturbaci ani nezažívám...kdybych mu ukázala svoji metodu tak by to byla nuda

Reaguji na Lucie95: Jj taky by to tak u mě bylo Ale myslím si, že to příčinou není.. Chce to asi přijít na spravný způsob, vydržet dýl, říct kdy se ti to nejvíc líbí- to poznas sama, zejo .) A myslíš orgasmus při sexu nebo rukou/pusou? Při tom, ne?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tenhle ,,blud'' jsem myslím teď někdy četla v nějakém článku, údajně to psal nějaký sexuolog, nevěřím tomu, podle mě je to blbost, masturbace není škodlivá, spíš naopak, aspoň mu můžeš ukázat jak to máš ráda.

Reaguji na Eveyli: S přítelem nám to nejde ani při sexu ani rukou/pusou. Při milování jsou to krásné pocity, jenže když tomu přidá ruku, tak se mi zdá, že klitoris mám moc citlivý nebo že on to dělá moc silně, nevím..

Cituji bejbee: masturbace není škodlivá

To vím, ale myslím si, že tělo je schopno si zvyknou na ten pohyb vlastní ruky a nic jiného nepřijímá :/

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hele, mně to zas jde jen v jedné pozici, no. A spousta ženských při sexu zažije sex až po dlouhé době, některé až po porodu, některé niky, ani při mastrubaci. Tak buď ráda, že ho máš aspoň nějak a neřeš to, řekni příteli, co se ti líbí a časem to třeba přijde. Hlavně neber to, že nemáš při sexu orgasmus za nějakou vadu a že pak sex nemá cenu, má.

Reaguji na Lucie95: Tak bez ruky, já orgasmu dosáhnu pokaždé při poloze kdy jsem na něm a je ve mě hluboko, asi to u tebe nebude ale tak co ty víš A snaží se? Věnuje se tomu dýl? Přeci když se ti věnuje, myslíš jen na to jaké to je tak se to pomalu stupnuje..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené