Smazat

Nechci přijít o skvělého kamaráda

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh, na který bych následovně ráda slyšela názory, popřípadě rady, nevím totiž, jak situaci řešit..

Před 3 lety jsem se seznámila s kamarádem Markem. Normální fajn kluk, se kterým jsem se ovšem moc nescházela, jen jsme si sem tam napsali.
Mezitím jsem si našla před rokem přítele Petra, se kterým jsem byla donedávna, ale museli jsme se rozejít, neklapalo to, z čehož jsem stále smutná, mám ho pořád ráda, nejspíš jsem to sama v sobě ještě neukončila. Po rozchodu jsem se začala více kamarádit s dlouhodobým kamarádem Markem, jak už jsem o něm psala. Byli jsme spolu denně, bylo mi skvěle, zapomínala jsem vedle něj na svůj předchozí vztah a rozchod, nic mě vedle něj netrápilo, byla s ním vždy sranda. Jenomže jak už to bývá v přátelství mezi holkou a klukem - většinou se jeden zamiluje - Marek mě začal mít rád víc, než jako kamarádku. Nejdřív se mnou chtěl jen do postele, to byl, si myslím, jeho původní úmysl a já jsem na toto téma kolikrát prohodila pár narážek, které jsem ale nikdy nemyslela vážně, protože si to neumím ani představit, natož, aby se to někdy mohlo uskutečnit. Pak mi ale přiznal, že se do mě zamiloval, že jsem pro něj víc, než čekal a že je sám překvapený. Z mojí strany to tak prostě ale bohužel není, protože v sobě stále nemám uzavřeného Petra, jak už jsem psala a Markovi bohužel lásku opětovat nemůžu, necítím k němu to, co on ke mě a ani mě zdaleka tak nepřitahuje, jako já jeho.
Na to mi před pár dny řekl, že se přestaneme scházet, že se trápí a nemůže se mnou být denně, že to utne radši celé dřív, než bude pozdě. Jenomže já si zvykla na to, že jsme spolu neustále, x měsícu jen a jen spolu, spoustu srandy, fajn dnů a najednou bum.. Dost se trápím, mám ho strašně ráda jako kamaráda, moc si ho vážím a mohu o něm jako o jednom z mála lidí říct, že je to opravdu spolehlivý a pravý přítel. Nikdy jsem nechtěla, aby na tom náš vztah ztroskotal, i když jsem mu to říkala už dřív - už jsem to začínala cítit, že se to nejeví jen jako obyčejné kamarádství. Teď mě začal nějak úplně ignorovat, na zprávy nereaguje, nesnáším ten pocit, že ho ztrácím a zjišťuju, jak moc ho mám ráda, jak moc pro mě znamená, jak moc mi přirostl k srdci. Chtěla bych, aby to bral stejně jako já, ale to prostě asi nejde. Nevím, co mám teď dělat, jak to celé vyřešit, chybí mi. Mám ho nechat zatim být? Myslíte, že to bude zase OK, až se z toho oklepe? Řekla jsem mu, že to chce celé čas. Že mu teď jednoduše neumím dát to, co by chtěl. Co byste dělali na mém místě Vy? Budu ráda za každý názor a radu Přeju fajn zbytek dne a předem děkuji.
 
arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zažila jsem to samé, co ty. Akorát by teda oba byli bez partnera, ale nějak to tam nebylo na začátku. Pak se stalo to co tobě, kamarádství mezi klukem a holkou neexistuje. Ted se spolu už nebavíme. Každý máme svého partnera, ale i ted mě to hrozně mrzí..

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Do mě se taky tak zamiloval dlouholetý kamarád. Já si nikdy nedokázala představit něco víc. Byl spíš jak brácha. Od té doby, co mi vyznal lásku, jsme se spolu přestali prakticky úplně bavit. Já mu nemohla nikdy dát, po čem toužil a předstírat, že jsme kámoši by mu jen ublížilo ještě víc. Už je to několik let, když se potkáme, pokecáme, vždycky ho hrozně ráda uvidím...ale to je tak všechno.

arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U mě to bylo jak přes kopírák, dlouholetý kamarád s kterým jsem se začala vídat více po rozchodu s bývalým přítelem. No a jak to tak bývá kamarád se do mě zamiloval, bylo to hrozně brzy po rozchodu a já se na to opravdu necítila. Naštěstí to pochopil a nechal to být.

Třeba ho to časem přejde, sice to už asi nebude jako dřív, ale vídat by jste se teoreticky mohli.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si myslím, že se s tebou nebude chtít jen kamarádit a že to ani nikdy nechtěl. Prostě si myslel, že to někam povede, nikam to nevedlo a tím to končí. Nech ho být.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ILChazz: Prostě si myslel, že to někam povede, nikam to nevedlo a tím to končí. Nech ho být.

Jednoznačně. Kamarádství je pouze výmysl. Holky samozřejmě chtějí mít "kamaráda", kterému budou brečet na rameni, že je nějaký chlap nechal a nechat se od něj zvát na kafe ( co kdyby nakonec "kamarádka" povolila, že ) - no a ve finále snad ještě po něm budou chtít, aby se spolu s nimi těšil, až si najdou nějakého nového pořádného frajera, ne ? Sama jsem si tímhle kdysi dávno prošla, ale je to fakt holý nesmysl a oběma to nic nedává. Nech jej být, ať si najde ženskou, která jej bude brát jako Chlapa a ne jako tester na své sexuální narážky, nemyšleny vážně. To, že to celé utnul, jen dokazuje, že má rozum v hlavě.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nech to být a nech ho jít. S velkou pravděpodobností už se stejně nikdy nebudete kamarádit tak jako předtím, bude to jiný. Můžeš to zkusit, ale spíš to vyšumí. To se stane hodně lidem, je to přirozená reakce. Život jde dál...

arrow
profile_image
meowbet
od 7. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Johanita: HOLKY.. Nevím, jestli se stal zázrak, ale potkali jsme se. Potkali jsme se, objal mě, řekl mi, že jsem mu chyběla a šli jsme spolu na jídlo a strávili spolu zase půl dne, jako předtím, než se tohle celé stalo. Mám hroznou radost. Zároveň ale nevím, co to má znamenat. Sám to chtěl utnout a dnes se ke mě choval, jako kdyby se nic nedělo. Jsem z toho trochu zmatená..

Chyběla jsi mu.. Ty jsi šťastná, že máš kamaráda zpátky, jenže jemu jsi chyběla tak moc, že se rozhodl být Ti nablízku a doufat, že k němu i ty pocítíš víc, než kamarádství. Takže za pár dní, týdnů, měsíců vás čeká úplně stejný rozhovor, jaký jste už jednou absolvovali, protože on nevydrží čekat věčně

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na DannySmile: souhlas ....

Já jsem zažila něco podobného, akorát že to bylo obráceně. Já se zamilovala do kamaráda, ale on mé city neopětoval. Já v naději, že se to změní, jsem s ním trávila co nejvíce času, začali jsme spolu bydlet - celé to trvalo dva roky. Žádná láska se nedostavila, nakonec se ukázalo, že mě měl jen proto, abych ho živila, což jsem pochopila až zpětně. Rozešli jsme se v nejhorším vztahu, jakým jsme mohli a já mu i přesto děkuji za zkušenost, neboť chybami se člověk učí. Nicméně z čeho neslevím je, že přátelství mezi klukem a holkou, fungovat nemůže! Jak už tu psala Reaguji na DannySmile: za pár dní to se to vrátí do starých kolejí a budeš to řešit neustále dokola, dokud se začnete třeba i nenávidět. Lepší je to utnout dřív, než bude pozdě, jak už ostatně řekl on sám.

 

Váš příspěvek

Nechci přijít o skvělého kamaráda

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené