arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vím, že téma stepper tu je, ale přesto zakládám samostatné s prosbou o radu, zda existuje nějaký stroj, který dělá stejnou službu jako twist stepper a nehrozí u něj, že se po půl roce aktivního každodenního používání rozpadne, jako ten můj - Insportline twist stepper. Pročetla jsem různá sportovní témata, ale stále nevím, čím stepper nahradit. Mám sice doma spinningové kolo, to mi ale stejnou službu, co se boků a stehen týče, nedělá, navíc mě to na něm nebaví. Prosím poraďte, kdo máte stepper již déle a nerozpadnul se, tak co máte za značku, případně, čím se cvičení na tomto stroji dá nahradit (nemyslím kalanetiku atd.)Díky.

Myslím, Lentilie, že to spinningové kolo bude asi tou nejlepší náhradou. Nebo pak navrhuju denně se vydat do ulic na kole klasickém Vím, o čem mluvím. Dávám si teď denně hodinku a o víkendech půldenní výlety s rodinkou. Klidně si potom můžu dát i jedno pivko a na nohy a boky to má zázračné účinky.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Frasonka
Děkuju za reakci. Tož...shodou okolností jsem si nové kolo byla vybírat včera, avšak přístup prodávajícího k mé vlastní osobě se mi hrubě nelíbil, takže jsem si nevybrala a byla jsem tak znechucená, že jinou prodejnu už jsem navštivit nešla. Ale mám to v brzkém plánu. Mám jen strach, že na tom kole mi stehna ještě víc narostou, což fakt nepotřebuju, ale jak jsem se tu už dočetla, pomáhá na to pilates, tak se snad vrhnu ještě na něj (fujky). No a taky se bojím, že vnitřní stehna na kole nemám šanci zpevnit, ale nevím. Jezdím na kole hodně, ale to moje je krapet muzejní kus, už.

Chlapi mají radši svalnatá stehna . U mě osobně nejdřív /po prvním měsíci intenzivního ježdění/ stehna i lýtka zhubla a "zhutněla". Pomalu mávám celulitidě na nohou Proto to kolo tak doporučuju. Jenom je potřeba vydržet, ikdyž nohy pořádně bolí. Ale ze stepperu to jistě znáš...

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Frasonka
To ano, svůj rozpadlý stepper bych pozlatila, v kombinaci s aquaaerobikem udělal strašný kus práce s mými nohami i s boky, ale jinak jsem si s ním užila nervy neobadané! Byl dokonce na reklamaci a po té reklamaci 2 dny ukázkově fungoval, ani nevrzal a do 3 týdnů vydechl naposled, tak proto hledám alternativu. Nebudu zase vrážet peníze do nového, který do půl roku udělá totéž.
Původně jsem uvažovala o bruslích, ale na to tu nemáme cesty, je to tu jako tankodrom, což mě mrzí, protože inliny jsou na nohy i zadek prý nejlepší.
Jinak ti ale věřím (a gratuluji k ústupu celulošky), taky jsem na tom stepperu pocítila značné zlepšení.

Lentilie
Tak co zkusit nějaký dražší, kvalitnější stepper? Steppry mají i v posilovně, kde musí být uzpůsobené na větší a častější zátěž. Ale to samozřejmě záleží na finančních možnostech. Já mám taky twist insportline, ale asi ho nezatěžuju tak často, protože docela pořád funguje. Mužu se zeptat jak často a kolik min a kroků jsi cvičila, když jsi tak nadšená z výsledků? Potřebovala bych to jako sůl.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

JulyJuli
Já vím, že jsou i kvalitnější steppery, ovšem to už by šlo pravděpodobně do desetitisíců. Jistě, investovat se vyplatí, ale vzhledem k tomu, že si teď budu pořizovat nové kolo, tak žel bohu budu muset investovat napřed do tiskárny - barevné...abych si mohla na to všechno natisknout penízky.
Co se insportline twist steppříku týče, hopsala jsem na něm od listopadu napřed jen hodinu ráno, potom už hodinu ráno a hodinu večer a opravdu to udělalo zázraky s mými boky i s nohami i s bříškem. Co se týče kroků, tak to ti už asi nepovím, z počátku jsem se snažila udělat aspoň 2500 kroků, ale pak už jsem to nehlídala, protože jsem nebyla schopná vyměnit baterku v počítadle. Prostě jsem si jela hodinku v tempu na něž jsem byla zvyklá cvičila jsem jak se zátěží tak bez ní.
Fakt kdyby to nevrzalo a následně se to nerozpadlo, cvičila bych vesele dál. Můžu to rozhodně doporučit, jen to chce muziku, třeba nějaká videa na youtube, s kterými tu hodinu vydržíš. U televize by mě to nebavilo, já k tomu potřebovala svižnou muziku.

A nebo to brát tak, že stepper máš místo vstupnýho do fitka a každej půlrok si za tu tisícovku koupit novej
Ale teda hodinu ráno bych nedala, odcházim do práce v šest. A celkově bych asi hodinu nedala, protože by mě to nebavilo. No ale pokud jsi fakt cvičila dvě hodiny denně, tak podle mě, když budeš jezdit stejný čas na kole,tak to bude mít stejný účinek.
Obdivuju tvou vytrvalost, taky mám problémy se zadkem, ale dvě hodiny cvičení denně - to nevim teda.. zas tolik mi ten zadek asi nevadí

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

JulyJuli
To je fakt, ale do fitka by mě už nikdo nikdy nedostal. Byla jsem tam snad dvakrát a stačilo mi.
Pokud odcházíš do práce v 6 tak je jasné, že nebudeš vstávat ve 4, aby sis zacvičila. To si zacvič logicky, když máš čas a energii. Já chtěla mít dokonalé nohy, proto jsem tak dřela, ale ony nebudou dokonalé nikdy, protože jakýkoli tuk se mi hned uloží do stehen a zadku, takže děs. Musela bych jíst klíčky a cvičit do zblbnutí, abych měla nohy hodné reklamy na holicí strojek. Navíc sukni kratší než ke kolenům stejně nenosím, tak je to jedno. Ale vážně, stepper je dobrá věc a skladná. Orbitrek a podobné věci bych tu už neměla kam dát.
Kolo je taky dobrá věc, ale dokopat se na něm někam vyjet...to už je jiná. Já třeba mám doma i spinningové kolo, ale mě to na něm vůbec nebaví. Asi holt teď zkusím stepper...co já vím, od Kettlera, insportline už nechci.

Lentilie
Když já myslím, že dokonce v manuálu toho steppru bylo napsáno, že to není na každodenní používání a velkou zátěž. A koukala jsi kolik teda stojí nějakej ten lepší, kde by asi bylo snadnější ho i vyreklamovat? Prodej spinningové kolo a máš na stepper.

Já už bohužel nemám jen zadek, ale i břicho, celá jsem taková rozteklá. Teď jsem si dala 20minut nějakýho lehčího posilování podle videa, pak 20min stepper a ted 50 uklonu do stran na každou stranu, což jsem se tady dočetla, že je účinný. A teče ze mě a jen z horka to nebude.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

JulyJuli
Taky jsem si říkala, že to spinningové kolo prodám a budu mít na stepper, ale mí nebozí "staří" rodičové prý na něm budou jezdit, jako prevence před infarktem. (Uznávám, smála jsem se ještě dlouho, neb jsem si jistá, že zůstane netknuté...)

Co se cen týče, ano, už jsem to zkoumala a ty profi steppery od 10.000, - výš...dám si to na seznam věcí, na které budu muset našetřit. Zajímavé je, že já si dávala hodinku na stepperu, to mě rozehřálo a pak jsem ještě cvičila posilovací a roztahovací cviky z kalanetiky. Ale co nesteppruju, tak jsem líná cvičit i tu kalanetiku...divné, že?

No vidíš, jak jsi šikovná! Cvičení zdar! Jen vydrž, dneska z tebe teče, zítra bude taky, ale za měsíc to na oblečení poznáš, slibuju.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené