Ahojte! Dnes som bola u Dr.lebo si chcem zväčšiť prsia. Som moc chudučká a mám obvod hrudníka strašne malý a tak mi chce dať 150 ml. Bojím sa že to bude málo, lebo by som chcela mať také pekné dvojky vytvarované. Neviete mi poradiť čo by sa stalo keby som si chcela ešte tých 50 ml pridať?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Být tebou zajdu si na konzultaci i k jinému doktorovi.
I když jsi dle tvých slov hodně drobná 150ml podle mě za takový zákrok nestojí a žádné rozumné prsa by z toho nebyly.
Minimum je podle mě těch 250ml-to ti opravdu žádné velké prsa neudělá, ale sebevědomí posílí.

Dirtyangel

Ved to že neviem čo mám robiť. Lebo podľa mňa je to dosť málo a neviem čo mám robiť. Chcem mať pekné dvojky a zo 150 ml neviem aké by som ich mala. Zajtra mu zavolám že nech mi povie aké by som mohla mať najväčšie.

Wrishkot
Jak radila Dirtyangel, zajdi si na konzultaci i k někomu jinému, 150ml opravdu nic není a tvůj doktor asi není nadšen z toho dát ti větší implantáty,možná ho přemluvíš na víc a řekně ti třeba 185ml, což stejně není žádný rozdíl oproti těm 150ml. Sice nepíšeš kolik měříš, vážíš,... jak velká prsa máš těď, ale pokud nemáš alespoň hodně plné jedničky, tak na pěkné dvojky to nebude. Pro představu dávám několik fotek malých implanátů

další

ještě jedna

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

je to málo, já jsem mela obvod hrudniku 7Ocm a mam vetsi dvojky z 250l

Wrishkot
určitě je to málo- jak píšou holky. Já měla obvod hrudníku 70cm, základ slabé jedničky, mám 250ml a mám větší dvojky.

rover

Ja mám 156 cm 42 kg a okolo hrudníka 60 cm a bojím sa toho že sa mi už väčšie nebudú dať urobiť.

Wrishkot
To nevím, ale mám kamarádku 158cm,48kg a má 250ml a vypadá to dobře. Zkus to ještě probrat, abys nelitovala, že jsi podstoupila opraci a prsa budou nic moc.

rover

Tak to by som aj ja chcela mať 250 ml. Zajtra zavolám, preberiem to a ozvem sa ako som dopadla. Vypýtam si tie najväčšie aké sa len dajú mne urobiť .

Wrishkot
Tak napiš, jak jsi dopadla.Hodně štěstí.

rover

Ďakujem, jasné ozvem sa zajtra hneď ako dovolám.

pinky

Prosím ťa môžeš mi poradiť kde pozeráš tie fotky pred a po zákroku? Rada by som si pozerala nejaké zmeny aj s väčšími ml, aby som mala nejakú predstavu o tom.

Wrishkot
zadej si do googlu treba: breast augmentation photos nebo breast enlargement. Na ceskych strankách toho moc není. Ale ani na těch zahraničních moc fotek se 150ml není, to se dává opravdu málo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené