arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Peggiii
no moc dobře jsem to nevyjádřila...ne že by byla nějak ošizená (to netuším, chemik nejsem ale podle mě je taky dost předražená. děláme doma tinktury z měsíčku, echinacei, na pleť dávám víno...a mám ji mnohem lepší než po čemkoli, co jsem kdy vyzkoušela (a že jsem toho vyzkoušela). a za pár korun. měsíček roste sám, echinacea taky, a víno stojí stovku a dá se i pít ale je to jen můj případ. určitě jsou lidé, kterým by to nevyhovovalo.

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

imoen
Tak já zase z vlastní zkušenosti můžu říct, že mně dražší krémy pomohly - neříkám za 2000 - to bych asi hodně dlouho šetřila, ale třeba mám Effaclar K za necelý 400 a rozdíl mezi ním a kosmetikou z drogerie např. za 200 zaměřené na stejný problém tam určitě je.

Cituji Kvetena: Já když jsem používala levnou kosmetiku z drogerie, tak účinek žádný. Když jsem přešla na dražší (tím nechci říct, že vždy dražší=kvalitnější), výsledky byly viditelné.

Jsem na tom úplně stejně . Vůbec neodsuzuje levnou kosmetiku, je pravda, že kolikrát se dá sehnat přípravek se stejnými účinky za nesrovnatelně nižší cenu. Sama už mám odzkoušeno, co mi sedí a co ne. Někde jde nahradit dražší přípravky levnějšími, ale někde ne (alespoň já jsem zatím nic, co by mi pomáhalo tak jako některé přípravky z LRP nenašla - až najdu, mile ráda je nahradím ).

arrow
profile_image
Anya
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a je vůbec nějaký šampon bez SLS?já mám všechny s SLS a nevím co si o tom myslet já mám taky panthehair a nechávám ho podle návodu min. 5 minut působit.takže to dělám špatně?

Cituji Anya: nevím co si o tom myslet

Já si o tom myslím tohle. Je to prostě logické.

Cituji Anya: a je vůbec nějaký šampon bez SLS?

Šampony z přírodní kosmetiky.

arrow
profile_image
rice
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jupí! konečně sem někdo hodil smysluplnej článek sdílím názor, že je jedno, jeslti si někdo koupí indulonu nebo helenu rubinstein. a to jestli někomu ten či onen krém sedne a druhý podráždí pokožku zřejmě nebude způsobenou cenou ale jednoduše tím, že dráždící krém obsahuje jednu (z mnoha!) ingrediencí, která vám prostě nesedne a v druhém krému není. když si přečtete složení různých krémů, tak se fakt liší v drobnostech. složení je uváděno od nejvíce obsažené látky po tu, které je tam nejméně. a v řekněme - prvních deseti - se v podstatě neliší. a to, jestli má HR na patnáctém místě uveden nějaký "zázrak přírody" účinnost krému fakt nezvýší. tu obstará starý dobrý glycerin a tekutý parafín, někdy lanolin - schválně se podívejte, tyhle složky objevíte hned na začátku

Cituji rice: prvních deseti - se v podstatě neliší

No jistě, základ každého krému je stejný. Jinak by to asi nebyl krém

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji rice: sdílím názor, že je jedno, jeslti si někdo koupí indulonu nebo helenu rubinstein. a to jestli někomu ten či onen krém sedne a druhý podráždí pokožku zřejmě nebude způsobenou cenou ale jednoduše tím, že dráždící krém obsahuje jednu (z mnoha!) ingrediencí, která vám prostě nesedne a v druhém krému není

Tak ale to si přece protiřečíš. Není tedy jedno, který krém si koupíš

A nejde jen o to, jestli obsahuje dráždící složku, ale jestli obsahuje složku, která tvé pleti pomůže. Mně ještě žádný krém nikdy nepodráždil, ale málo mi jich pomohlo.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A navíc, pokud by byl ten článek pravda, už by se přece dávno všichni mazali indulonou, marinou a já nevím jakýma levnýma krémama a kosmetické firmy by zkrachly

Ano, občas slyším nebo čtu věty typu: "Moje mamka (teta, babička, sestra) se celý život maže modrou indulonou a má krásnou pleť bez vrásek, nikdy neměla problémy." Jenže tyto ženy taky většinou žádné problémy neměly nikdy, prostě mají geneticky pěknou bezproblémovou pleť. Moje pleť a modrá indulona =

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

97

Cituji Kvetena: pokud by byl ten článek pravda, už by se přece dávno všichni mazali indulonou

To ne. Reklamní kampaně byly, jsou a budou účinné. Vidím to na mamce, výrobek má dobrou reklamu, úderné heslo a pěkný obal - bere ho, musí ho mít. Kdyby měla takovou reklamu Indulona, chtěla by ji taky. A takových lidí je dost. Kupují hlouposti, které viděli v reklamě, ačkoli jsou předražené a nepotřebují je.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hellusha
To máš pravdu, ale kdyby byly všechny krémy skutečně na jedno brdo, tak by se na to došlo a časem by na to došli i ti, kteří jsou tolik ovlivnitelní reklamou. Samozřejmě by to nebyla rychlá akce, ale proces postupný
Já si prostě myslím, že krémy se liší, v účinnosti a pochopitelně i v ceně a mně prostě krém z drogerie za 50 Kč neudělá takovou službu jako krém z lékárny za 400 Kč.

Zajímalo by mě, kolik čtenářek si na základě toho tématu už objednalo transdermální kolagen INVENTIA Q5-2 anebo o tom aspoň přemýšlí

arrow
profile_image
hellusha
od 10. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

97

Kvetena
To, co píšeš, je logické. Bohužel plno lidí moc logicky nepřemýšlí. Já jsem fakt šťastná za každou ušetřenou korunu, a tak drahé výrobky nekupuji, ani na to nemám.
Ale pak jsou taky lidi, kterým na ceně zas tolik nesejde, vydělávají dost a luxusní produkty patří k jejich životnímu stylu, potřebují ostatním (třeba i těm prodavačkám) ukázat, že na to mají.
A pak bych taky řekla, že se na nich projevuje skoro až placebo efekt, prostě mají vsugerované, že dražší = lepší. Vidí, co chtějí vidět.
Možná je v tom i to, že dříve nebylo možné luxusní znčky u nás sehnat a některé ženy si to prostě chtějí vynahradit a dopřát si to všechno.

Jinak článek nahoře se mi líbí, myslím, že na tom něco je.

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kvetena: Zajímalo by mě, kolik čtenářek si na základě toho tématu už objednalo transdermální kolagen INVENTIA Q5-2 anebo o tom aspoň přemýšlí

Už je tady o tom diskuze , ale tak třeba pomáhá, podle toho, co tam píšou holky ...

arrow
profile_image
maja D
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se indulona nezdá dobrá ani na ruce. Neplatí to vždy, ale dražší je většinou lepší. Jo a krémy od HR jsou parádní, nesrovnatelné. Samozřejmě půlka ceny dělá ten úžasný pocit nanášení svěžího, voňavého krému v barvě moře na pleť. Ta druhá dobrá půlka je v kvalitě a poté vzhled pleti.
Samozřejmě krém za 2tis Kč nemá tu hodnotu, hodnota je třeba 1tis Kč, ale krém od nivey určitě nemá hodnotu 1tis Kč, že.
Někdo má možná nenáročnou pleť, která snese všechno a proto může kupovat levné věci. Mě to ale přijde, jak vyhazování peněz oknem.
Mimochodem, viděli jste někdy ženu-prodavačku s tak krásnou pletí , jak mají prodavačky v těch luxusních parfumeriích někde v obyč drogérce? Já totiž ne.

arrow
profile_image
Icebell
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji maja D: Jo a krémy od HR jsou parádní

pro mě krémy od HR nejsou dobré ani na ruce Prostě moje pleť je po nich strašně suchá a mám nepříjemný pocit. Takže pro mě je lepší dát menší peníze za krémík, po kterém má pleť jako miminko. Je prostě potřeba zkoušet a zkoušet a zkoušet

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené