Smazat

Můžu vyhrát boj o srdce zadaného kluka?

Ahoj všichni, už dlouho si tady ráda pročítám názory a příspěvky a moc se mi líbí ten nadhled, který teď potřebuju. Teď mám jedno ne zrovna lehké období, tak budu ráda za radu a názor. Zamilovala jsem se do zadaného kluka... No, nic až tak neobvyklého, ale on má ten vztah na dálku, chodili spolu rok a půl a teď je to už skoro rok, co se neviděli, za měsíc a půl ji jede na tři týdny navštívit a pak zase nejméně rok se neuvidí. Nechce se vrátit dříve, ale ukončit to taky nechce. My jsme spolu začali občasným se*em, pak jsme se začali ale vídat častěji a z jiných důvodů než jen kvůli se*u a jak už to tak bývá, tak sem se zamilovala. Vím, že on mě má taky hodně rád, ale z nějakého důvodu dává přednost jí. Když nebudeme polemizovat nad tím, že takového, který podvádí byste nechtěly, máte nějakou radu? Já jsem si jistá, že mi za to stojí a rozhodla jsem se o něj bojovat. Zkusila jsem to ukončit, ale bolelo to natolik, že sem si řekla, že ten měsíc a půl už na tom nic nezmění... Nebo možná změní, možná můžu "vyhrát" jeho srdce. Šly byste do toho naplno a snažily se využít všemožné ženské zbraně (a jaké?) nebo byste si to snažily s ním užít, ale zároveň se připravit na konec? Máte někdo podobnou zkušenost? Dá se takový boj vůbec vyhrát? Já jsem bojovnice a pevně věřím, že ano, protože můj boj právě začíná...
 
arrow
profile_image
delfin126
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ano, zkus to.. odhod hrdost a bojuj, když to tak cítíš..já jsem to měla podobně..a ta jeho bejvalá mě doslova vyfackovala z jednoho boje (ale, nebylo ji to moc platné, rozhodl se pro mě)..výčitky jsem neměla..pže jsem si řekla, že ve finále to vše záleží na něm..ale měla jsem dobrý pocit, že jsem o něj bojovala jako lvice..záleželo mi na něm..byl pro mě vším, tak proč to nezkusit..bylo mi fuk co si lidé řeknou, pomyslí.. a tak...bojovala jsem o své štěstí, muj pocit

arrow
profile_image
Nikol.a
od 15. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Zažívám něco podobného. Až na to, že on se s ex rozešel, ale po včerejšku jsem zjistila, že na ni nemůže asi jen tak zapomenout.
Upřímně bych s takovým klukem nechtěla být a vůbec ti tvou situaci nezávidím. Já ti asi neporadím to co chceš slyšet, protože mám hrdost a i ta mě brání pokračovat v mém "vztahu".
Takže hodně štěstí a snad se rozhodneš správně.

Cituji Verus1: Když nebudeme polemizovat nad tím, že takového, který podvádí byste nechtěly, máte nějakou radu?

Tak v tom případě radu nemám To bych totiž hnedka ztratila zájem, aby byl mým partnerem.

Reaguji na Verus1:
Možná mu to tak vyhovuje a měnit nechce. Možná se s ní nechce rozejít a jen čeká, až přijede a pak nechá tebe. Některé muže odradí, když milenka začne bojovat a stává se z ní mrcha.
Já bych udělala toto : promluvila bych si s ním, ale jen zlehka bez hádek, dělala všechno, co má v sexu rád, dávala bych mu najevo, jak je pro mě úžasný, prostě aby viděl, že se k němu chováš lépe než ta druhá a že jsi lepší. (Jinak já bych toto pro muže neudělala, obskakovat ho, v roli milenky, abych ho získala.)Blbý je, že ji neznáš, tak nevíš, co na ni je Ale já si myslím, že to prohraješ, kdyby chtěl, už se s ní rozejde dávno, podle mě jsi přestupní stanice, kdyby tě miloval, tak za ní už ani nejede. Ale můžu se mýlit. Přeji hodně štěstí
EDIT : Nemůžeš mu mít za zlé, pokud tě nechá, až přijede, sama píšeš, že to začalo občasným sexem, takže on od toho od začátku nic jiného nechtěl, tvůj problém, že ses zamilovala, on možná taky, jen to neví a začneš mu chybět až po čase. Jinak muži mají prý jen jednu pořádnou lásku, která mu leží v srdci celý život, možná to je zrovna ona a to už máš smůlu, budiž ti útěchou, že to jsi možná ty a nebo možná taky se ještě ani nezamiloval pořádně.

Vím, že se mi to lehce řekne a že se stejně rozhodneš nakonec podle svého , ale já bych do toho nešla...

Reaguji na Verus1:
Víš co mě ted napadlo? Já vyhrála srdce takového muže tím, že se mi rýsoval nový vztah a já mu řekla, že si ho nechci pokazit, tak že už se scházet nebudeme a do pár měsíců se s tou bývalou rozešel a chtěl po mě, at se taky rozejdu se svým přítelem, pro mě už ale bylo pozdě, já už měla nový vztah založený na lásce a ne na chemii Tak to můžeš zkusit, jako taktiku, ale můžeš docílit taky toho, že tě nechá jít Podle mě ten chlap si je tak jistý tou milenkou, že proto tíhne k té druhé, ale jak vidí, že ta milenka už na to nemá, tak si třeba uvědomí, že ji vlastně miluje a že mu chybí

arrow
profile_image
markaa
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já být tebou,tak bych do toho šla.později byr mohla litovat,žes to nezkusila.
počkej,až se ozve sám od sebe a ne jen pro s*x.
a nějaký ty ženský zbraně? to se těžko radí.sama určitě víš,co má rád a hlavně z tvý strany přirozenost!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jdi do toho, bojuj a pak budeš koukat, až zas bude mít nějakou kamarádku, která ti jej přebere

Kdyby s tebou chtěl být, sám to rozlouskne. Pokud má raději ji, proč jej do něčeho nutit? Tohle nepochopím, že chceš někomu úmyslně přebrat partnera .

arrow
profile_image
Mischellin
od 11. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No každopádně je to podivnej vztah, když se rok neviděli ... jestli jsem to teda dobře pochopila moc se mi tomu věřit nechce, ale pokud to tak je, tak jejich vztah stejně nemá cenu a jdi do toho

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě ne, dává přednost jí, protože ji má radši, tebe má jen na to jedno...Prostě se smiř s tím, že pro něj budeš vždy a druhá, taková záloha. Jestli ti to stačí, tak spolu občas strávíte hezké chvilky, ale tím to taky skončí. Já bych hledala jinde, nebavilo by mě být druhá v pořadí.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verus1: Dá se takový boj vůbec vyhrát? Já jsem bojovnice a pevně věřím, že ano, protože můj boj právě začíná...

Já myslím, že ty už máš boj prohraný. Kdyby tě chtěl, pošle tam tu onu někam a byl by s tebou. Ale jelikož je ta jeho daleko a našla se nějáká co mu dá pravidelný sex tak proč toho nevyužít? Až se mu vrátí, tak nepochybuji o tom, že na tebe hodně rychle zapomene.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Dirtyangel: Kdyby s tebou chtěl být, sám to rozlouskne. Pokud má raději ji, proč jej do něčeho nutit?

Ještě bych dodala, že v tom boji o něj můžeš působit dost zoufale.
Pokud sis ho za tu dobu nedokázala získat, pak bys s použitím dalších taktik a zbraní mohla působit spíš zoufale a chlapa v domění důkazů lásky spíš odehnat...boj je sice krásná věc, ale za mě ne v tomto případě.

Jinak ve mě zůstávají pochyby o tom, zda s tou dívkou má vůbec vztah jako takový. Protože vidět se 1x do roka a přesto to nechat plynout jako vztah, to se mi nějak nezdá...Kdoví jestli spolu vůbec chodí..Ale budiž...O to víc bych ale na jednu stranu řekla, že tvoje šance jsou mizivé, když jsi nedokázala přebít jeho lásku k ní, přestože jsi mu nablízku a ona tak daleko. Buď je mezi nimi pouto tak silné (což bych zničení takového vztahu na svědomí mít nechtěla), nebo spolu vůbec nechodí (dali si pauzu).., ale tebe na vztah zatím prostě nechce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Osobně bych do toho asi nešla. To by navíc musel chtít on sám - rozloučit se se vztahem na dálku a začít s Tebou. Počítej s tím,že pokud to nechce z nějakého důvodu ukončit s tou druhou slečnou těžko si pak hned bude začínat nějaký vážný vztah s Tebou - potřebuje přeci jen nějaký čas na regeneraci a srovnání vlastního života než zase začne randit někde jinde. Pokud přeci jen budeš bojovat tak hodně štěstí, jen bych se obávala toho,že to neskončí dobře.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nešla bych do toho - nejsem typ co ostatním ničí vztahy, nesmířila bych se s tím, že nebýt mě, mohli by spolu být ještě teď a šťastní.. Hledej lásku jinde

 

Váš příspěvek

Můžu vyhrát boj o srdce zadaného kluka?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené