Smazat

Může v Čechách fungovat vztah jako ze seriálu Přátelé?

V poslední době čím dál víc cítím že typický vztah se vším co obnáší (žárlení, věrnost,omezování...) není asi nic pro mě ...Celé dospívání jsem byla spíš nevázaná, krátkodobé vztahy, lásky na jednu noc atd.. dnes je mi skoro 23, mám vztah 2 roky a začínám cítit že to není moc ono pro mě..

Celé dospívání jsem byla spíš nevázaná, krátkodobé vztahy, lásky na jednu noc atd.. dnes je mi skoro 23, mám vztah 2 roky a začínám cítit že to není moc ono pro mě.. líbí se mi být s někým, mít s kým jet se někam podívat atd ale vadí mi prostě pouto toho vztahu, bejt k někomu vázaná, mít výčitky z nevěry.. prostě tohle ..http://cilichili.cz/blog/20-hororu-kazdeho-vztah u/ čím dál víc mě láká představa mít prostě takový kamarádský polovztah s nějakým fajn chlapem, tím teď nemyslím jen takový to friends with benefits ale třeba mít bydlení blízko sebe, kdykoliv se navštěvovat, vzít si jídlo z lednice toho druhého, sednout spolu u vína a pustit si film, jet na výlet, přespat u sebe, klidně mít i spolu dítě ale pořád tam mít nějakou tu svobodu a svoje soukromí.. prostě taková Rachel a Ross myslíte že tohle může fungovat?
 
arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že ledacos nemůže fungovat jako v seriálech, a snad i díky bohu. Mě zas tento vztah -nevztah přijde praštěný. Nejdřív jsou spolu, pak se rozejdou, pak zase chtějí být spolu, mají dítě a nejsou spolu - takový jako když lidi nevědí roupama co by.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blackorchid: takový jako když lidi nevědí roupama co by.

No vždyť oni kolikrát fakt neví Ale je průšvih, když si do toho udělají děcko ...

 

Váš příspěvek

Může v Čechách fungovat vztah jako ze seriálu Přátelé?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené