arrow
profile_image
Migelin
od 12. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
mám zítra nastoupit do nové práce a jsem z toho docela vystresovaná. Bylo to totiz vsechno strasne narychlo, teprve ve ctvrtek jsem se dozvěděla, že me berou. Ted mám ale obavy, jeslti tu práci budu zvládat, protože to vlastně bude moje první zaměstnání po škole. Jsem z toho vystresovaná, kdyz jsem dostala mraky pozvánek na ruzná školení. Budu dělat neco jako pracovník pro podporu makléřů, nemáte s tím nekdo zkušenosti?? Jak jste se vyrovnávaly s tím prvotním stresem v nové práci, fakt se toho bojim.....

Cituji Migelin: Budu dělat neco jako pracovník pro podporu makléřů,

Ahojky,
osobní zkušenost nemám, ale mám kamarádku, která tuto práci vykonávala. Říkala, že byla spokojená a hlavně jí to bavilo. Také absolvovala školení, ale zda to bylo jen při nástupu nebo po celou dobu, nevím,... ale nevěš hlavu, je to jen o tom zapracování a získání nových zkušeností.
Já nově měnila také zaměstnání a zatím jsem max. spokojená, příjemná změna po třech letech mateřské, nedokázala bych sedět doma.
Přeji ať se Ti v novém zaměstnání daří.

arrow
profile_image
way
od 19. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Migelin
Blahopřeju k nové práci Buď v klidu. Hromadu školení dnes absolvuješ skoro všude. Získáš informace, které budeš potřebovat ke své práci (a nejspíš i ty, které potřebovat nebudeš ) Vůbec se nestresuj, jestli to budeš zvládat. Když tě vybrali, zřejmě máš kompetence, které k této práci potřebuješ. A navíc - zkušební doba je i pro tebe. Pokud se ti tam nebude líbit, můžeš ze dne na den odejít.

arrow
profile_image
Kathalin
od 17. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dělala jsem u ČP jako zaměstnanec v NŽP. Bylo to tam celkem v pohodě, ale pro mě velká nuda. Momentálně jsem manažer v makléřské firmě a neboj, jsme hodní . Určitě to budeš zvládat. Pokud jsi po škole, určitě na tebe všechno hned nehodí a nějaké zaškolení 100%proběhne. Tam se školí moc rádo . Jinak si myslím, že tak první 3měsíce na tebe bude někdo dohlížet a zaučovat.

Migelin, držím ti tedy zítra palce. To, že to bylo narychlo je možná dobře, že nemáš tolik času nad tím hloubat A ničeho se neboj, učený z nebe nespadl a oni ti na začátku poradí a pomůžou, co a jak.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

ČP už nikdy více - tedy jako pojišťovací agent a ne agentura Plzeň na Náměstí Republíky. Je to již několik let,ale nejhorší práce, nejhorší šef - dopadlo to tak, že ho stíhala, či ještě stíhá policie pro podvody, do kterých zatáhl i naše jména.

Mohlo se to stát i jinde,ale prostě mě se tím ČP znechutila

arrow
profile_image
Elialen
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Také mě ve čtvrtek vzali do ČP. Můžeš mi říct, ve kterém městě to máš? Praha? Nástup mám až 1.4. Když tak bych byla ráda za info.

arrow
profile_image
Migelin
od 12. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji avanta: Na hlavní pracovní poměr nebo na IČO? Pracuju u ČP jako zaměstnanec, k tomu, jak to probíhá u obchoďáků, ti mocneporadím. Jaký je přesný název tvojí pozice?

Normálně na hlavní pracovní poměr. Já jsem ani obchodního zástupce dělat nechtěla......Ta pozice se jmenuje přesně: pracovník servisní jednotky pro makléřský obchod. Pochopila jsem, že budu připravovat nějaké nabídky produktů pro ty makéře podle jejich požadavků.....tak uvidíme.....ale doufam, ze nebudu přímo muset klientům neco vnucovat...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené