Smazat

Může vydržet vztah, když muž je nevěrný své partnerce ještě v době těhotenství

Zdravím všechny čtenáře a čtenářky..

Mám možná zvláštní dotaz a nedá mi nad tím nepřemýšlet.. Jedná se o moji "známou, kámošku ze školy" (nehledejte v tom prosím nic, co v tom není, tzn. nejsem aktérka ani na jedné straně).
Jedná se o to, že má malýho prcka, holčičku, které byl v září jeden rok. Její manžel měl(má) poměr (jako se vším všudy) s kolegyní v práci, která je o několik let starší cca 5. Ten poměr s ní měl ještě v době, kdy byla těhotná a pak, když se malá narodila tak to pokračovalo..(zdá se že až dosud). Kamarádka to tuší, ale nijak to neřeší. Od porodu s tím ssvým manželem spala jen asi 4x podle toho co mi říkala.. a taky říkala, že on by ji neopustil, ptž. moc dobře ví, že by vzala malou a odvezla ji ke své rodině na Slovensko a on už by je (ji-malou) neviděl. On je na tom dítěti hodně závislý a je pravda, že sám říká, že je to to jediný, co se mu v životě povedlo.
Já vím od jiných známých /ptž. jsme v malém městě/, že s tou kolegyní chodil do kaváren a restaurací a věnoval se jí i v době,kdy mu žena rodila jeho dítě a připadá mi to absolutně ujetý..(protože vím, že já bych tohle nesnesla)..
Ona to ví (resp. tuší), ale nic s tím nedělá (jen to, že s ním nesdílí intimní chvíle (což mě přijde tak, že ho k ní /té druhé/ ještě posílá).
Co si myslíte o takovém vztahu? Je možný, že jim vydrží a že spolu zůstanou? Je možný, že se on změní a přestane z ní dělat "blbku"?
Předem Vám všem děkuji za Vaše názory a případnou diskusi.
 
arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerezVv:

důvod, který mě vede k tomu neřešit to s ní je jednoznačný a i jsem o něm psala už na začátku. Já jí můžu říct svůj názor, svůj pohled na věc, ale rozhodně jí nehodlám a nebuduu někam tlačit... A jestli jste rozumné, tak se domnívám, že také víte proč..

klepna pro mě znamená stát se sběračkou drbů a ventilovat je dál mezi známými. Já se ptám na názory a pohledy ostatních - ano svým způsobem ventiluji, ale ani jednu z vás neznám, proto si myslím, že to není o tom být drbnou nebo klepnou..takže si vážně neprotiřečím.

Prosím o držení se tématu..děkuji

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji zip: můžu říct svůj názor, svůj pohled na věc, ale rozhodně jí nehodlám a nebuduu někam tlačit... A jestli jste rozumné, tak se domnívám, že také víte proč..

No tak netlač , nevnucuj svůj pohled na věc a nech jí žít podle svého.Rozumní lidé se nestarají o problémy druhých, ale řeší jen ty své.......

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lisa: Dítě bez souhlasu druhého rodiče nelze přemístit do zahraničí, právě proto, aby ho mohli vídat oba rodiče

nechci ti brát iluzi, ale znám případ, kdy to tak bylo a matka dítěte se otce neptala... dítě zbalila a odjela...

jinak k tématu... taky moc nechápu, proč to zakladatelka řeší... každému vyhovuje něco jiného... znám holčinu, která prohlásila, že je jí jedno, co ten její dělá, hlavně aby zabezpečil jí a děti... je to její život, její volba...

Reaguji na redzac: No tak potom záleží, zda se otec bránil, zda se obrátil na příslušné úřady apod. V médiích je dost případů žen - češek, které musely dítě zanechat s otcem v zemi, ve které mělo dítě občanství (např. si pamatuji jednu ženu, která děti zanechala v Argentině). Není to rozhodně snadné.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji redzac: prohlásila, že je jí jedno, co ten její dělá, hlavně aby zabezpečil jí a děti... je to její život, její volba...

co by ne.Pokud se k ní hezky chová,má rád děti a nijak nestrádají,tak proč by měla být matka samoživitelka jen proto,že ten chlap souloží jinde.Ono to chlapa časem přejde,erekce už nebude tak pevná a zájem tak vysoký.

Reaguji na zip: Myslim si, ze tobe je do jejich vztahu....Je to jejich vec a tvoje zbytecna starost.Byt tebou, staram se o sebe, take zrovna nejsi vylupek ctnosti, viz. tve predchozi komenty typu mam tri deti a jsem neverna a seru se do rodiny jinemu zenacovi.
Nechapu, proc podobna temata rozebiraji lide, kteri maji sami maslo na hlave.Opravdu nejsi clovek, ktery by mel rozebirat, ci dokonce soudit zivoty jinych lidi.
č

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Však nikde nepíšu, že je někdo sama ctnost ani já.

téma a dotaz je jednoznačný...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lusinda2: vždyť nerozebírá ani nesoudí...jen ji zajímá jaký na to mají názor jiní, jak to vidí...je přeci úplně normální že spolu lidé diskutují o svých názorech na konkrétní situaci...ať už to jsou trable kamošky, dění na Ukrajině nebo kácení pralesů...prostě k čemukoliv může člověk vyjádřit názor

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh:

děkuji ..

Hm, jestli tedy slečna/paní není v pozici milenky ženáče a ta "kamarádka" není vlastně manželka milence....?

Chlap asi neřeší v jaké fázi svou přítelkyni/manželku podvádí. Oni na to nemají to svědomí. Mojí kamarádku také podváděl přítel, když byla těhotná. O dítě se nijak nezajímal a když skoro rodila, tak byl s milenkou na dovče. Teď má jiného chlapa a s ním další dítě a je šťastná. Já osobně bych od něj odešla a podívala se po někom jiném, protože to nemám zapotřebí. Každopádně každý to má jinak. Znám i páry, kdy ti dva jsou manželé a každý si občas zahne s někým jiným a oni to o sobě ví. Pro někoho nevěra není priorita číslo jedna ve vztahu.Já bych asi byla schopná nevěru přejít, ale v případě, že bych byla těhotná či by se ten chlap tahal s jednou ženskou dlouhodobě a ještě by s ní někde chodil a byl s ní v době, kdy rodím apod., tak někoho takového vedle sebe nepotřebuji. Dokáži se o sebe postarat sama a nevadilo by mi vychovávat dítě samotná. Od něj bych si vysoudila pěkné alimenty a čau. Z toho co se tu píše si myslím, že ta jeho závislost na dítěti nebude tak velká. A pokud by se aktérka přestěhovala někam daleko, tak si myslím, že na dítě rychle zapomene. Na druhou stranu, pokud ona o tom ví, což si myslím, že 100% a že se jen nedohaduje, tak to patrně trpí a její důvody proč zůstat jsou větší, než nějaká milenka. Manžel se s ní nerozvádí, tak nemusí nic řešit. Nejvíce to trhá žíly asi tobě. Kdybych měla rozebírat vztahy lidí okolo co znám, tak by tady bylo milion deníčků Nech to koňovi, ten má větší hlavu..

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa:

no nebyla

arrow
profile_image
zip
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:
děkuji za příspěvek, je napsán moc hezky... vím, že jsou to životní příběhy skutečných lidí, ale někdy téměř neuvěřitelné.
Pravda je, že ona si to nezaslouží, a doufám, že sama "procitne" a uzná, že je to bezesmyslu...a bude s někým, kdo si jí bude vážit.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Pokud se k ní hezky chová,má rád děti a nijak nestrádají,tak proč by měla být matka samoživitelka jen proto,že ten chlap souloží jinde.

přesně. Konec konců, ona si taky může sem tam odskočit jinde, alespoň si nebudou mít co vyčítat

Cituji dadabus: přesně. Konec konců, ona si taky může sem tam odskočit jinde, alespoň si nebudou mít co vyčítat

Přesně. Preventivně podvádět taky a pak to člověku ani nepřijde a je to 50:50 Já osobně kdybych žila s někým stylem, že to vím, tak bych si také užila. Přeci se nebudu fixovat jen na něj, když on to tak také nemá. Nemyslím to jako cíleně na truc, ale když přijde příležitost..

Reaguji na zip: To se uvidí, ale není jeden případ. Třeba je pro ní důležité, že zabezpečí rodinu a dokud se nechce rozvádět, tak je to OK a nebo jí to přestane po pár letech bavit a skončí to. Na to jak to chce mít si přijde jen a jen sama..

 

Váš příspěvek

Může vydržet vztah, když muž je nevěrný své partnerce ještě v době těhotenství

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené