Smazat

My co máme nad 180cm

Ahoj,
tak mě napadlo založit diskuzi pro ty z nás, co jsme hodně vyrostly.
Jak se vám s těmi cenťáky navíc žije? Berete to jako pozitivum, když jste "jiné" než ostatní?
Já mám podle nejaktuálnějšího měření 187cm
 
1. . .678910
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Korlind:

arrow
profile_image
kirstenka13
od 14. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám 185 cm..ale už jsem spokojená..

arrow
profile_image
romula
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vy jste extrémně vysoké, já zase extrémně malá. Mých 154 cm taky nelze přehlédnout . Každé má své výhody a nevýhody. Co jsem třeba vždy brala jako velké plus na tom, být vyšší: Přiberete pár kilo a ztratí se to, kdežto u mě jde vidět každé kilo. Dále, raději bych nosila nízké, pohodlné boty. Takhle, abych aspoň trochu kompenzovala výšku, nosím nonstop podpatky, už je to i o zvyku a upřímně, v teniskách už ani chodit neumím. Nikdy jsem nekoupila kalhoty, které bych nemusela zkracovat, vzhledem k výšce mi každý tipuje o 8 let míň. To až mi nude 40 a budou mi tipovat na 30, což mi bude skoro za chvíli, budu jedině ráda. Teď mě to spíš štve. Takže buďme rády za to, co máme, nějak si musíme zvyknout.

Já mám sice 163cm ale za to znám kámošku, kzterá má 15 let a měří 186cm, to je docela marasek, co?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Eveyli: souhlas-zastřelit

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eveyli: No, taky nechápu, cos tím chtěla říct.....Holky si tady vyměnují zkušenosti a výška není žádné postižení ani to nemusí být nevýhoda. Je spousta mužů, kteří milují dlouhé nohy a vysoké ženy (proč asi ženy nosí podpatky, že) a se 160 cm to jaksi nejde

Reaguji na MissSteamy: Reaguji na martinam: Bože... Ale ja to nemyslím zle. Jen mi ti příjde neobvyklé mít v 15 letech skoro 190cm Vám ne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Eveyli: stejně tak jako mít v 15letech 163. A nenaděláš nic

arrow
profile_image
imperatrice
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, musím Vám říct, co mě štve. Svou výšku (cca 183) mám docela ráda, na podpatky bych si teda netroufla, ale pořád mi lidi (menšího vzrůstu)-různý příbuzný, sousedky i cizí řikají něco ve smyslu, ať už nerostu, kdy já konečně přestanu růst, a takovýhle podobný řeči.
Vždyť já taky těm menším lidem neřikám, že nevyrostli, že by to chtělo trochu povyrůst, ať se na sebe podívaj jak jsou malí, atp. Je to asi podobný, jako když hubený holce každej řiká, jak je vychrtlá a ať se nají, ale tý tlustý taky nikdo neřekne, že by měla zhubnout
Akorát mi teda chyběj kamarádky mýho vzrůstu, proto si všude připadám jak kobyla

Reaguji na imperatrice: jo přesně , souhlasím s tebou, to slýchávám taky často. Měřím 182cm a většina kamarádek má tak kolem 170, takže když jdu s nima, cítím se jak žirafa.

Ahoj holky, zdravím všechny a přidávám se do klubu (aktuálně mám krásných 182cm/19let ) Máte pocit, že už se začínáme mezi lidmi ztrácet, přestáváme "vyčnívat"? Poslední dobou vídám na ulicích spoustu holek, které nosí vysoké podpatky.. Jenže většina z nich má bez bot tak cca 160, takže já si na vysoké podpatky stále netroufám :/ jak jste na tom vy?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji majina.001: jak jste na tom vy?

mám 178 a bez podpatků v podstatě nevycházím. Menší než 12cm skoro nevedu.

arrow
profile_image
Pafka
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MissSteamy: Mít v patnácti 163 cm je normální, vzhledem k tomu, že průměrná ženská výška je okolo 167 cm v dospělosti (a od 15 let lze ještě trochu povyrůst). Takže já souhlasím s Eveyli, že 190 cm je u patnáctileté dívky neobvyklé.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Pafka: Takže já souhlasím s Eveyli, že 190 cm je u patnáctileté dívky neobvyklé.

190 cm je neobvyklé u každé ženy V 15 už totiž holky většinou moc nerostou, takže to bývá definitivní výška.......
Já mám svých 190 cm od cca 13 (brzdili mi růst, takže sjem s ezastavila dřív, jinak mám dnes přes 2 metry...)

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bakalářka: jinak mám dnes přes 2 metry...)

hej to ti nezávidim...
já mám trauma, když si vezmu podpatky co maj 5 cm a měřim pak cca 190cm a všichni na mě koukaj jak na exota..dokonce mi jedna pani řekla, že jestli se mi zdá normální, že si při mé výšce vezmu ještě boty na podpatcích
ale někde jsem četla, že chlapům se hodně vysoký holky líběj, tak já nevim no..
ale spíš než výška, mě s... velikost nohy...přišly mi úúchvatné boty a byly mi malé naprosto seriózně jsem asi tak 5 sekund přemýšlela nad tím, kde mám tu nohu oříznout, aby to bylo co nejmíň vidět

1. . .678910
 

Váš příspěvek

My co máme nad 180cm

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené