Cituji Pančelka: dobře to zevnitř nakrmit, málo to zvenku dřít, trochu to procvičit

Více méně souhlasím, ale pouze v případě normální bezproblémové pleti. Já mám pleť dost mastnou, a když ji "nedřu" (tedy nečistím), vypadám i ve třiceti jako puberťačka. No a po "dření" zase musím lehce "konzervovat", aby kůže tolik netrpěla. Pár minivrásek už sice mám, ale taky si zatím nestěžuju . Ovšem s vnitřním krmením souhlasím naprosto.

arrow
profile_image
Slunečnice1
od 7. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pančelka
něco na tom je, taky s tebou souhlasím jsem přesvědčená že i na akné stačí důkladně pročistit tělo ze vnitř, jen to nikdo nechce asi dělat

Slunečnice1
Jo je to tak. Tahle teorie, a u mně už praxe vychází z toho, že některé věci se lépe uchovají, když se s nima nic moc nedělá. Jeptišky prý mívaly pěknou ple´t, dokud byly zavřené v baráku a necouraly venku(nevím jak se myly), Britky se stále stejným počasím.....ale je to jasné, když má prostě člověk tu pleť třeba mastnější, tak s tím něco dělat chce. Ale každá akce má reakci, takže asi s mírou. A někdo tu zavrhoval gymnastiku tváře, to na mně velmi dobře působí, protože mám ve svým věku trošku povolenější víčka, horní i dolní a mírně krk, to fakt skvěle zabírá. Ale třeba je to individuální.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jen pro info, krémy od HR absolutně v Dtestu propadly. Bylo tak zajimavé zjistit, že levnější krémy jsou často výrazně účinnější. Od té doby nevěřím, že tolik propagované a drahé krémy v lékárnách a parfumérkách, jsou zas až tak dobré. Jen nám hezkým balením a dobře promyšleným marketingem pletou hlavu. Po různým experimentováním v minulosti(od drahých po levné krémy) jsem se ustála u českého Ryoru. Jsem moc spokojená. A za ušetřené peníze si raději koupím něco hezkého na sebe

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak výbornou zkušenost mám s kombinací amiderman(lékárna) + pár kapek Bio olivového nebo dyňového oleje. Aplikovat jako noční krém.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené