Smazat

Navenek veselá uvnitř?

Potřebuji se svěřit, možná se najde někdo, kdo je na tom podobě. Mám strach ze selhání, z toho, že zklamu okolí, sama sebe. Navenek jsem veselá a uvolněná, ale občas mě přepadne hrozná úzkost...

Mám hodně kamarádů, na první pohled jsem veselá, usměvavá, pozitivní, chytrá, sebevědomá, nad věcí holka, která se ráda baví, snadno navazuje kontakty, je extrovert, vyhledávaný společník, nevím co ještě..Ale ve skutečnosti? Těžko říct, jsem ráda mezi lidmi, ale občas na mě padne krize, nesnesitelná úzkost, pocity beznaděje. Už asi půl rok beru antidepresiva na úzkostnou poruchu, občas jsem měla šílené výkyvy nálad a pronásledovaly mě vtíravé myšlenky. Těžko říct jestli zabírají, ale většinu času jsem dobře naladěná, pak ale moje nálada během minuty, možná vteřiny padne strašně hluboko pod bod mrazu. Navíc studuju, čekají mě státnice, do toho náročná praxe a já mám pocit, že na mě jsou kladeny docela velké nároky od okolí. Že já jsem ta silná schopná, chytrá holka, která má nadějně nakročeno a vše zvládne na jedničku? Ale co když to tak nebude? Co když všechny zklamu? Co když přijdu o přítele, kamarády, co když si budou myslet, že jsem cvok? Děkuju těm co to dočetli do konce, já se zkrátka potřebovala vypsat. Navíc mi předevčírem přítel odletěl do Ameriky, tak to na mě ještě všechno dolehlo...
 

Myslím, že podobný stavy má občas každý a vlastně myslím, že každej je ve skrytu trochu magor. ) Co chci říct - je to úplně normální a opravdu nikoho nezklameš. A hlavně, je to tvůj život, nikoho jiného, tak kašli na ostatní. Svoboda a pocit pevný půdy pod nohama podle mě přichází s tím, když plně žiješ za sebe a jsi smířená, že lidi ve svém okolí můžeš ztratit a že ti to nestojí pokud bys neměla být sama sebou. Připusť si, že jsi jen člověk a máš právo dělat chyby - a z nich se pak učit.

Každopádně - neměla jsi příliš tvrdou výchovu v dětství, popřípadě neslýchala jsi: "zlobíš, už tě nemám ráda", "bud hodná holčička at tě má tatínek rád.."? Tyhle věci umí napáchat pěkný škody ale skvěle se jich dá zbavit na regresní terapii.

Většina úzkostných poruch je způsobena nerovnováhou minerálů, nebo hormonů
Fobii a panickou poruchu jsem vyléčila vysokými dávkami hořčíku a vápníku.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji xxluccyxxx: Že já jsem ta silná schopná, chytrá holka, která má nadějně nakročeno a vše zvládne na jedničku? Ale co když to tak nebude? Co když všechny zklamu?

Tak "zklameš" a nebudeš jednou tou silnou, schopnou a chytrou co prostě někdy něco nezvládne. Nic horšího se totiž nikdy stát nemůže.
Svět se ani nezastaví, prostě vše poběží dál, stejně jako Ty.

Chápu ty pocity, ale je třeba si uvědomit, že prostě ne vždy vyjde vše tak jak by si člověk přál.

tak to mívám taky a už mě to celkem štve. třeba týden mám jen dobrou náladu, všichni se se mnou baví, mám velkou slovní zásobu, uklízim, podnikám všechno možné, flirtuju s klukama a prostě všechno stíhám a všechno mě baví. ale zárověň vím, co mě zas čeká- další týden je v domě zas nepořádek, jsem líná si zajít do fitka, nezmůžu se na jediné slovo, nikdo se se mnou nebavi.. zkrátka přesný opak toho, co bylo minulý týden. a takhle to jde pořád do kola..

nedalo by se s tím něco dělat?

 

Váš příspěvek

Navenek veselá uvnitř?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené