Reaguji na Eveyli: Ano, věnuje se mi hodně...právě někdy až tak, že to bolí :/ bohužel...ale nejde to

Reaguji na Lucie95: Tyjoo:/

arrow
profile_image
Seattle
od 20. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Odpověď na nadpis otázky: Ne, nemůže. Tipuji správně, že číslo 95 ve tvém nicku představuje rok Tvého narození, že ano? Pak je tedy řešením nechat tomu čas. Málokterá žena dosáhne orgasmu v tak mladém věku, u žen to není tak jednoduché jako u mužů. Prostě se na to musí "přijít" a to nebude hned. Přestaň se nad tím trápit, řešit to, buď uvolněná, v pohodě. Třeba to jednou přijde ani nebudeš vědět jak a budeš překvapená. Vážně, nech tomu čas (smajlík).

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem s tím svým už pár let a udělám se když mi to dělá pusou, při samotném styku ne. Takže to při souloži řešíme tak, že já si to přitom dělám rukou (jeho rukou mi to nestačí - prostě to není ono a to je jinak velmi šikovný a sex je skvělý), protože mám orgasmus pouze při dráždění klitorisu, uvnitř jen asi 2x za celý život a ještě spíš náhodou. Oba jsme nadmíru spokojení. Jde o to se nestydět a když už o tom nechceš mluvit, tak prostě jednej - buď sama, nebo veď jeho ruku apod. A masturbace ti opravdu uškodit nemůže, podle mě člověk aspoň lépe ví, "kudy vede cesta".

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že je to normální, že mladé holčiny orgasmu při styku dosahují až po nějaké době...

Já to tak taky měla, až po víc jak půl roce pravidelného sexu.

Řekla bych, že na to musí to tělo prostě "dozrát".

Milování není jen o tom dosáhnout orgasmu

taky jsem měla tenhle problém. Přítel mi to dělal dobře, ale nějak mi to prostě nešlo. Nakonec jsem vydržela tyden bez masturbace a asi po 20min snazeni za pomoci ruky a navigovani mi to pritel udelal. Ted se udelam do 3-7minu,kdyz chce. Nejtezsi to bylo poprve. Jakmile prijdes na to,ze to jde, je to uz v pohode. Musis se hlavne uvolnit a jak radily holky, sklenka vina neuskodi

No radit mu, že má ukazovat jak na to to je fajn, když dráždíte poštěvák a trošku uvnitř, ale samotným sexem je to těžké. Všechno je o tom být uvolněná. S některým partnerem to jde pořád s někým jednou za čas a s někým vůbec a někdo to tak prostě má, že toho nedosáhne, ale všechno je podle mě o uvolnění a jak sama autorka píše je ve stresu. Masturbace je normální nebudu tady vypisovat jak často to dělám já ale je pravda, že když jsem ve stresu, tak na sebe taky sáhnu, protože to mozek trošku vypustí. Já jsem měla docela dlouho problém s dosažením orgasmu při sexu a pak jsem si našla přítele, který mi prostě maximálně seděl, uvolnila jsem se u toho a konečně jsem toho dosáhla. Už spolu nejsme, ale je pravdou, že od té doby toho moc často nedosáhnu a nejsem tak uvolněná jako jsem byla s ním..

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lotta: Sohlasím s Tebou jsem s přítelem 6 let, sex máme skvělý ale vnitřní orgazmus jsem s ním neměla, takže to řešíme tak že se nejdřív "postaráme" o mě a pak o něho nebo opačně každopádně orgazmus s ním mám po každé ikdyž né zrovna při aktu samostném, musíte si říct co a jak máte rádi a nechat se unášet ..

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Samozřejmě, že přílišné používání např. silného a intenzivně vibrujícího vibrátoru může způsobit, že pak penis není dostatečně "cítit" - ale to se snadno napraví omezením masturbace.
Pokud si to děláš jenom rukou, tak samozřejmě sama víš, jak silně a kam přesně sáhnout a přítel to neví, tam je potřeba čas a praxe ale hlavně upřímnost...když tzv. příliš tlačí - stačí jednoduše říct, že by sis to přála jemněji - on to nemůže tušit.

arrow
profile_image
soofija
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Seattle: přesně tak, orgasmu ženy dosahují nejsnáze a nejčastěji po 30. roku věku (ozkoušeno) a nejlépe po 4. roce vztahu (to jsem někde četla).

arrow
profile_image
trait
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Určitě to není příčina, masturbace je dle mého názoru zdravá a prospěšná, teda pokud při ní neprovozuješ nějaké drastické praktiky. Takže tímhle se fakt netrap!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené