Smazat

Myslím jako chlap a jsem za to ráda - je nás víc?

Ahoj holky, poslední dobou je tu zakládáno plno témat o partnerech, vztazích, co ano, co ne, stížnosti i chvála. Příspěvky a názory jsou vesměs velmi "ženské" nebo jak to říci. Tak mě tak napadá, že určitě nejsem jediná, která je myšlením blíž k mužům než k ženám.
 
1. . .6789
arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisa: Reaguji na Miinka: Můj manžel mi občas z legrace říká, že se mu splnil sen - vzal si chlapa se vzhledem krásné ženské. Což je myšleno tak, že nejsem hysterka a neřeším blbiny.

Aha takže ženská, která není hysterka a neřeší kraviny, vlastně není ženská? Wow, to je důmyslný způsob od chlapů, jak ponížit ženské pohlaví. Když je nějaká ženská normální, vlastně už to není ženská, ale chlap

Takže žena je vlastne hysterka čo rieši blbiny
Takže všetky ženy riešia blbiny a sú hysterky
Tvoj manžel bohužial pozná len hysterky, čo riešia kraviny a pretzo ženy zaškatulkoval? Celkom ho ľutujem.., pretože ja takých tych pipiek poznám veľmi málo, ide o to, v akej spoločnosti sa človek pohybuje..
Normálny hetero má sex so ženami. To jo to sme dobré, ale inak sme pro ne jen hysterky čo riešia blbiny. Nejak som si nevšimla tretie pohlavie, čo sa o ne stará-pere, uklízi, žehli, varí atď....
Viem, že existujú aj ženy s takým tým kotkotkotkotdák..No holt, každá neni priemerne a nadpriemerne inteligentná. Ale prosím Vás, akoby medzi mužmi boli jen dokonalí nadpriemerne inteligentní samci..Haha

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chlap a ženská, to jsou dva natolik odlišný světy, že je potřeba, aby chlap měl v sobě kus ženský a ženská kus chlapa, aby si mohli rozumět. Jenom je dobrý držet to v rozumných mezích a dát si pozor na to, aby se z ženský nakonec nestal kun*achlap a chlapovi nemusel někdo zpátky přišít koule.

arrow
profile_image
Rafaelka
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamaris:
Ženbot to nazývame

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majiiinka: Příjde mi to tu rozdělené na ženské a mužské vlastnosti, tak mi to příjde jako primitivní názor..

Mě taky, nemůžu si pomoct. Nelze se "rozdělit" jen na mužské a ženské vlastnosti. Ženy co prohlašují, že si rozumí výhradně s muži a ženské jsou podle nich "hysterické slepice" jsou podle mě nesebevědomé - nesnesou vedle sebe jiné ženy a navíc uráží "vlastní pohlaví".

Já osobně jsem velmi ráda ženou. Ráda přemýšlím, vypadám i jednám jako žena - ve většině situací využívám svou intuici, hodně dám na své pocity a emoce, ale dokáži být zároven "tvrdší" než muž (však my ženy máme velkou vnitřní sílu)... Moc dobře si uvědomuji, že toto na mě muži milují, to, že jsem a chovám se jako žena. Miluju to taky a nechtěla bych být v žádném případě muž!

Navíc mi připadá trochu směšné, jak mužské vlasnosti přibarvujete na růžovo /upřímnost, přímost - haha, vsadila bych se, že muži denně lžou - především právě ženám/ a z ženských děláte hysterické, žárlivé slepice, které stálej jen řeší své pocity a brečí Přitom ženy jsou velmi silné (podle mě mnohem silnější než muži), ze všech lidí na světě nejvíc obdivuju svoji mamku - žádný chlap by nedokázal to, co ona a takových žen je na světě mnohem více...Vzpomente si na svoje mamky, babičky, sestry, tety, kamarádky...

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tamaris: Chlap a ženská, to jsou dva natolik odlišný světy, že je potřeba, aby chlap měl v sobě kus ženský a ženská kus chlapa, aby si mohli rozumět. Jenom je dobrý držet to v rozumných mezích a dát si pozor na to, aby se z ženský nakonec nestal kun*achlap a chlapovi nemusel někdo zpátky přišít koule.

Musím říct, že jsem celý život měla za kamarády více chlapy než ženské a určitě v mnoha ohledech rozumím některému jejich chování, ale jsem ráda, že myslím jako ženská chovám se jako ženská a vypadám jako ženská, protože žádný chlap nechce chodit s chlapem..takže asi tak. Rozdíl mezi chlapem a ženskou je ten, že chlap nemá potřebu některé témata řešit s jinými lidmi než sám se sebou nebo s nějakým kamarádem, nemá potřebu se o tom bavit veřejně. Proto pro ně neexistují takové poradny jako pro ženské oni mají jen ty technické. Tím se nijak nechci dotknout tvého tématu, ale zajímalo by mě jak to s tím tvým uvažováním je. Popřípadě proč jsi tady na stránkách, když uvažuješ jako chlap )

S tou hysterkou..je to jen o tom jak je člověk vnitřně vyrovnaný. To jsou jen předsudky něco v tom smyslu jakože chlapa zajímá jen fotbal a pivo a ženskou jen moda a drby. Není to pravda. Žena je určena k tomu aby taková témata řešila a snažila se je vyřešit, protože kdyby to tak nebylo, tak si chlap dělá co chce, takže někdo to musí trošku kočírovat a je jen na každém jaké si to udělá takové to má. Pokud ženská hysterčí asi si zadělala už na začátku a něco dělá špatně

Tím chci říct, že spousta lidí žije z předsudků tj. ženská miluje jen romantické filmy a chlap jen filmy plné krve. Pokud se ženská nějakým způsobem odvrací od ženského druhu jeho charakteru asi má problémy se ženami nebo sama se sebou Tj. je fajn mít rád od každého něco, ale být sám sebou. Já když si to obrátím z pohledu druhé strany. Nemohla bych chodit s chlapem, který by se mnou řešil barvu laku na nehty, vlasy a celkově témata, která se tady řeší. A zase on by se nerad bavil o tématech, která jsou typická u nich. Z mých zkušeností, když jsem byla mladší a chovala jsem se a oblékala více jako chlap zjistila jsem, že jsem oblíbená, ale jako jejich kamarád né jako ženská. Takže já se za ten slepičí kroužek nestydím. Navíc chlapi jsou taky pěkné drbny, když chtějí možná i větší

arrow
profile_image
pampeeliska
od 10. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nečetla jsem všechno, ale rozhodně zajímavý téma, protože mě tohle taky už párkrát napadlo. I když u mě to není vůbec jednoznačný. Už od gymplu, kde bylo ve třídě víc jak dvakrát tolik kluků co holek jsem zvyklá na kolektivy, kde převažují muži, a naopak nesnesu dámskou společnost. Mám pár dobrých kamarádek, kterým se s ledasčím svěřuji, ale není nad to jít se pobavit s klukama do hospody, protože jejich humor a způsob zábavy mi prostě sedí mnohem líp (pokud to nejsou nechutnosti, který sice asi snáším líp než většina holek, ale stejně mi to není extra příjemné poslouchat, takže 100% chlap v ženským těle rozhodně nejsem). Hlavně kluci jsou většinou akčnější, dobrodružnější apod. což mi vyhovuje...

Na druhou stranu ale jsem ženská se vším všudy, starám se o svůj vzhled a o to, abych vypadala dobře a žensky, ne že by to byl jediný smysl mého života, ale rozhodně mi to není jedno. Ve svém zatím prvním a posledním vztahu jsem se kolikrát projevovala i dost hystericky, hlavně ze začátku, než jsem se tak nějak naučila brát to víc s klidem. A to, že mě baví být v hospodě nebo prostě v nějaké společnosti jediná holka, je asi z velký části daný tím, že mě baví být středem pozornosti a nemám ráda konkurenci.

Ale jestli jsem vděčná za svoje "mužský myšlení", tím bych si nebyla úplně jistá. Bývalý přítel mi několikrát řekl, že jsem v podstatě jeho nejlepší kamarád, což je sice na jednu stranu fajn, protože je mi to milejší než být jeho kozatá ozdoba, kterou by ho ani nenapadlo vzít s sebou na nějakou akci, protože je to slepice a vlastně si s ní moc nerozumí. Na druhou stranu to ale vedlo k tomu, že se ke mně často choval opravdu jako k nejlepšímu kámošovi, ne jako k dívce, po který bezmezně touží, chlubí se s ní na veřejnosti apod. A tohle v podstatě (spolu s dalšíma věcma) vedlo k rozchodu. Takže jsem teď na pochybách, jestli se to myšlení jako chlap vůbec vyplatí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky mám většinu kamarádů chlapů. Ale přesto jsem žena. Cítím se skvěle v chlapském kolektivu, líp jak v ženském, ale enbojím se chovat přirozeně-taková jaká jsem. Asi i proto mám dost chlapského chlapa. A to mě bere . Nepotřebuji vedle sebe kámoše, parťáka, ale prince a jak se říká "Chceš-li prince chovej se jako princezna" Nebo taky "na krávy zbydou jen volové".

Žena (yin) vytváří, zatímco muž (yang) přetváří. Žena prakticky z ničeho vytvoří 3,5 kg živého tvorečka, a předá mu ze svého těla energii k jeho samostatnému růstu. A dále jej vyživuje mlékem z vlastního těla. K tomu ale potřebuje mužovu lásku, přesněji řečeno pozornost, úctu a ochranu. Muž zase ženě usnadňuje život tím, že hlínu reformuje v hrnce, stromy přetváří v nábytek či drobné předměty, kov přeměňuje v nástroje nebo zbraně, dokáže se tváří v tvář postavit nepříteli či nepřízni přírody, a ochránit tak ženu a děti.
K tomu ale potřebuje ženinu lásku, vděk a péči. Avšak dnešní svět je žel zaměřen k preferenci yangu před yin. Vyjádřeno v západní terminologii dnešní svět je patricentrický. Před klidným a pomalým vytvářením reálného lidského života má přednost neustálé přetváření hmoty ve výrobky a věci. Stálá touha po změně nachází svůj výraz v bludném kruhu nekonečného obchodování a konzumování.
Obecně jsou v dnešních patricentrických společnostech preferovány dravost, ctižádost, hlasitost, rychlost, přísnost, spěch, rozkazování, logické uvažování, enormní konzumace, rychlé a vysoké zisky, vysoké výdaje, skryté ovládání lidí prostřednictvím reklamy atd. To vše jsou typické vlastnosti mužů, příp. mužsky se chovajících žen.
A kde je místo pro pomalý, leč přirozený růst v rámci velkého ekologického celku? Kde je místo pro pochopení, naslouchání, vychutnávání, meditaci, odpočinek, mazlení, soucit s druhými, pro vyhovění přáním a potřebám druhých? Kde je místo pro typické projevy žen, a jejich ženských vlastností? Představa, že by se všechny ženy chovaly mužsky, je hrozivá, leč není z oblasti pohádek od Walta Disneye, což je lidem, ženám i mužům, jistě známo z denního života.

Cituji Ivčáááá: Paráda holky Hodně nad tím přemýšlím, hlavně kvůli zdejším tématům, myslím, že plno žen si zbytečně komplikuje život a vztah. Naprosto chápu, že muži tolik od žen odchází, obdivuju je že s nima vůbec tak dlouho vydrží A jak je na tom váš chlap? Oceňuje to? Můj ano, i kamarádi (ale jak říkám, některé ženské mě nemusí, oblíbená jsem spíš u mužů). Hlavně a především se cítím lehce, svobodně, závidím chlapům jejich pohled na svět. Nemám ráda zbytečné tlachání, řešení, co by kdyby, bojácnost, chci mluvit a aby na mě bylo mluveno přímo, jasně, romantické a vzdušné zámky nestavím, ocením spíš poplácání po zádech a větu "nemít prsa seš fajn chlap"

Tak teď jsi přesně popsala mě!

Jinak teď jsem dočetla diskuzi a asi se spíš přikláním k ženskému myšlení. Holky, které se tu propagují jako zastánkyně mužského myšlení se mi příčí...

Já u žen nechápu, že si myslí, že se jejich chlap nekouká po ostatních, nebo si u toho jiný ženský nepředstavuje.
Nechápu, že zakazujou svým partnerům chodit někam ven, nebo ho kontrolujou mobilem.
Nechápu, že se někdy fakt chovají jak slepice, všechno řeší, pitvají, citově vydírají atd. (ale ve finálne to samozřemě dělám taky).
Nechápu, že nedokážou říct, co se jim líbí v posteli.
Nechápu, že se nedívají na porno, nebo nechtějí přiznat, že masturbujou.
Nechápu, že nechtějí sex 3x denně a potřebujou předehru.
Nechápu, že je nebaví počítače a počítačový hry.
Nechápu, že doma uklízí a vaří.
Nechápu, že se nechtějí honit za kariérou.
Nechápu, že se jim líbí romantika.

mohla bych pokračovat do nekonečna...

Ale jsem pořád žena, nosím podpatky a sukně, ráda se nakrucuju, maluju se, mám dlouhý vlasy. Někdy jsem trochu hysterická, někdy slepice, ale cítím se v mužským kolektivu zatraceně dobře, hlavně poroto, že už konečně nemusím nic řešit

Taky se přidávám, ženy v dnešní době moc normálně nepřemýšlí, abych pravdu řekla, s holkama si moc nerozumím, mám jednu dobrou kamarádku z dětství, ale jinak se bavím jen s opačným pohlavím, někdy mi příjde, že to mají v hlavě víc v pořádnu než ženy

1. . .6789
 

Váš příspěvek

Myslím jako chlap a jsem za to ráda - je nás víc?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené