Smazat

Necítím se ve své kůži a už nevím, co mám dělat ..

Nejsem typ člověka, který se jde s problémem vyzpovídat k prvnímu člověku, kterého uvidí. Vždy si to nechám projít hlavou a sama se s tím nějak poperu, jenže teď už jsme vážně zoufalá a nevím, co mám dělat a jak jsem napsala, že jsem člověk který má problém někomu věřit, tak to píši sem, anonymně a doufám, že mi aspon trošku pomůžete.

Cítím se už naprosto bezradná, jelikož je mi skoro den co den špatně. Nevím, jak to mám přesněji vysvětlit, nic mě nebolí (někdy třeba hlava, nebo břicho ale to jenom někdy), jen se prostě tak cítím. Je to takový vnitřní pocit, někdy si i říkám : ''co když se tady pobleju? Co když to tady se mnou sekne? Je tohle moje poslední hodinka?'' Nejhorší to je například v obchodáku, ve škole, na výletě apod. doma to tak hrozné není. Jsem přesvědčená, že to je od psychiky, jelikož jsem lítala po doktorech a ty mi nic nezjistili. Už jsem tam byla za hypochondra, takže tam odmítám na nějakou tu dobu jít (samozřejmě, když budu mít něco vážnějšího tak tam půjdu). Vážně se mi to teď težko popisuje, když ani sama nevím co přesně mi je.
Hodně žiju ve strachu, vlastně celý můj dosavadní život je založen na strachu. Moc jsem nechtěla chodit do školy, jelikož jsem byla šikanována,nastěští ted už je to v pohodě, mám jeden z nejlepších prospěchů ve třídě, kamarády.
Jen se hodně bojím o mého tatku, je to kuřák, není zrovna nejmladší a má ted celkem velký kašel, celkově nevypadá dobře, ale k doktorovi odmítá jít, ikdyž mu to den co den cpu do hlavy. Bojím se, že jednoho dne prostě odejde a nechá nás tady s mamkou a mýma dvěma malýma sourozencema, naprosto bez financí, opuštěný a samotný. Říkám si, proč nemůžu mít život jako většina holek v mém věku, zaobírající se problémy typu ''ten kluk mě nechce'' ''tento makeup mi nesluší'' .
Zkoušela jsem bylinky, horčík, vitamíny, meditaci, ale vždy mi to pomohlo jen trošku. V květnu jedu se školou do Anglie/Francie a představa, že se tam budu cítit jako se cítím tady, že nejsem schopná ani jít s kamarádkou do kina, jelikož je mi tam špatně, jelikož se všeho bojím je prostě hrozná a já už to nezvládám. Je mi teprve 14 let, a nikdy bych netušila že to budu mít v tomto věku takto těžký.
Má s tímto stavem také někdo zkušenosti? Popřípadně, kam si mám dojít na ''odbornou léčbu''? Jsem už vážně zoufalá, takže beru a jsem vděčná za všechno. Děkuju.
 
arrow
profile_image
penelopka
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

v první řadě bych chtěla říct, že určitě nejsi jediná. Doporučuju shlédnout tohle video, kde jedna slečna mluví o něčem podobném: http://www.youtube.com/watch?v=4-LpgQBzow8

V každém případě to chce psychiatra a mimo to i psychologa - tam tě měli nasměrovat už lékaři, u kterých jsi byla na vyšetření. Pro začátek bych zašla za školní psycholožkou a nechala si od ní poradit, co dál, na koho se obrátit. Držím palce.

arrow
profile_image
sweetchris
od 17. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jé, Hanny Brokolice, tu mám velice ráda a vůbec jsem netušila, že takové video má. Už jdu na to kouknout, děkuju moc Ano, už jsem přemýšlela, že si zajdu k psychologovi, poté možná i k psychiatrovi. Mamce jsem to řekla, jen toho ted má taky moc a asi na to zapomněla. Už jí to půjdu natlouct zase do hlavy, ať mě tam co nejdříve objedná

Doporučuji dobrého KBT terapeuta

Reaguji na sweetchris:
Pravděpodobně se u tebe jedná o fobii a panickou poruchu. Na vině bývá nedostatek minerálů.
Nevím, jak moc jsi "zkoušela" hořčík, ale ten zabírá úplně nejlíp ve spojení s vápníkem. Prožila jsem 20 let s fobií i panickou poruchou a hořčík ve vysokých dávkách spolu s vápníkem mne defacto vyléčily. Beru 3xdenně 500 mg hořčíku a k tomu 3x 900 mg vápníku.

 

Váš příspěvek

Necítím se ve své kůži a už nevím, co mám dělat ..

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené