Smazat

Mužské ego: - )

Asi to znáte...někoho poznáte, stanou se z vás dobří známí, nic na vás nezkouší, jste prostě přátelé... Po čase se vám přizná, že vás miluje, řeknete tedy, že vy zájem nemáte a že bude lepší se nevídat.

Po delší diskuzi neustoupí a tvrdí, že chce, abyste byli dál kamarádi. Tak tedy jste, čas běží a najednou vám naštvaně píše a dětinsky naznačuje, že jste zlá čarodějka, která ho uhranula a ještě měla tu drzost mu dávat naděje. Říkáte si, že to tak asi bude lepší, že se z toho potřebuje dostat. Po čase mu napíšete, jak se má nebo mu popřejete k svátku a on vám jen pohrdavě odsekne. Tohle chování mě docela mrzí... Jestli máte podobné zkušenosti sem s nimi
 

Reaguji na denisanapl:
S takovými muži, jak jsi to popsala v deníčku, nejde ani chodit, ani kamarádit.
To je chlap tzv. na zabití.

arrow
Neprodává v Bazaru

Je to klasický projev typického muže-kohouta. Bohužel si hrdost pletou s ješitností.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Já stále tvrdím, že čistě ryzí přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. Dříve nebo později totiž vyjde najevo , že jeden z těch 2 chová k tomu druhému náklonnost a nějaké city což se jaksi s přátelstvím neslučuje.


s mužem to "máme" úplně stejně... já nemám "své" kamarády a on kamarádky...

 

Váš příspěvek

Mužské ego: - )

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené