Smazat

Naše proporce aneb kdy se cítím fajn

Ahoj holky,
při pročítání témat jsem si naplno uvědomila, kolik různorodých pocitů v nás vyvolává naše tělo, náš celkový vzhled a hlavně (co si budeme povídat) naše váha.
Takže by mě zajímalo-v jakých proporcích je vám fajn a kdy už začíná blikat výstražné červené světlo "něco dělej, holka"? Někdy to může být kilo sem, kilo tam a přesto tohle jedno kilo dokáže s naší psychikou divy.

Za mě: Výška 165 cm, aktuálně 62 kg, 97-74-97
Cítím se fajn, nestresuju při, beru za svůj průměr a dlouhodobý stav: 61 Kg, pas 73 cm, boky 96 cm
Začínám se omezovat a cítít nepohodu: od 62 do 63 kg, pas 74 cm, boky 98 cm
Hodně špatný pocit: 64 a víc, pas 75 a víc, boky 99 a víc
Dobře se cítím při 60 kg a úplně nejlíp při 58 kg, kdy už nemám extra touhu po hubnutí

U mě opravdu platí, co kilo shozené/nabrané, to cm navíc/méně v pase a přes boky.
Ráda bych, abychom si uvědomily, jak moc velkou roli hraje naše hlava, protože vím, že třeba v mém případě nabraná nebo ubraná kila nemohou hrát tak velkou estetickou roli, ale s psychikou leckdy pěkně zamávají.

Díky, těším se na příspěvky
 

Tak já váhu nikdy nějak extra neřešila. Ale před nějakou dobou jsem byla hodně nemocná a dost jsem zhubla-při výšce 173cm jsem měla necelých 50kg a to jsem si opravdu dobře nepřipadala-moje normální váha bývala tak kolem 60kg. No od doby, co jsem skončila s léčbou, se snažím cpát a přibrat, ovšem nedaří se-teď aktuálně mám 53kg. Jím normálně, a spokojená celkem jsem, brala bych ještě dvě tři kila navrch ale nijak to nehrotím, naštěstí mám dobře rozložené svaly na kostře, takže na první pohled nejsem žádná vychrtlice, ale dvě tři kila navrch by to ještě chtělo.
Po mých zkušenostech s léčbou, bych tehdy raději brala pár kilo nadváhy, abych měla z čeho ubývat

No já se cítím dobře,když vážím 47 kg a míň. Snesu ještě 48, ale když už to je 49, tak už se stresuju Když vážím 50 a víc je to katastrofa a už jsem tlustá Jinak za mě : Výška 160 cm, váha aktuálně 47 kg, míry asi 88-60-90 ... Přibírám, když se hodně přejídám a nejím pravidelně. Přes léto jsem tak nabrala na skoro 52 kg. Hrůza. Vždycky to řeším tak,že se přestanu přecpávat a jím málo a pravidelně a během měsíce mám zpátky zase svých 47 kg. Když už mám 47 kg, tak si zase dopřeju,ale snažím se si váhu udržet. Nesnesu když vážím 50 a víc. Takže u mě jde hlavně o váhu abych se cítila dobře.

Cituji Valetta: třeba v mém případě nabraná nebo ubraná kila nemohou hrát tak velkou estetickou roli

Myslím, že to není jen v hlavě, když z džín začíná přetékat špek, který se rýsuje i přes kabát.
Pro mne je důležité, abych věci, které mám, zapnula a nevypadala v nich jako buřtík.
Takže určitě to není jen o psychice.

Cituji Valetta: Ráda bych, abychom si uvědomily, jak moc velkou roli hraje naše hlava

Tak tenhle problém vážně nemám.

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Valetta: pas 73 cm, boky 96 cm

Tak to mám stejně, akorát o 10 cm víc, váha kolem 65 a jsem spokojená. S blbou tloustnoucí genetikou ve 40-ti letech po dvou dětech si nestěžuju. Ale zadarmo to nemám, kdybych se nehlídala a nenaběhala měsíc co měsíc přes 100 km vypadám jak Halina Pawlovská.

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

měřím 165 cm a stres začíná když se přehoupnu přes 62 kg - což se mi zrovna stalo nejlíp jsem se cítila při 57 kg

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Fajn se cítím při 61 kg. Kolem 65 kg začínám stresovat. Při 70 kg si připadám opravdu tlustá. Mám 170 cm. Několikrát jsem si prošla všemi obdobími díky záchvatovitému přejídání. Nyní jsem někde na 65 kg a bojuji.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měřím 160 cm. Nejvíc hubená jsem byla s 48-50 kg. Cítila jsem se výborně, ale okolí si myslelo, že mám snad rakovinu (i když jsem malá, prý jsem vypadala fakt hrozně). Přibrala jsem na 55-57 kg a cítím se dobře. Před dvacítkou jsem vážila cca 60 kg. To je ještě ok, ale při této váze jsem měla občasné depky, výčitky, omezuju se a přejídám současně, začínám blbnout. Jednu dobu jsem měla i 63 kg a to už bylo šílené. Řešila jsem celý den, jak hrozně vypadám. To už bych nechtěla. Přiznám se ale, že s věkem hodně měním přístup k tomu, jak vypadám. Před deseti lety bych s dnešní postavou nevylezla na ulici, momentálně se cítím dobře a na komplimenty od mužů i žen si nestěžuji. Možná není až tak důležité, zda má žena 50 nebo 60 kg, ale o tom zda se umí prodat, má šmrnc a cítí se dobře a vyrovnaně. Howk - domluvila jsem

arrow
profile_image
Pračka
od 31. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mám 171 cm, když jsem vážila 57 kg byla jsem pro sebe krásná, všechno oblečení na mě bylo krásné..prostě líbila jsem se sama sobě. Při váze 63 kg začínám být nervozní a už se ve všem oblečení necítím. Jednou jsem se dopracovala na 69 a to jako.. už jsem si řekla dost, nedokázala jsem se hlavně smířit s těmi špekami na zádech..Ted mám 66 a bojuji, chci aspon 60

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

od roku 2007 jsem nestoupla na váhu - od června do září jsem přibrala cca 7,5 kg a byla jsem tím tak vyděšená, že po probulený noci, jsem si říkala, že na tu váhu v životě nevlezu. Takže se od té dobý orientuju jen podle toho jestli mi oblečení je volné nebo těsné V případě že už z riflí začínají přetíkat "držáky" a zadek mám obtažený víc než je zdrávo mi v hlavě zabliká červená kontrolka a začnu se trošku omezovat v jídle a víc hýbat. Ale je fakt, že tak 3 kg dolů a trochu pevnější postava by mi neuškodila. Nejhorší je má neovladatelná chuť na sladký, tu nezvádám krotit

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měřim asi tak 168 a váha se mi pohybuje od 53, ale to mívám většinou jen ráno až do 55 a jsem tak spokojená. Dřív jsem vážila 65 a za rok jsem to cvičením a zdravou stravou zhubla a ted se udržuju.

arrow
profile_image
Klementain
od 5. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se teda měřím a vážím tak jednou za půl roku...orientuju se spíš pocitově. Hrozný je to vždycky před menses, kdy si tělo začne zadržovat vodu, jsem pak celá oteklá a mám z toho hrozný pocit. Stejně tak když sním nějakou prasárnu, ale to už se dlouho nestalo, změnila jsem stravování a jsem spokojená.

Kvůli vám jsem se zvážila a změřila, 172cm, 58kg, 89-68-92. Vosí pas jsem už dávno vzala, jsem spíš rovnější postava. Nervím, že jsem tlustá, pokaždé, když vytáhnu džíny ze sušičky . Po dni nošení už jsem klidná.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Klementain: Hrozný je to vždycky před menses, kdy si tělo začne zadržovat vodu, jsem pak celá oteklá a mám z toho hrozný pocit.

To já taky na to už jsem si, ale zvykla a vždycky se uklidnim tim, že je to jenom těch pár dní a pak budu zase normální.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měřím 163 cm a nejlíp jsem se cítila při váze 50 kg. Teď vážím asi tak o pět kilo víc(to tipuji, v poslední době se už raději nevážím ) Někdy mám z toho depku, ale většinou se sama sobě celkem líbím Jen bych brala větší prsa, pak bych byla naprosto spokojená

arrow
profile_image
Zimonka
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevážím se, takže se ani nestresuju to, jestli jsem přibrala nebo zhubla, poznám na oblečení a také se měřím, ale váha nemá takovou výpovědní hodnotu, jako třeba to měření. Měřím 165 cm a míry mám 93-63-98, jsem vesměs spokojená, i když trošku zhubnout by neuškodilo, tak 2-3 kg

 

Váš příspěvek

Naše proporce aneb kdy se cítím fajn

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené