arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, velice moc mě trápí jizvičky po akné někde docela dost viditelné..takové propadlinky. Vyhlédla jsem si nějaké metody...nejvíc mě láká frakční CO2 laser, ale teď na léto jsem to nevychytala, tak aspoň bych chtěla zkusit ten N lite v Olomouci, který se může provádět i v létě, moc totiž rozšířený v ČR není a tak neznám nějak názory na něj. Když se dívám tady na omlazení jsou tady hodně negativní zkušenosti s různými procedůrami, což mě teda mrzí, ale zase si říkám, že je lepší to zkusit sama a spokojení lidé to většinou dál neřeší a ani nikam nepíší, tak nevím. Kdyby nějaký dotaz klidně napište i do zpráv.

já byla na N-lite na očním okolí - má to zpevňovat kůži a povzbudit tvorbu nového kolagenu, myslím, že aby to vyhladilo jizvy tak by to muselo být asi jít daleko víc do podkoží - ono to vlastně na pokožce nezanechá vůbec žádnou stopu, při aplikaci jen člověk cítí takové prohřátí místa - 3 týdny mi lékařka doporučila nelézt na přímé slunce.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Drahé a na mně výsledek žádný, alespoň prostým okem neviditelný. To už je lepší 100% retinol / Kavi nebo Syncare/.

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Maria:

Já právě myslím, zrovna od tebe četla nějaký příspěvek, že si byla spokojená...tak nic no. Zkouším týden collagen beauty exlusive, ale zatím nic moc...já bych šla na něco razantního, ale ted už je pozdě..ale třeba erbiový mi doktorka udělat nechtěla prej to mají horší a takový...

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Karolkaa:
s tím co2 laserem si to dobře rozmysli...je to opravdu pořádný zásah do těla a záleží na kůži jak to přijme..já jsem o tom mluvila s lékařkou a říkala, že to není ještě úplně zajetá metoda a může se stát, že to zanechá rozsáhlé pigmentace v obličejí...jinak já jsem byla na laseru kvůli znaménkám a mám po nich šedé fleky, ale kamarádka nemá nic...záleží jakou kůži máš...a jestli jsi ochotná to risknout..já osobně bych do toho šla až kdyby moje pleť byla v opravdu dezolátním stavu...

Cituji Sára2: já byla na N-lite na očním okolí

A spokojenost?
Začínám vymýšlet nějaké vylepšení pro oční okolí a uvažovala jsem o laseru.

Cituji Maria: To už je lepší 100% retinol / Kavi nebo Syncare/.

Můžeš dát nějaký odkaz? Díky.

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janissinka:
No je to asi fakt individuální, mě to nechtěla udělat mudr.Maršálková...a že může zůstat i červenej obličej a tak. Ale já jsem fakt zoufalá a stejně si myslím, že mi to asi moc nepomůže..je to spíš asi na omlazení než na ty jizvy. Myslím si, že v roce 2011 by to mohlo pokročit, když jsou ty výplně vlastními tukovými buňkami a podobné vymoženosti a jizvy které trápí docela dost lidi nikdo nějak moc dál neposunuje. Je zvláštní, že už jsem párkrát narazila na lidi, co byli na laseru před několika lety a byli nejvíc spokojeni, co se týče výsledku a tak..Asi proto, že byli spíš pokusní králíci a mo lidí to neznalo a nezdeptalo je už dopředu a šli do toho s tím, že to pomůže a nenervovali se. Já jsem ochotná už riskovat protože, mě to fakt trápí. Kdo zná určitě ví. Docela mě štve, že žiju v ČR, je totiž evidentí ta naše zaostalost v určitých postupech. Myslím, že třeba UK a USA má podstatně lepší výsledky v estetické dermatologii atd..tím nechci nějak plivat na naše este. chirurgi a tak, zatím nemám nějak moc zkušenost (a nikdy jsem mít teda moc neplánovala, bohužel je to jinak) ale to jsem potom jinde i cenově.

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na prskafka:
Na tyhle jemné vrásky hodně chválí věci s kolagenem, nebo koupit si dermallorel který podpoří hlubší vstřebání krému na vrásky atd do pleti a pak také IPL tuším...to je trošku dražší zálěžitost..ale ne tolik jak botox atd.

Cituji Karolkaa: dermallorel

Co je to?
Jinak botox mi tak drahý nepřipadá, mám ho na čele, ale kolem očí ho nechci.

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

http://www.skinroller.cz/ V Americe to slavilo myslím úspěch...pomáhá to, aby se ti dané sérum nebo krém, pro tvůj problém vstřebalo mnohonásobně víc do hloubky kůže a líp to zabralo, také to prokrvuje...jsou s menšíma jehličkama na domácí použití a pak ty pro lékaře na odborné. Mrkni vše máš na tom netu plus aplikaci a způsob jak to funguje. Hodně to taky používají na celulitidu a strie a finance nejsou tak závratné - vhledem k velmi dlouhé době použití.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené